Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתקינים את המתאם דאבל-דין הזה? (מזדה 6 2009)

erezfed
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז יש לי דאבל דין של פיוניר, וקניתי ״מתאם״ עבורו על מנת שישתלב בדאשבורד הקיים.

למה המרכאות ? כי ה״מתאם״ הזה הוא כנראה רק כיסוי, והמכשיר עצמו לא מתחבר אליו ממש, אלא מותקן באוטו עצמו.

עד כאן התיאוריה, פירקתי את כל מה שהיה לי לפרק ועדיין לא הבנתי איך אני מרכיב את הדאבל-דין ברכב.

האם למישהו יש מושג או נסיון ברכב המדובר?

מצרף תמונות של המתאם.IMG_2742.JPG

Sent from my iPhone using TapatalkIMG_2741.JPGIMG_2740.JPG

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאים יותר בפורום אודיו, לא?

מה שחסר לך זה בעצם הכלוב? זה שעליו יושבת/מתחברת המערכת (למשל מה שנראה כאן)?

לא הגיע עם הפלסטיק הזה? אולי ניתן לרכישה בנפרד.

מה יש בצד הרכב?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול חשבתי על פורום אודיו אבל התחלתי פה.

בצד הרכב יש חור גדול [emoji12]

נשארו 4 חורים שאליו התחבר הרדיו המקורי, נראה שחסר הכלוב שמחזיק את המכשיר, כלוב או איזה מתאם שיתחבר בצידי הרדיו עם ברגים ועם אוזניים לחבר הכל לחורים המקוריים שבאוטו.

פירקתי את הכלוב המקורי של הרדיו כדי אולי להשתמש בו.

כל מי שדיברתי איתו (גם בארץ) אמר שככה זה, מצד שני מצאתי באמריקה מוכרים שמוכרים את הפלסטיק הזה עם בראקטים וכו, אז אני כבר לא יודע.

אעלה תמונות של כל מה שיש לי, חייב להיות פתרון לזה, אני בטח לא הראשון עם 2דין במאזדה.

IMG_2659.jpg

IMG_2659.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי erezfed

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ייתכן?

היצרן (במקרה שלי פיוניר) יודע מראש איזה רכב יש לי? אני לא רואה איזה מתאם יתאים למגוון עצום של רכבים, שלא לדבר על הרכב הספציפי שלי שבו מיקום הברגים באמת מוזר.

בתמונה הקודמת רואים את הכלוב של המקורי, האוזניים למעלה זה העיגון. האוזניים התחתונות התחברו ישירות לרדיו ולא לכלוב אז, ייתכן שאוותר עליהן.

IMG_2659.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המערכת מגיע הכלוב שנראה בתמונה, אבל את הכלוב הזה צריך לתפוס משהו, וזה מגיע בדר"כ עם המתאם.

ראה לינק בהודעה הקודמת שלי לדוגמה, ויש אחרים באותו אתר.

אולי ניתן "לגזור ולהדביק" את האוזניים מהכלוב המקורי, או להתאים משהו דומה עם חתיכת פח שיוגמש לפי צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקנתי מערכת 2דין לחבר באוטו המערכת מגיע עם חיבורים אוניברסלים שצריך לקדוח במיקום אחר ולא בחורים הקיימים אלה בצידי המסך

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש את הפתרון כמו בתמונה.

רואים שם בראקט נחמד, בהנחה שזו לו אילוסטרציה.

מוכר מאמריקה (שלא שולח לארץ), מחיר הזוי, אבל פניתי אליו במייל שאולי יעשה ג׳סטה.

כרגע לא בונה עליו

אני בטוח שיש איזשהו פתרון יותר פשוט שאני מפספס.

IMG_2749.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להשתמש באותן "אוזניים תחתונות"?

כלומר, כאשר הם מחוברות בצד הרכב (אולי אפילו לא במיקום המקורי, אם מתאפשר), אי אפשר לחבר אליהן את הכלוב של הר"ד בצורה יציבה מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אני אשתמש בכלוב של הרדיו, על הרדיו עצמו יש הכנות לברגים.

בכל מקרה המכשיר כבד מידי מכדי שהאוזניים התחתונות יחזיקו אותו במקום.

בסוף אני ארוקן שם טיוב של סיליקון וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של השימוש בכלוב הוא כדי לאפשר שליפה מהירה של המכשיר במידת הצורך.

כמובן שאפשר גם לקבע אותו לחלוטין, אבל בשביל זה צריך לפרק בטח מסביב לאפשר גישה לברגים שם, גם עכשיו וגם בעתיד.

(לא מכיר בדיוק את הרכב, כך שאולי זה המצב בכל מקרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שתיארת.

עם או בלי כלוב, כדי לגשת או להוציא רדיו צריך לפרק:

מתקן כוסות, סביבת ידית הילוכים, פאנל מצית וכפתורים, פאנל מזגן ותריסי מזגן (מלמעלה).

נשמע סרט אבל האמת זה די קל ונורא מהיר.

בגל מקרה זו הרוטינה, והיא תהיה כזו גם אם דרוש להוריד רק את הפאנל מסגרת של הרדיו (עם או בלי לשלוף רדיו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלוב המקורי אגב לא יכול לאכלס את המערכת החדשה?

אם המסגרת החדשה מתאימה איתו, נראה שאולי רק בפינות שלו יש שם "צ'ופצ'יקים" כאלו שאולי אפשר לחתוך ואז יהיה יותר מקום לדחוף את המערכת החליפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות 1 din מגיעות עם כלוב כזה שהמערכת נכנסת פנימה.מערכות 2 din מוברגות על איזה שני ברגים. אין חלקים עם המערכת המקורית שאפשר להשתמש בהם בשביל לחבר?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלוב המקורי יכול לעבוד, אבל אז אני לא יכול להרכיב עליו את הפאנל כי התופסני פלסטיק של הפאנל נתקלים בכלוב.

אם אפרק את

תופסני הפלסטיק מהפאנל, אין לי איך לחבר את הפאנל למקום.

IMG_2659.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...