Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצועות טיימינג חדשה שהייתה אצלי 5 שנים

שלומי55
שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לפני 5 שנים, קניתי רצועת טיימינג מקורית לאקסנט, בסוף לא השתמשתי בה, והיא ישבה אצלי בבית מאז, אפשר להישתמש בה עכשיו או שלא כדאי להיסתכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגומי יבש תעיף...אם הגומי לא יבש אתה יכול לשים. בחנויות החלפים יושבים לא מעט חלפים על המדף המון זמן שלא לדבר על רצועות האביזרים שתלויות להם שם ואף אחד לא באמת יודע כמה זמן הם תלויות. אז בגלל שהחנות מביאה ללקוח את החלק בדמות של חדש אפשר לשים? גומי יבש רואים כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, רצועה במיוחד לרכב ישן או רכב לא נפוץ יכולה להיות תלויה בחנות שנים עד שמישהו קונה אותה.

בחלק מהמקרים על הקרטון של הרצועה מופיע תאריך ייצור. בשנת 2016 קניתי רצועת אלטרנטר להונדה סיוויק, תאריך ייצור של הרצועה היה 2011. היא לא נראתה יבשה אבל מכיוון שהמחיר שלה נמוך קניתי אחת אחרת יותר טריה ולא השתמשתי ברצועה ששכבה 5 שנים על המדף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לפני 5 שנים, קניתי רצועת טיימינג מקורית לאקסנט, בסוף לא השתמשתי בה, והיא ישבה אצלי בבית מאז, אפשר להישתמש בה עכשיו או שלא כדאי להיסתכן?

יישנם ייצרנים המגדירים את אורך חיי המדף של רצועות תיזמון כ-8 שנים במידה והם אוחסנו בתנאים אופטימלים. כמובן רצוי לבדוק את הרצועה לפני ההתקנה לפי הנחיות הייצרן.

מי הייצרן של הרצועה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה מקורית של יונדאי, ואני לא מוצא שום תאריך, היא ניראת במצב מעולה

קפל את הרצועה במקומות שונים לשני הצדדים בכדי לבדוק האם קיימים סדקים וגם מתח אותה מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שכתב מרק, קפל ומתח אותה לחפש סדקים. אם לאחר מכן קיים ספק אפילו קטן - קנה חדשה.

תוכל גם להשיג בשוק רצועה תואמת מקורי (BANDO תוצרת יפן, רוב הסיכויים שזה מה שכתוב על הרצועה המקורית שאצלך)

ב 90-100 ש"ח כולל מע"מ ולחסוך קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עולה אצל היבואן 193 ש"ח.

לא בטוח שהייתי שם אותה.

מסכים איתך לגמרי,

לסכן מנוע שיכול ללכת (אפילו למשל עוד שנה שהרצועה תחזיק) ועלות שיפוץ מטורפת מול מחיר כזה ממש ממש לא כדאי

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכתב לא להשתמש ועדיף לקנות חדש, עולה לי השאלה: כשאתם מחליפים רצועת טיימינג במוסך, או חלק אחר לצורך העניין, אתם טורחים לראות את האריזה של החלק ששמים לכם כדי לראות שתאריך הייצור שלו הוא לא יותר מדי זמן אחורה? שואל ברצינות לגמרי לא בקטע של להקניט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך ש-98.2 אחוז מהאנשים שמחליפים רצועת תיזמון במוסך לא בודקים את תאריך הייצור של הרצועה. אל תשכח שמוסך לא מחזיק מלאי גדול של רצעות כמו הייבואן לכן קצב ההחלפה של המלאי הוא על בסיס חודשי לכן הסיכוי שיתקינו לך רצועה ישנה הוא קטן אלא אם הרצועה הייתה באחסנה של מספר שנים אצל הייבואן.

אם המוסכים והייבואנים מקפידים על עידכון של המחשב בחלפים בעלי אורך חיים מסויים ומורידים מהמלאי מוצרים שפג תוקפם מצבינו טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...