Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי שקט (בכביש מהיר)

itaibachar
שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים

אני מתלבט לקראת שדרוג הרכב,

יש לי כיום מזדה 3 שנת 2005 ששרתה אותי נאמנה,

ואני רוצה לשדרג לרכב חדש יותר, עד 100K, ושקט במהירות בין עירונית.

כיום ב 3 אי אפשר לשמוע סטריאו כמו בנאדם, הרכב רועש מדי.

ביקרתי בסוכנות ליסינג/מגרש ונסעתי ב 3 שנת 2015, 2.0 ליטר,

וב 6, 2014, 2.0 ליטר.

ה 3 שנת 2015 הזו רועשת בדיוק כמו שלי, רעש מנוע חזק, רעש מהצמיגים,

ורעש רוח מהחלונות יותר חמור משלי. ממש התאכזבתי.

ה 6 שקטה ונעימה, הייתי רוכש כזו מחר, אבל אני קצת חושש מלמצוא חנייה עם רכב באורך 4.9 מטר,

לעומת ה 4.5 של השלוש, אני גר בתל אביב.

חשבתי שאולי אני צריך לחפש מכונית קטנה יותר, אבל עם בידוד רעשים טוב.

אולי גולף? (אני קורא כאן להזהר מהגיר הרובוטי)

אשמח לשמוע רעיונות בתחום,

בתודה מראש

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, צריך לזכור שאפשר להוסיף תוספת בידוד לכל רכב. זה לא זול, וזה מצריך הבנה, זמן ולפעמים ניסוי וטעיה, אבל יוכלו לעזור לך בפורום אודיו.

אני לא באמת יודע להגיד כמה כל רכב יהיה שקט, אבל אם הקריטריון המהותי עבורך הוא שקט, הייתי מחפש רכב פרימיום, ובנוסף עם מנוע מוגדש, שיעבוד במהירות נמוכה יחסית גם בבין עירוני.

אי לכך ובהתאם לזאת, הייתי מנסה להתחיל בוולוו v40. הבעיה היא שהיא די נדירה, לא מאוד סחירה, ורוב האקזמפלרים הם עם מנוע וגיר רובוטי של פורד (1.6 180 כ"ס) שהם גם לא שיא האמינות (המנוע) וגם עם תחזוקה יקרה גם כשהם אמינים (הגיר). אם תמצא רכב כזה עם מנוע 2 ליטר מ-2014 ומעלה, עדיף.

אם לא הוולוו, הייתי מחפש לקסוס ct200h, בעיקר אם אתה נהג יחסית רגוע. היתרונות שלה הם אמינות וחיסכון בדלק.

אם שתי האופציות האלו לא טובות מספיק, גולף (בהינתן הוצאות אפשריות על הגיר), אאודי A3 (כנ"ל), פוקוס טיטניום מ-2016, פיג'ו 308 (עדיף פרימיום) מ-2014 ואולי אסטרה מ-2016 (innovation, אם תמצא).

כאמור, אני לא מכיר בדיוק את רמת הרעש בכל אחת מהן, אבל אני מנחש שיש סיכוי שהן יהיו יחסית שקטות.

אם תנסה, יהיה מעניין לשמוע מה יהיו התוצאות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא אימפרזה 2 ליטר ב-0 ק"מ או משומשת טרייה מהדגם הנוכחי תקבל גם שקט וגם נוחות נסיעה מעולה. מגיעה ללא מערכות בטיחות מקוריות שזה חסרון גדול.

אופל אסטרה סובלת מתדמית לא מבריקה וכתוצאה מכך גם סחירות נמוכה אבל בדגמי אינוביישן מדובר במכונית מרשימה עם גימור פנימי איכותי מאוד ובידוד רעשים מעולה. מדגמי אינג'וי פלוס מגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות.

שברולט קרוז החדשה חולקת עם האסטרה לא מעט מכלולים ואולי לכן היא שקטה כמוה. חבל שהיא מגיעה ללא מערכות בטיחות מקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, צריך לזכור שאפשר להוסיף תוספת בידוד לכל רכב. זה לא זול, וזה מצריך הבנה, זמן ולפעמים ניסוי וטעיה, אבל יוכלו לעזור לך בפורום אודיו.

אני לא באמת יודע להגיד כמה כל רכב יהיה שקט, אבל אם הקריטריון המהותי עבורך הוא שקט, הייתי מחפש רכב פרימיום, ובנוסף עם מנוע מוגדש, שיעבוד במהירות נמוכה יחסית גם בבין עירוני.

אי לכך ובהתאם לזאת, הייתי מנסה להתחיל בוולוו v40. הבעיה היא שהיא די נדירה, לא מאוד סחירה, ורוב האקזמפלרים הם עם מנוע וגיר רובוטי של פורד (1.6 180 כ"ס) שהם גם לא שיא האמינות (המנוע) וגם עם תחזוקה יקרה גם כשהם אמינים (הגיר). אם תמצא רכב כזה עם מנוע 2 ליטר מ-2014 ומעלה, עדיף.

אם לא הוולוו, הייתי מחפש לקסוס ct200h, בעיקר אם אתה נהג יחסית רגוע. היתרונות שלה הם אמינות וחיסכון בדלק.

אם שתי האופציות האלו לא טובות מספיק, גולף (בהינתן הוצאות אפשריות על הגיר), אאודי A3 (כנ"ל), פוקוס טיטניום מ-2016, פיג'ו 308 (עדיף פרימיום) מ-2014 ואולי אסטרה מ-2016 (innovation, אם תמצא).

כאמור, אני לא מכיר בדיוק את רמת הרעש בכל אחת מהן, אבל אני מנחש שיש סיכוי שהן יהיו יחסית שקטות.

אם תנסה, יהיה מעניין לשמוע מה יהיו התוצאות.

את הוולו 40 אני לא מחבב, נסעתי בה במוניות וזה רכב צפוף, ומקרקש.

את הגולף אני מחבב, ושמעתי שהיא שקטה, אולי אקח סיבוב התרשמות. אבל היא גם קטנה, אני מנסה להגדיל את האוטו קצת.

האאודי יקרות מדי, אם כי נראה לי מתאים מאד לדרישות שלי. (ביחוד a4...)

פוקוס, לא נוגע.

צרפתיות, לא נוגע.

אופל, בעייתי (תדמית/סחירות) בארץ, ובמבחן של אוטו כתבו שהיא רועשת.

הלקסוס זה רעיון מעולה, אני רואה ששנת 2014 מגרד את התקציב שלי, אנסה לארגן לעצמי נסיעה בכזו.

איך ב.מ.וו? הסדרה 3? אמין או סתם הרפתקה מיותרת?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא אימפרזה 2 ליטר ב-0 ק"מ או משומשת טרייה מהדגם הנוכחי תקבל גם שקט וגם נוחות נסיעה מעולה. מגיעה ללא מערכות בטיחות מקוריות שזה חסרון גדול.

אופל אסטרה סובלת מתדמית לא מבריקה וכתוצאה מכך גם סחירות נמוכה אבל בדגמי אינוביישן מדובר במכונית מרשימה עם גימור פנימי איכותי מאוד ובידוד רעשים מעולה. מדגמי אינג'וי פלוס מגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות.

שברולט קרוז החדשה חולקת עם האסטרה לא מעט מכלולים ואולי לכן היא שקטה כמוה. חבל שהיא מגיעה ללא מערכות בטיחות מקוריות.

אימפרזה זה רכב שקט???

מנוע בוקסר, רכב פשוט, לא נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאתה מחפש רכב קצר בגלל בעיות חניה בת"א, לא? אני לא מכיר סדרה 3 מבחינת אמינות, אבל היא לא כל כך קצרה, ולדעתי תצריך ירידה של כמה שנתונים.

לגבי הוולוו, לדעתי יכול להיות שיהיה הבדל מהותי בין רכב בגימור בסיסי עם מנוע דיזל וק"מ מאוד גבוה, לרכב פרטי עם מנוע בנזין חזק בהרבה וק"מ נמוך. היא אכן צפופה, אבל כאמור כשמחפשים רכב קצר צריך להתפשר על מרחב פנים (או לקנות מיניוואן קצר, משהו בסגנון של C4 פיקאסו קצר, אבל משום מה נראה לי שזה ממש לא הכיוון :) ).

הלקסוס מעט חלשה, אם הנסיעה שלך היא מישורית ורגועה לא תהיה בעיה, אם מדובר על לעלות לירושלים / צפת / כל יום תבדוק טוב שהיא באמת מתאימה, הן מבחינת כח והן מבחינת רעש תחת עומס.

הפוקוס קיבלה ב-2016 (ב-2015 למען האמת, אבל לא הגיעו פוקוסים בשנה הזו) גיר פלנטרי רגיל, בינתיים לא נצפו שם בעיות מיוחדות. לא רואה סיבה טובה להמנע. כנ"ל ה-308 החדשה (גיר פלנטרי יפני ומנוע שבינתיים נראה בסדר), אבל זכותך המלאה להמנע כמובן.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר באימפרזה החדשה "מחולק" ליחסי העברה ומדמה פעולה של גיר אוטומטי רגיל. רעש חריג מתקבל רק תחת מאמץ ארוך למשל בעליות ארוכות. בשאר הזמן נשמר השקט.

לגבי הפשטות, היא בטח לא אאודי אבל לא נופלת מהמתחרות באופן מהותי.

לגבי האסטרה, לא כל ביקורת תואמת ב-100% את המציאות, רכב שנבחן ביום חורפי וסוער יכול להשאיר רושם של רכב רועש בגלל התנאים החריגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא רק תחת מאמץ בעליות ארוכות, תחת מאמץ כלשהוא , הוא פשוט מתחיל ליילל. בXV איכשהוא צמצמו אותה למה שאמרת, אבל בהאצ'בק היא נשמעת תחת כל מאמץ מסוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאתה מחפש רכב קצר בגלל בעיות חניה בת"א, לא? אני לא מכיר סדרה 3 מבחינת אמינות, אבל היא לא כל כך קצרה, ולדעתי תצריך ירידה של כמה שנתונים.

לגבי הוולוו, לדעתי יכול להיות שיהיה הבדל מהותי בין רכב בגימור בסיסי עם מנוע דיזל וק"מ מאוד גבוה, לרכב פרטי עם מנוע בנזין חזק בהרבה וק"מ נמוך. היא אכן צפופה, אבל כאמור כשמחפשים רכב קצר צריך להתפשר על מרחב פנים (או לקנות מיניוואן קצר, משהו בסגנון של C4 פיקאסו קצר, אבל משום מה נראה לי שזה ממש לא הכיוון :) ).

הלקסוס מעט חלשה, אם הנסיעה שלך היא מישורית ורגועה לא תהיה בעיה, אם מדובר על לעלות לירושלים / צפת / כל יום תבדוק טוב שהיא באמת מתאימה, הן מבחינת כח והן מבחינת רעש תחת עומס.

הפוקוס קיבלה ב-2016 (ב-2015 למען האמת, אבל לא הגיעו פוקוסים בשנה הזו) גיר פלנטרי רגיל, בינתיים לא נצפו שם בעיות מיוחדות. לא רואה סיבה טובה להמנע. כנ"ל ה-308 החדשה (גיר פלנטרי יפני ומנוע שבינתיים נראה בסדר), אבל זכותך המלאה להמנע כמובן.

הסידרה 3 באורך 4.6, זה עדיין סביר.

לגבי וולבו, אני מבין שרכב חדש ושמור יהיה עדיף, ברור. עדיין לא מת על הדגם הזה. העיצוב שלו נראה מסכן כזה. בחול השכרתי פעם v90, זה כבר נחמד.

הלקסוס 200 4.3 מטר, ממש קומפקטית. 10ש׳ למאה נראה לי בסדר, אני לגמרי נוסע רגוע. האוטו הזה מאותגר עיצובית,

אבל קודם אסע בכזה, נראה איך זה מרגיש.

הפז׳ו 3008 החדשה מהממת, אבל היא יקרה מדי, והיא לא יפנית.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר באימפרזה החדשה "מחולק" ליחסי העברה ומדמה פעולה של גיר אוטומטי רגיל. רעש חריג מתקבל רק תחת מאמץ ארוך למשל בעליות ארוכות. בשאר הזמן נשמר השקט.

לגבי הפשטות, היא בטח לא אאודי אבל לא נופלת מהמתחרות באופן מהותי.

לגבי האסטרה, לא כל ביקורת תואמת ב-100% את המציאות, רכב שנבחן ביום חורפי וסוער יכול להשאיר רושם של רכב רועש בגלל התנאים החריגים.

וואלה, זה קצת נוגד את העקרון והיתרון של גיר רציף.

שווה לבדוק, מסכים לגבי האסטרה, כי כזו סטיישן יכולה להתאים לי.

אנסה לנהוג בכאלה, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפז׳ו 3008 החדשה מהממת, אבל היא יקרה מדי, והיא לא יפנית.

לא 3008, 308. יש היום רכבים כאלה 2017 יד ראשונה יבואן אפס ק"מ ברמת הגימור הגבוהה (פרימיום), כנראה עם איזה פגם בצבע באזור 100,000. או שאפשר לחפש משומש.

מאידך, היא אכן לא יפנית, עם סחירות וירידת ערך בהתאם.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם תצליח למצוא את האוקטביה החדשה שעברה שידרוג בבידוד הרעשים אתה תהיה מרוצה מאוד. חוץ מזה גם האוקטביה הקודמת (עד אמצע 2017) הייתה מבודדת רעשים טוב יותר מהמאזדה 3.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...