Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גומייה לצירייה - גרמושקה . מזדה 6 2007

shay90030
שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בעת טיפול לרכב המוסכניק הראה לי את הגומייה של הצירייה ואמר שצריך להחליף אותה . רואים בתמונה גריז שדולף.

רוצה על ההחלפה 250 שקל .

מחיר סביר ?

צירפתי תמונה . 20180413_092659.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גומייה מקורית עולה כמה מאות שקלים אם אני זוכר נכון כמו במאזדה 2. קח גומייה תואמת מקורית שתעלה לך כמה עשרות שקלים רק הכי חשוב לא לשים את הגומייה האוניברסאלית בשקל וחצי שמכניסים אותה עם הזרועות הפנאומטיות שמרחיבות אותה ופשוט הורסים אותה והיא לא תחזיק יותר מידי זמן...ובטח שעל האוניברסאלית עם העבודה זה לא זול 250. אם אלה שם תואם מקורית יש צורך להוציא את מוט הצירייה מהקרדן ודרך שם להכניס את הגומייה ועל זה בהחלט 250 זה מצדיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקורית

מכיוון שמחיר גומיה מקורית הינו כ-400-700 שקלים תלוי בדגם הרכב לכן אני מציע שתבקש מהמוסכניק שלך לרכוש סט של גומיה+חבקי מתכת+גריז תוצרת LÖBRO שהינו ייצרן ציוד מקור של VAG.

ככה תקבל מוצר איכותי וגם במחיר נמוך בהרבה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמחיר גומיה מקורית הינו כ-400-700 שקלים תלוי בדגם הרכב לכן אני מציע שתבקש מהמוסכניק שלך לרכוש סט של גומיה+חבקי מתכת+גריז תוצרת LÖBRO שהינו ייצרן ציוד מקור של VAG.

ככה תקבל מוצר איכותי וגם במחיר נמוך בהרבה.

תודה על המידע אחינו .

אקנה את זה בעצמי ואלך עם זה למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גומייה מקורית עולה כמה מאות שקלים אם אני זוכר נכון כמו במאזדה 2. קח גומייה תואמת מקורית שתעלה לך כמה עשרות שקלים רק הכי חשוב לא לשים את הגומייה האוניברסאלית בשקל וחצי שמכניסים אותה עם הזרועות הפנאומטיות שמרחיבות אותה ופשוט הורסים אותה והיא לא תחזיק יותר מידי זמן...ובטח שעל האוניברסאלית עם העבודה זה לא זול 250. אם אלה שם תואם מקורית יש צורך להוציא את מוט הצירייה מהקרדן ודרך שם להכניס את הגומייה ועל זה בהחלט 250 זה מצדיק.

יש מקום שאתה יכול להמליץ עליו לרכישת גומייה תואמת מקורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
בתאריך 13.4.2018 בשעה 15:13, shay90030 כתב:

שלום לכולם

בעת טיפול לרכב המוסכניק הראה לי את הגומייה של הצירייה ואמר שצריך להחליף אותה . רואים בתמונה גריז שדולף.

רוצה על ההחלפה 250 שקל .

מחיר סביר ?

צירפתי תמונה . 20180413_092659.jpg

מעדכן שלאחר שנתיים הגומיה התפרקה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...