Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מקום חדש לשטיפת רכב במכונה ובכלל - Space Car

Dark Muse
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הרכב שלי היה מאוד מלוכלך אחרי טיול לגולן ואני בד"כ שוטף בעצמי את הרכב, אך קצת התמהמתי והייתי קצת חולה אז לא יצא לי לשטוף, לכן החלטתי לבדוק אם המקום שבנו אותו במשך חצי שנה (!) כבר מוכן ולהפתעתי הוא היה פתוח.

המקום נקרא Space Car ברחוב הקוממויות 26 בבת-ים בתחנת הדלק סונול.

אני בד"כ שוטף בעצמי את הרכב על מנת למנוע שריטות ובעיות, אך כיון שהמקום חדש אמרתי יאללה למה לא. המכונה שיש שם היא מכונה ארוכה במיוחד, לפחות ממה שאני חוויתי בשטיפות רכב, ודי חדשנית. לקחתי שטיפת פרמיום במחיר של 89 שקל שכלל גם ניקוי ג'אנטים ועוד. כשהרכב עבר במכונה, עוברים דרך מנהרה צדדית בה רואים את הרכב נשטף ודרך החנות עם הרבה מוצרי טיפוח ובישום. פנה אליי בחור צעיר (שאני לא זוכר את שמו :| ) שהיה מאוד שירותי וחביב ואף הראה לי את המקום. יש להם גם חדר צדדי בו הם מתכוונים ליישם שיטות דיטילינג וציפויים בעתיד. הוא היה גלוי והראה לי במה הם משתמשים ובאיזה חומרים.

לאחר שהרכב יצא מהמכונה, וגם כיון שהמקום היה ריק בשעה שהגעתי, שני ברנשים צחצחו כל פינה ברכב מבפנים ומבחוץ. השתמשו במגבות מיקרופיבר לדשבורד ומעין ג'ילדה לחלונות. אפילו עם מברשת לג'אנטים עברו בין החריצים! הציעו לי ליישם וקס חדשני או ציפוי על המכסה מנוע (לא כל כך זוכר, בכל זאת סירבתי) ולטענתם לחברי מועדון הם יעשו זאת גם ללא עלות על כל הרכב. בכל מקרה החוויה בכללי הייתה טובה מאוד (יש פינת המתנה נוחה אך עמדתי ליד הרכב ולא הייתה בעיה).

בסופו של דבר הרכב יצא נקי בצורה מאוד טובה. אני לא משלה את עצמי שמכונות, טובות ככל שיהיו, לא עושות סרווילים, וגם הבחור החביב היה כנה וגלוי. אך שוב כיון שמדובר במקום שרק נפתח ונראה שהם רוצים לקחת את הנושא ברצינות ולהרחיב לקוחות, אני חושב שמי ששוטף רכבים במכונת שטיפה ונמצא באזור, כדאי לקפוץ לנסות!

עריכה אחרונה על ידי Dark Muse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

90 שקל זה לא המחיר הרגיל - זה חבילת "הפרמיום".

היום לקחתי שטיפה חיצונית רגילה שעלתה 25 שקלים ומה אני אגיד לכם - לוקח את כל המילים החמות בחזרה. האוטו יצא מהמכונה ואני לקחתי אותו לעמדה כי לא יודע, כנראה כל רכב היה צריך שני עובדים שמנקים. בכל מקרה לאחר מכן בא איזה בחור ועשה טובה שהוא ניגב את המים. האוטו נשאר די מלוכלך. הייתי מצפה שלפחות יעבור טוב עם המגבת לנקות לכלוך קצת קשה (שהורדתי אח"כ בעצמי).

האמת שכל כך צפיתי שזה יהיה ככה שרציתי מראש להביא איתי מגבת מהבית. בקיצור - אין בשורה מיוחדת. עוד מקום לרחוץ בו רכב, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...