Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ארונה - מה החסרונות בעצם?

luis
שימו לב! השרשור הזה בן 2189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם צ'מפיון באמת לא הכי נחמד להתעסק אבל הארונה בעיני מעניק את התמורה הכי טובה למחיר בסגמנט הג'יפונים הקטנים.

אני מצאתי אותו נוח יותר מהאיביזה, הוא יכול לשנע בקלות 4 מבוגרים במרווח פנימי טוב, הביצועים טובים, האבזור עשיר ביחס למתחרות ולא חסר משהו מהותי וצריכת הדלק חסכונית.

לגבי הגיר, אני מכיר לא מעט אנשים שמחזיקים רכבים עם DSG7 משנתונים מתקדמים ולא נתקלו בבעיות איתו.

ניסיתי לא מעט רובוטיים כפולי מצמדים ואני חושב שה-DSG מתנהג הכי טוב, הוא מהיר והחלטי בהרבה מהגיר של רנו, חלק יותר מהגיר של יונדאי/קיה ומהיר יותר גם מהגיר של פיאט/אלפא. הרובוטי היחיד שהתעלה על ה-DSG7 היבש באופן משמעותי זה ה-7 הילוכים הרטוב החדש שמתנהג כמו אוטומטי רגיל רק סופר מהיר.

אני אישית נתקלתי בתקלה של חיישן במצערת באיביזה 1 ליטר שהצריך החלפה של כל היחידה בעלות לא מבוטלת זמן קצר לאחר סיום האחריות. מאוכזב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורי רכב כזה שנרכש לפני חודשים גם דגם fr ואין שם תלונות. במעמד הרכישה הם הרחיבו האחריות ל 3 שנים. הרכב מאוד מודרני עם מערכות בטיחות אקטיביות (ביחס לרנו קאפצ'ר החדשה) מערכת מולטימדיה מעולה. רכב זריז למרות היותו עם מנוע ליטר. אין שם תלונה על כך שהוא 3 צילנדר. הקיצור מומלץ נכון לעכשו. מה צופן העתיד? ימים יגידו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

גם האוקטביה החדשה מגיעה עם מנוע 1000 ו 3 צילינדרים

האם הם עשו טרייד אין? מנסה להבין עד כמה ישחטו אותי במקרה הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...