Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסור נשיאת פלאפון בבית ספר יסודי,רנחנו נגד. מה לעשות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הילדה בכיתה ג. צריך לתקשר איתה בסוף היום לגבי איך היא חוזרת לבית.

בפלאפון מותקנת תוכנת איתור שאנחנו רואים ועוקבים איפה היא.

עד עכשיו לא דיברו מילה.

עקב הלשנה של אחת הבנות, המורה אסרה עליה להביא את הפלאפון איתה.

נתתי לה שעון פלאפון, הבת שלי עם הפה הגדול שלה אמרה למורה שהיא יכולה להתקשר לאימא מהשעון, גם את זה אסרו.

מה לעשות?

הכי קל זה ללכת לבית ספר ולצעוק עד שזה יגיע ליוטיוב עקב העצבים שיש לי והפחד שהילדה תיעלם ולך תחפש אותה. היא קצת קלמזית.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשהייתי בבית ספר, לא היה פלאפונים לילדים (הם הופיעו כשהייתי בכיתה י׳), ואני איכשהו עדיין לא מת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יכולים לאסור שימוש בשטח ביצפר, הם לא יכולים לאסור עליה להחזיק סלולרי בתיק.

אבל אם היא כזו נוטה ללכת לאיבוד, הייתי מחפש את שורש הבעיה ולא מחפש לטפל בסימפטום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לארגן פיתרון בדמות טלפון שמגיע לחדר מורים (או משהו בסגנון) בתחילת היום ונאסף משם בסוף היום.

בשביל זה צריך לתקשר, בלי צעקות, עם הצוות החינוכי ולהסביר את הבעיה.

במקביל, לטפל בבעיה באמצעות יצירת שגרה מוסכמת כלשהי, תוכנית פעולה, סד״כ,

משהו שמרוב חזרה ושינון עושים אותו בלי לחשוב. על הדרך גם ימנע ממך מלהשתגע בלי קשר לבית הספר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בית הספר הזה?

אני מחפש בית ספר שאוסרים בו פלאפונים - ילדים ביסודי צריכים להיות עסוקים בללמוד/לשחק/לדבר אחד עם השני, יהיו להם מספיק שנים להיות תקועים בתוך המסך - לצערי באזור שלי פלאפונים בכיתה א' זה ציוד חובה ביחד עם קלמר ומחברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בבית ספר, לא היה פלאפונים לילדים (הם הופיעו כשהייתי בכיתה י׳), ואני איכשהו עדיין לא מת.

גם אני.

אבל אני מודאג שהילדה לא תאנס\ תוטרד מינית \ תנוצל מינית.

מפחד. מה אני יעשה

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה המורה אסרה? תשים לה את הפלאפון בתיק ושהשיעור\ביה"ס נגמר, שתוציא אותו. לא הבנתי איפה האיסור? כמעט לכל ילד יש היום אייפון והוא עם GPS\פייסטיים\וואטאבר, אז ה"תוכנה" הזאת היא לא משהו מיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני.

מפחד. מה אני יעשה

הייתי מפחד יותר שהילדה חוצה כביש תוך כדי הדיבור בנייד .

אני גם לא רואה איך הטלפון מציל אותה ממה שאתה מפחד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון ולאדקלאר, בוא תגיד לי מה לעשות שהילדה לא חזרה הביתה. ואין איך לתקשר איתה?

משטרה? לרוץ ברחובות ולצעוק את שמה?

והיא לא מדברת בנייד,אין בוא כלום חוץ מאסמאסים ותוכנת לייף 360. השאר נעול לה. אין גלישה וכו', אין משחקים.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שתפקיד את הטלפון אצל המורה ותקבל אותו חזרה בסוף היום.

לא צריך לעשות סיפור מכל דבר. ברור שהילדה ההיא תלשין עליה, הרי למה לה אסור טלפון ולחברה שלה כן?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, יש חיפוש תיקים בכניסה לשער בית הספר?

אם אין לה אינטרנט, אין סיכוי שהמכשיר יצלצל / יצפצף בזמן השיעור, שלא תוציא אותו בכלל מהתיק. ורק ביציאה מהשער תשלח לכם SMS.

ואם המורה שוב תאסור איכשהו, אין ברירה אלא להסביר למורה ( ואם צריך גם למנהלת ), שזה must מבחינתכם שיהיה לה מכשיר בתיק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני.

מפחד. מה אני יעשה

לא רואה איך פלאפון יעזור לילדה במקרה נורא שכזה. חוג ג'ודו יהיה אולי יותר יעיל. נראה לי שאולי כדאי שתשנו את הדרך בה הילדה חוזרת הביתה (קאר פול?).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...