Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה באבזור טויוטה ראב4 (2004) במערכת מולטימדיה

gsela
שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני בור בכל הנוגע למערכות מולטימדיה ברכב וזו הסיבה שאני פונה אליכם לעזרה.

יש לי טויוטה ראב 4 שנת 2004 (בובה של רכב), עם מערכת מולטימדיה "בילט אין". אף פעם לא החלפתי אותה ו/או רמקולים.

אני רוצה לעשות את השידרוגים הבאים:

1. מערכת מולטימדיה מתקדמת (מסך גדול, בלוטוס, דיבורית, והכל)

2. רמקולים חדשים (לא הכרחי אבל אם כבר אז אולי אחליף)

3. מצלמת רוורס

4. חיישני רוורס

5. דיבורית (אם אין במערכת המולטימדיה)

אשמח אם תתנו לי הכוונה בנוגע לעלויות ולמקום מומלץ לעשות בו את הכל.

עוד דבר (לא קשור לאודיו): הפלסטיק של המזגן הלך ממזמן (אותו פלסטיק שבעזרתו מכוונים את כיוון המזגן - למעלה למטה ימינה שמאלה) מישהו יודע היכן ניתן לרכוש זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום מת כי אין לאנשים כוח לענות את אותן התשובות לאותן שאלות שחוזרות על עצמן.

דבר אחד אם אתה עושה קצת שיעורי בית לפני ומגיע להתייעצות בין אפשרויות שונות או ניצב בפני דילמה כלשהי בפני בניית מערכת אודיו, אבל לבקש המלצות כלליות מבלי לציין אפילו תקציב לא יובילו אותך רחוק (אלא אם תחפש את התשובות לבד, והן קיימות בתצורות שונות).

לגבי הדבר שאיננו קשור לאודיו, סביר שאפשר למצוא אצל היבואן ו/או איביי, במידה ויש מק"ט.

וגם את הדרך להשיג אותו ניתן למצוא בחיפוש, אבל כנראה בפורום הטכני, ואם לא, אז פתח שרשור שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...