Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמידו מנוע 1000 סמ"ק

erez1111
שימו לב! השרשור הזה בן 2173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לפני מספר ימים פיגו 107 ידנית עם 58 אלף קילומטר שעברה יישור קו , אני מתכנן ביום העצמאות לנסוע איתה לאילת ואני מודה שאני טיפה מתלבט . אני מאוד אוהב את האוטו והוא נוסע מדהים בעיר , בעיקר הצריכת דלק.

העניין הוא שאני לא יודע כמה המנוע 1000 סמ"ק הזה אוהב נסיעות בינעירוניות ארוכות , זה לא שהוא לא נוסע יפה מאוד ב 90 100 , אבל אפשר להרגיש שזה פחות התחום הנוחות שלו , שאלתי היא האם הנסיעה הארוכה הזו לא עלולה לקצר את חייו של המנוע או להזיק לו בטווח הארוך??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא תקצר שוב דבר, אבא נסע מספר פעמים לאילת, ים המלח ללא שום בעיות, וגם ברכב בן כמה שנים לא צריכות להיות שום בעיה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נקנה בשביל להשתמש בו, עצם השימוש שלך בו יוצר בו בלאי.

יכול להגיד לך שאני מחזיק ברכב הזה ומתקרב ל- 150K ק"מ (יותר מכפול משלך) ונסעתי מאות קילומטרים לאיזור מצפה רמון, לגליל ולגולן ללא שום בעיה...

תבדוק שמן ומלא בהתאם, דאג ללחץ אוויר נכון בצמיגים וסע לשלום.

נסעתי לשיטים שזה פחות או יותר שעה מאילת ולא הייתה שום בעיה.

הייתי יותר חושש מגב/גוף תפוס מאשר בעיית מנוע.

וד"א קרוב לוודאי שבנסיעה לאילת תשיג צריכת דלק שנעה בין 1/18-/1/20 .

בנסיעה לשיטים נסעתי בערך כ- 600 ק"מ על מיכל של 35 ליטר.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה בעיר מייצרת יותר בלאי מנסיעה בין עירונית, בכל רכב.

אם אתה חושש כלכך למנוע, אל תסע 160, מהירות חוקית לא תסב לו שום נזק.

סע לשלום ותהנה מהחופשה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...