Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת MG ZS

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, אבל....

כן, לובינסקי כבר השיקו את ה-MG ZS בסוף פברואר, אבל ביום ראשון הקרוב אנחנו נלך לפגוש אותה ואותם פנים מול פנים.

אז שתי תשובות לשאלות שבטח תשאלו כבר יש לנו:

100 אלף שקל ולא, אין ידני.

עכשיו, אם יש לכם שאלות נוספות על הדגם הספציפי או לאנשי לובינסקי באופן כללי - כאן זה המקום.

MAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעקבות השרשור הזה -

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?649873-טיפול-לרכב-mg3-מה-לעשות

כמה טיפולים צפויים לעלות ?

ועוד שאלה - מי מייצר את חלקי החילוף לרכב ? נניח פילטר אוויר, פלאגים, רפידות.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר, בחול המועד, הייתי בהפנינג של לובינסקי, ראיתי את האוטו, דווקא נראה לא רע, הזכיר לי את היונדאי 35ix, אבל במחיר שלו, הייתי לוקח ארונה. להחדיר מותג חדש ועוד סיני, צריך תמריץ לעשות את זה, כרגע אין.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנות אחריות יכולות מאוד לעזור

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חמש שנות אחריות מוצעות.

Alfa Romeo 164 3.0 super v6 1995

Alfa Romeo spider 2.0 twinspark 1997

Alfa Romeo giulietta milano 2014

Volkswagen polo gti 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לסיטרואן קקטוס עולה דומה, מציעה 5 שנים, אני לא רואה שעומדים שם בתור, שלא לדבר שמוכרים אותה ב85, אם היו מחליטים להתמקד בשוק הפרטי והיו מוכרים את הרכב שלהם ב85, הם היו מציעים משהו.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שואל מה מתוכנן למותג הזה בארץ בעתיד הקרוב.

הדגם הזה אכן ניראה טוב במציאות (לא מרגיש נחות באולם התצוגה - להיפך). היו שמועות על רצון להרחיב את המגוון עם רכב פנאי היברידי / פלאג אין.

האם היצרן עובד על גרסאות עם מערכות בטיחות מקוריות?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הם לא עושים מחירי החדרה לשוק חדש ?

שיימכרו תקופה במחירי עלות(רכישה שלהם) אם הרכב טוב אז הוא גם יימכר בעתיד במחיר גבוה יותר , כרגע לטעמי מחיר החדרה צריך ליהיות בסביבות ה-85K .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנות אחריות יכולות מאוד לעזור

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

כי מה זה כבר בטיחות בין חברים

תסיע ילד - יש לו סיכוי פיפטי פיפטי לשרוד :-) ציון 51 אחוז

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפרטים (כולל על אסטרטגיית נסיעות המבחן והמכירה המעניינת) בכתבה המלאה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות הינה 5 שנים או 150000 ק"מ מפגוש לפגוש ללא אבחנה בין פרטיים למוסדיים מהסיבה הפשוטה שמדובר במקרה דנן באחריות יצרן מלאה, ולא בהשלמה של היבואן כמו במקרים אחרים בהן ניתנת אחריות באורך דומה.

אין הנחות והטבות - יש מדיניות של מחיר אחד (כמו בדאצ'יה) אם כי כשנציגי היבואן נשאלו לגבי מכירות בערוץ 0 ק"מ, לא נשללה האפשרות - רק נאמר שמדובר בערוץ שונה.

מכיוון שיש להם כרגע ממילא מלאי מצומצם - אין להם סיבה להוריד מחירים כי אם יהיה ביקוש מעבר למלאי הם לא יוכלו לספק אותו.

כמו כן - נושא הבטיחות לא נעלם מעיני היצרן - ומקווים שבשנה הבאה תהיינה לדגם מערכות בטיחות מקוריות.

היצרן פתח פה מרכז שיתוף על מנת למצוא טכנולוגיות ישראליות שיוכל להטמיע בכלי הרכב שהוא מייצר - אז יש סיכוי ש-MG ZSשנת 2019 יגיע עם מובילאיי - אבל מפס הייצור.

בכל מקרה, לא נראה לי שהדגם הנ"ל יגיע לערוצי 0 ק"מ לפני מלאת לו שנה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיניות כזו זה דבר יפה אבל מוקדם להתייחס אליה ברצינות (גם מצידנו וגם מצד לובינסקי) לאור ההצלחה של המותג בארץ עד כה.

הוא נראה נחמד ואם הוא נוסע סביר הייתי שוקל אותו כרכב שני בתאי שיוצע buy back גם בתוספת תשלום סבירה (מעין ביטוח מחיר למחירון מינוס x).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ב-100 זה בסדר, אבל 508 (אקטיב, כן, שיוצרה לפני שנתיים, ורישום ליסינג מקורי) ב-110, זה מחיר לא הגיוני.

שיהיה בהצלחה לכולם... אני כנראה באמת לא מצליח להבחין בין דיל סביר לדיל גרוע כבר.

לא לגמרי ברור לי מי אמור לקנות ג'יפון סיני שאפילו הבטיחות הפאסיבית שלו לא משהו במחיר כזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התרשמתי מהZS.

נתחיל מתא הנוסעים, לא יודע אם איכות החומרים השתפרה על ידי פיתוח של MG עצמם או על ידי שימוש בחלקים של פולקסווגן (SAIC מייצרת פולקסווגנים לשוק הסיני, ) אבל התוצאה נעימה לשהייה ונוחה לשימוש.

מסך המולטימדיה מגיב מהר יחסית, וכמובן שבקרוב תוצע מערכת הטאצ' של פוינטר כאופציה.

לחברה גדולים יהיה צפוף במושב הקדמי, במושב האחורי דווקא יש מקום מרווח יחסית לשני נוסעים ואפילו שאר מרווח סביר לברכיים.

תא המטען מגיע עם נפח גדול (448 ליטר) , אך שפת ההטענה גבוהה במקצת מהרצוי.

P80415-091033.jpgP80415-104510.jpg

בנוסף , שני רכבי ניסוי של היצרנית מדגם וERX5, אחד חשמלי ואחד פלאג אין עמדו בחוץ ונפתחו להתרשמות סטטית.

הם נהנים מאיכות גימור פנימית גבוהה יותר מהZS, מושבים מעור, פתיחה וסגירה חשמלית של תא המטען ומסך מולטימדיה סטייל אה לה וולוו.

[ATTACH=CONFIG]503348[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]503349[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]503350[/ATTACH]P80415-091802.jpg

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...