Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על המולטימדיה הזו? 10.4 אינץ

Motixlost123
שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מחפש להחליף מערכת בביואיק לה קרוס שלי 2010 דגם cxl

המערכת היחידה הנורמלית שמצאתי היא זו:

https://phoenixandroidradios.com/products/10-4-tesla-style-vertical-screen-android-navi-radio-for-ford-mondeo-2010-2011-2013

באתר הזה יש יותר נתונים:

https://www.espony-cargo.com/10.4-tesla-style-vertical-screen-android-navi-radio-for-buick-lacrosse-2010-2013

10.4" מסך גדול vertical.

יש לה screen mirror, waze youtube wifi g3 וכו'

השאלה היא איך תהיה איכות השמע?

מה אתם אומרים על העיצוב של המערכת?

לצערי לא הצלחתי למצוא פתרון ואין אפשרות לשים שם פיוניר או משהו אחר כי זו מערכת שמתחברת למחשב של הרכב.

על המערכת רוצים פה בארץ 4 אלף שקל. לקנייה מהאתר הזה רוצים 2000 שקל. השאלה כמה מכס ייקחו על דבר כזה?

אשמח לחוות דעת. כבר תקוע עם זה כמה חודשים ולא יודע מה לעשות...

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי Motixlost123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם פתרונות אמריקאים לרכבים מקונצרן GM של חברת IDATA LINK מוצר שנקרא MASTER אם אני זוכר נכון וזה מאפשר לך להתממשק למערכות המקוריות של הרכב ולהוציא אותן דרך מערכות ראש תומכות דאטא לינק - רובן של פיוניר.

פתרון יקר מאוד ואני לא בטוח שהכרחי.

הדברים שהייתי שם לב אליהם במערכת שהעלית היא שמדובר באנדרואיד קיט קאט (גרסאות 4) שהן כבר כל כך ישנות שיהיו לך כבר מקרים שאפליקציות שתרצה להתקין לא יתאימו לגרסא הזו או שלא תוכל לעדכן חלק מהן במידה ויש לך יכולת להתקין קובץ APK שתואם למערכת הפעלה קיט קאט.

והנתונים לא אמינים במיוחד - רשום סאונד 5.1 אבל יש לך רק ארבע יציאות מגברים אההמ אההמ

זה רק מראה שחלק מהנתונים נכתבו ע"י איש שיווק שלא מכיר בכלל את הפרטים הטכניים של המוצר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...