Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 החדשה: בנזין או דיזל?

yoavmelamed
שימו לב! השרשור הזה בן 2197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שהתמחור של הדיזל מצויין ושל הבנזין יקר יותר ללא הצדקה של ממש.

האבסורד הוא שב 5008 מחיר שתי הגירסאות זהה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה הזה הוא פחות מזהם, מדובר במנוע מודרני עם לוכד חלקיקים שכולל מיכל אוריאה. דרגת הזיהום שלו היא 4 ושל הבנזין 10.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי היסטוריה לא טובה עם צרפתיות, ודיזל צרפתי בפרט. אני יודע שה- 3008 רכב מודרני, אבל חושש מאוד מאמינות הרכבים והדיזלים. אין גם אגרת רישוי מאוד גבוהה, צריך לראות שמשתלם לך עם 20K קמ לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלם מהקילומטר הראשון כי אין אגרת רישוי יותר גבוהה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי היסטוריה לא טובה עם צרפתיות, ודיזל צרפתי בפרט. אני יודע שה- 3008 רכב מודרני, אבל חושש מאוד מאמינות הרכבים והדיזלים. אין גם אגרת רישוי מאוד גבוהה, צריך לראות שמשתלם לך עם 20K קמ לשנה.

נשמע שעברו לא מעט שנים מאז הנסיון שלך עם רכבי דיזל צרפתיים. אגרת הרישוי לרכבי דיזל השתנתה ב-2004 והושוותה לזאת של רכבי בנזין.

בשנים שעברו רכבי הדיזל צברו מוניטין טוב ולא מעט יגידו שהוא טוב מזה של אחיהם לוגמי הבנזין.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים- זה רק מראה שלהמון אנשים עדיין נשאר בראש, גם אחרי 14 שנים, שאגרת רישוי לרכב דיזל משמעותית יקרה יותר . בנוסף, לא פחות אנשים חושבים שהמחיר לסולר הרבה יותר יקר, כי הם ראו מחיר מלא / לא יודעים שיש תחנות דלק עם סולר מוזל / שהמחירים לסולר לא בפיקוח.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע..

הייתי מעדיף, בלי לחשוב פעמיים, לשלם תוספת של 3600₪ לאגרת רישוי ולשלם על סולר חצי ממחיר הבנזין ( אז זה היה 1.30₪ -1.70₪ לליטר סולר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדפק הכוונה בתודעה.

כלכלית זה היה פשוט, מעל נסועה מסוימת היה שווה סולר, אבל אז היית, פסיכולוגית, נקנס בסוף השנה והשיטה גרמה לך לצרוך דלק כדי לא לצאת פראייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי אתמול בדגם הפרימים עם מנוע בנזין.

הרכב מדהים מבחינת מראה חיצוני ותא נוסעים.

אבל הופתעתי לרעה מהמרחב במושב האחורי.

הרכב נוסע מצויין אבל מתומחר מאוד גבוה לדעתי.

במחירון של 160+- היה הופך ללהיט הרבה יותר גדול.

לכן, לדעתי הדיזל משתלם יותר (הרכב שיצא לי להיות איתו אתמול היה עם גימור פנימי בצבע אפור בהיר שנתן תחושת פרימיום אמיתית).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר בעבודה קנה כזאת דיזל והוא מאוד מרוצה גם נסעתי עליה ממש רכב הייטק , הכל חשמלי ומכוון היטב לנהג ולבטיחות, מה שהתאכזבתי לרעה ממש זה הבפנים של הרכב הכל נראה עדין ו שביר הכפתורים התצוגות, נותן תחושה שאם לא תיגע בסופר זהירות עם האצבע בכל מתג ומתג הם יישארו לך ביד, כמו כן קשה לי להאמין שזה ישרוד את השמש היוקדת בקיץ, אישית לא הייתי קונה כזה רכב, עם כל האלקטרוניקה שהכניסו שם, תקלה הכי קטנה וצריך ללכת לחפש.

אבל איך אומרים: בסוף הכל נמכר.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...