Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס IS - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מצב, כרגע מתחיל להצטבר לי כסף מיותר.

מעניין. מה קרה להצהרה שלך לפני מה, שבועיים, שלא תחליף את האאוטלנדר המושלם גם אם תזכה בלוטו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמובן הדעה שלי מאוד סובייקטיבית אבל בכל זאת..

בתור הבעלים של IS בשנתיים האחרונות ובתור אחד שלפני זה הייתה לו GTI ולפניכן שירוקו והיה בטוח שקניית לקסוס זאת טעות - אני יכול להגיד שכנראה כבר לא אחזור לוואגיות ( למרות שניסיתי לשקול את MK7.5 לאחרונה..).

עזבו נוחות נסיעה מדהימה שיש לרכב הזה. מה שהרכב הזה באמת מביא איתו זה:

1. איכות החומרים והרכבה ברמה גבוהה מאוד.

2. ביטחון באמינות הרכב. אולי למישהו כאן זה ישמע מצחיק אבל בתקופה של וואגיות הייתי רגיל לפתוח מכסה מנוע כל שבוע ולבדוק שמן\מים.

3. חיסכון כלכלי. באתי לרכב הזה אחרי וואגית משופרת שלא נחסך ממנה שקל בשום שלב.

4. תודעת שירות לקוחות. אני אפילו לא אנסה להשוות בין לקסוס לצ'מפיון מוטורס...

5. מחירון.

עכשיו לקצת מספרים:

הרכב אצלי מ"הניילונים" וכרגע הקילומטרז' עומד על 33 אלף ק"מ.

עד כה נעשו 2 טיפולים. טיפול ראשון עלה סביבות 800 שקל, טיפול שני 2000.

טנק דלק מספיק לי ל870 ליטר בערך. די בטוח שהנתון הזה יכל להיות יותר גבוה אבל לפעמים פתאום נעלם לי הרגש ברגלים...

הרכב הזה רחוק מלהיות מושלם, מערכת מולטימדיה מיושנת, ההגה לא הכי מתקשר, בנהיגה אגרסיבית בכבישים מפותלים הדבר הראשון שמרגישים זה הכובד של הרכב והעברות משקל לא טובות. צמיגי ראנפלט זה פשע נוראי.

אבל בסוף, כשמסתכלים על החבילה הכוללת, מקבלים רכב סופר נוח להתנהלות יומיומית וזה בדיוק מה שאני אוהב בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן הדעה שלי מאוד סובייקטיבית אבל בכל זאת..

בתור הבעלים של IS בשנתיים האחרונות ובתור אחד שלפני זה הייתה לו GTI ולפניכן שירוקו והיה בטוח שקניית לקסוס זאת טעות - אני יכול להגיד שכנראה כבר לא אחזור לוואגיות ( למרות שניסיתי לשקול את MK7.5 לאחרונה..).

עזבו נוחות נסיעה מדהימה שיש לרכב הזה. מה שהרכב הזה באמת מביא איתו זה:

1. איכות החומרים והרכבה ברמה גבוהה מאוד.

2. ביטחון באמינות הרכב. אולי למישהו כאן זה ישמע מצחיק אבל בתקופה של וואגיות הייתי רגיל לפתוח מכסה מנוע כל שבוע ולבדוק שמן\מים.

3. חיסכון כלכלי. באתי לרכב הזה אחרי וואגית משופרת שלא נחסך ממנה שקל בשום שלב.

4. תודעת שירות לקוחות. אני אפילו לא אנסה להשוות בין לקסוס לצ'מפיון מוטורס...

5. מחירון.

עכשיו לקצת מספרים:

הרכב אצלי מ"הניילונים" וכרגע הקילומטרז' עומד על 33 אלף ק"מ.

עד כה נעשו 2 טיפולים. טיפול ראשון עלה סביבות 800 שקל, טיפול שני 2000.

טנק דלק מספיק לי ל870 ליטר בערך. די בטוח שהנתון הזה יכל להיות יותר גבוה אבל לפעמים פתאום נעלם לי הרגש ברגלים...

הרכב הזה רחוק מלהיות מושלם, מערכת מולטימדיה מיושנת, ההגה לא הכי מתקשר, בנהיגה אגרסיבית בכבישים מפותלים הדבר הראשון שמרגישים זה הכובד של הרכב והעברות משקל לא טובות. צמיגי ראנפלט זה פשע נוראי.

אבל בסוף, כשמסתכלים על החבילה הכוללת, מקבלים רכב סופר נוח להתנהלות יומיומית וזה בדיוק מה שאני אוהב בו.

בתור אחד שהיה לו כזאת אני מסכים איתך בכל מילה, הרכב הכי נוח שהיה לי עד היום ובנוסף כל הדברים שרשמת נכונים, זה רכב שככל שאתה חי איתו יותר אתה לומד יותר להעריך את האיכויות שלו.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנק דלק מספיק לי ל870 ליטר בערך

.

מדהים! איפה נכנס טנק דלק ענק שכזה ברכב קטן? ;)

הרכב הזה רחוק מלהיות מושלם, מערכת מולטימדיה מיושנת, ההגה לא הכי מתקשר, בנהיגה אגרסיבית בכבישים מפותלים הדבר הראשון שמרגישים זה הכובד של הרכב והעברות משקל לא טובות.

שזו הסיבה שהרכב הזה לא מתאים לי אישית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי טיפולים וחלפים לא ברמה של קורולה, אפילו לא קרוב. יותר קרוב למחירים של אודי.

לא יודע בקשר לקורולה אבל בהשוואה לפולקסווגן אין הבדל משמעותי כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם את הרכב הזה עוד לא יצא לי לבדוק ,בדרך כלל רמת הגימור בלקסוס לא קרובה ולא מתקרבת לגרמניות.

בGS גנבו את הידית הילוכים הישר מקורולה ושתלו אותה,העור לא מרגיש יוקרתי ואפשר להתבלבל ולחשוב שזה בכלל דמוי(יש להם גם רכבים שמגיעים עם דמוי).

תא הנוסעים מיושן מאוד,לא שינו אותו כמה שנים טובות וזה ניכר,העיצוב הזה הולך איתם ברוב הליין של הרכבים,הגיע הזמן להתקדם,זה לא נראה טוב.

לקסוס או בימר? אין פה כוחות.

אלו רכבים טובים עם מכלולים פשוטים בדרך כלל,לא שיא הטכנולוגיה לכן האמינות גם טובה מאוד,העלויות אחזקה מאוד נמוכות יחסית לרכב "יוקרה".

בנוגע למחירון,לקסוס לא שונה משאר רכבי היוקרה בסגמנט,המחירון צולל ב3 שנים הראשונות צלילה חופשית,יותר מזה,יש להם שוק די גרוע,גם רכבים שמורים נמכרים לא מעט מתחת למחירון,וזה באמת בהנחה שתצליח למכור אותם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה בדיוק? ה-330 מאיצה טוב יותר, ופחות או יותר זהו. מבחינת איכות ואיכות חומרים אין לה מה לחפש מול ה-IS300, העור בבימר פשוט מביך למשל. גם הנוחות בלקסוס עדיפה. הלקסוס בסבירות מוחלטת תהיה אמינה יותר, תשמור על הערך יותר ותהיה זולה יותר לאחזקה ולביטוח. לכן, בגדול, באמת אין פה כוחות, במיוחד מאז שהלקסוס עודכנה ויש גם לה איבזור בטיחות אקטיבית מקורי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם את הרכב הזה עוד לא יצא לי לבדוק ,בדרך כלל רמת הגימור בלקסוס לא קרובה ולא מתקרבת לגרמניות.

בGS גנבו את הידית הילוכים הישר מקורולה ושתלו אותה,העור לא מרגיש יוקרתי ואפשר להתבלבל ולחשוב שזה בכלל דמוי(יש להם גם רכבים שמגיעים עם דמוי).

תא הנוסעים מיושן מאוד,לא שינו אותו כמה שנים טובות וזה ניכר,העיצוב הזה הולך איתם ברוב הליין של הרכבים,הגיע הזמן להתקדם,זה לא נראה טוב.

אלו רכבים טובים עם מכלולים פשוטים בדרך כלל,לא שיא הטכנולוגיה לכן האמינות גם טובה מאוד,העלויות אחזקה מאוד נמוכות יחסית לרכב "יוקרה".

בנוגע למחירון,לקסוס לא שונה משאר רכבי היוקרה בסגמנט,המחירון צולל ב3 שנים הראשונות צלילה חופשית,יותר מזה,יש להם שוק די גרוע,גם רכבים שמורים נמכרים לא מעט מתחת למחירון,וזה באמת בהנחה שתצליח למכור אותם.

אז אני חושב בדיוק הפוך ממך, התא נוסעים של סידרה 3 פשוט מביך, ריפודי סנסטק שנראים זוועה, כפתורים קטנים ונראה כאילו הולכים ליפול כל רגע, הIS הרבה יותר איכותית,נוחה,שומרת ערך, אחזקה זולה יותר.

לגבי אין שוק ללקסוס שכתבת אתה מדבר פשוט מאי ניסיון, NX נמכרת ב10 עד 20 מעל למחירון לבנזין ויש להם שוק פשוט מטורף, IS נמכרת בקלות במחירון.

אם כל הכבוד לBMW ויש כבוד, מבחינת איכות, אמינות ושמירת ערך יש להם הרבה עוד מה ללמוד בדיוק כמו שלקסוס עוד צריכים ללמוד מBMW מה זה הנאה מנהיגה ומנועים.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכבד מאוד אותך, אבל לא מובן לי הזלזול שלך בסדרה 3.

העיצוב הפנימי שלה רץ מעל ל-20 שנים ועדיין נראה טוב ואיכותי.

ללקסוס יש תא מטען קטן, יחסית ומושב אחורי פחות מרווח מהסדרה 3.

לגרמנים יש מה ללמוד מלקסוס בנוגע לשירות ואמינות. אני לא חושב שבשאר הפרמטרים שציינת הלקסוס טובה יותר.

בנוגע ל-NX לקח לנו לא מעט זמן למכור כאלה שהיו בטרייד אין ואף אחת לא היתה במחיר ״מעל למחירון״ או ״מחירון״.

שיםלב שלמרות שהוא היום הג׳יפון הזול בקטגוריה, הוא עדיין לא הכי נמכר. כנראה שיש דברים מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזלזל בסדרה 3, היא מכונית מצוינת, פשוט בהשוואה הזאת היתרון שלה הוא בביצועים בלבד. ה-330e, במיוחד בתמחור האגרסיבי שלה, היא דיל מצוין, אלא שפרט לביצועים לדעתי הלקסוס טובה יותר.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...