Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 107 2010 או סוזוקי אלטו 2010?

Zohar4444
שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מתלבטת כבר זמן מה בנוגע לקניית רכב. אני מחפשת משהו שיהיה במחיר הכי אטרקטיבי, כשהמקסימום זה בסביבות ה20 אלף אבל עם עדיפות לפחות..

מצאתי סוזוקי אלטו 2010 שעברה 98,000 ק"מ , יד 2 ונראית שמורה מאוד. הבעלים נשמעים אמינים ויש להם את כל הקבלות. הבעיה היא שהמחיר הוא 21,000 שזה קצת גבוה לי.

בנוסף מצאתי פיג'ו 107 , 2010, שעברה 107,000 ק"מ, יד 2 וגם כן שמורה. המחיר שלה הוא 17,000 ויש עוד מקום להתגמשות ממה שהבנתי.. המחיר כאן כבר יותר קורץ לי אבל ממה שאני קוראת וממה שהבנתי פיג'ו פחות מומלצת מסוזוקי באופן כללי. ובנוסף בפיג'ו 107 יש גיר רובוטי לעומת האלטו שהוא אוטומט רגיל..

אשמח לקבל המלצות\ חוות דעת בנוגע לשני הרכבים הללו. מה עדיף? איפה התמורה היא הגדולה ביותר ביחס לכסף?

אני סטודנטית ואני צריכה בסופו של דבר משהו חסכוני, שיחזיק כמה שנים טובות ולא יצריך הרבה כסף על תיקונים.

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה מדובר בגיר ידני הייתי אומר לך על ה107.

אבל מכיוון שמדובר בגיר "אוטומטי" לכי על האלטו עם גיר פלנטרי נורמלי ולא רובוטי חד מצמדי כמו בפג'ו.

20,000 אומנם נשמע הרבה בשביל פחית על גלגלית בת 8, אבל זה המחירים כיום. אם תתפשרי על גיר ידני תאכלי למצוא דגמים מעניינים יותר בתקציב שלך. אם לא, האלטו היא אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך גרוע בגיר הרובוטי הזה? ממה שהבנתי הוא יותר חסכוני אז למה הוא כל כך לא מומלץ? נהגתי על רכב כזה, אמנם לא למשך הרבה זמן אבל לא הרגשתי חוסר נוחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא משמעותית פחות נוח מגיר פלנטרי, הוא מתגלגל אחורה בגרסא הזאת של הרכב ואין לך איך לשלוט בזה פרט לשילוב של בלם יד או רגל אחת על הגז והשנייה על הבלם (זינוק בעליה רק שאין לך קלאץ' לעשות את זה איתו).

כמו כן יש להחליף קלאץ' כל 60,000 קילומטר בעלות של כ2000-3000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנסע מטעם העבודה הרבה על 107, לטעמי הוא רכב בלתי נסבל לנהיגה, הגיר נורא, לפי מה שזכור לי הרעשים בנסיעה מאוד מציקים, מנוע חלש, לא מכיר את האלטו אבל ה107 לטעמי רכב גרוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המנוע האלטו תהיה דומה אבל בעיר הגיר אכן נעים יותר, מנגד הפיגו תהיה חיסכוניות יותר וכניראה מעט זריזה יותר.

שני הרכבים אמינים אך קחי בחשבון שלקראת 70 אלף בערך המצמד מתחיל להישחק בגיר הרובוטי.

גיר רובוטי לרוב לא אהוב על אנשים, מניח שאחרי נסיעה ברכב תחליטי אם זה בשבילך.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנסע מטעם העבודה הרבה על 107, לטעמי הוא רכב בלתי נסבל לנהיגה, הגיר נורא, לפי מה שזכור לי הרעשים בנסיעה מאוד מציקים, מנוע חלש, לא מכיר את האלטו אבל ה107 לטעמי רכב גרוע

אתה מקבל מה שאתה משלם עליו. האלטו לא שונה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכב אחר שאתם ממליצים עליו בתקציב של סביבות ה18,000? אני צריכה בסך הכל רכב קטן חסכוני ואמין, שוב הביצועים לא מאוד קריטיים לי העיקר שייסע ולא יעשה בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האלטו יכולה להיות אחלה אופציה לרכב בסיסי זול ואמין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהדייהטסו והמיקרה יותר יקרות ובמסגרת התקציב שלי אני מוצאת כאלה עם קילומטראג' קצת יותר גבוה מהאלטו, בסביבות ה130 אלף וגם כאלו שהיו בליסינג\חברה..לעומת האלטו שהיא רק מידיים פרטיות ועברה 95 אלף. השאלה אם שווה לקחת רכב שהנתונים האלה שלו פחות טובים אבל הוא נחשב יותר טוב?

ומצאתי גם סוזוקי ספלאש, יש איזשהו הבדל מהותי בינו לבין האלטו? הוא עדיף?

תודה שוב לכל העונים (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמה ק"מ את מתכננת לנסוע בכל חודש?

2. את מעונינת ברכב אוטומטי/ידני?

3. תקציב הגג שלך הוא 20 אלף?

אם את גרה באיזור המרכז/שרון, אני מוכן לעשות לך סיבוב על ה-107 הרובוטית שלי וזה יוכל לתת לך קצת קנה מידה להתרשמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תקציב הגג הוא 20 במקסימום 21.. אוטומטי ולא מתכננת יותר מידי זה בעיקר לנסיעות עירוניות. תודה על ההצעה אבל כבר נסעתי באחד כזה ולא הרגשתי בעייתיות כלשהי.. ממה שאני מבינה הבעיה היא בטיפולים ובתחזוקה ואני מחפשת משהו שלא יצריך הרבה התעסקות וכסף לתחזוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסיעות עירוניות האלטו תהיה מעולה.

הפלאש יקרה יותר ולכן תהיה ישמה יותר.

היא חזקה יותר ובפנים מרווחת יותר יותר מאחור.

שוב, לדעתי לנסיעה עירונית רכב מיני מספק בהחלט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 שקל זה לא ברזולוציה של קנייה ואחזקת רכב . גם ברכב הזול ביותר והאמין ביותר יתכן תיקון בסכום זה והרבה יותר מכך.

האם את לוקחת זאת בחשבון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...