Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מאזדה 6 2008(הצורה החדשה) לבין פורד מונדאו 2011 מנוע 2.3

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש לי התלבטות מאוד גדולה בין שני הרכבים שבכותרת,מדובר על מאזדה 6 2008 מנוע 2000 הצורה החדשה לבין המונדאו שנת 2011 מנוע 2.3 לאחר מתיחת הפנים.

אודה על כל מידע לגבי שני הרכבים.

קראתי את כל המידע שיש בפורום אבל אשמח לשמוע עוד חוות דעת.

תודה.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המאזדה אבל להבנתי המונדאו לאחר מתיחת הפנים היא 2 ליטר טורבו ולא 2.3.

תפרט קצת יותר מה השימוש שאתה מתכנן לרכב, זה יעזור לכוון אותך יותר

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמרתי שהצורה הידשה יותר במזדה התכוונתי לדגם ששווק בין השנים 2008 עד 2012,לגבי הפורד,בשנת 2011 זו השנה היחידה ששווק הדגם לאחר מתיחת הפנים שבו עדיין היה מנוע 2.3 אטמוספרי,בנוסף אליו שווק גם המונדאו עם מנוע טורבו..

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת התנהגות מנסיון שלי ה6 מהנה יותר לנהיגה וזריזה, המונדאו מרגישה כבדה יותר עם התנהגות כביש טובה יחסית.

בנוסף למאזדה אמינות ומוניטין עדיף.. שתרצה למכור יהיה לך קל יותר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את המונדאו המדוברת. יש לה מנוע יותר חזק משל המאזדה אבל היא גם שוקלת יותר. אצלי הרכב זריז וחזק. במונדאו יש מיזוג אחורה ובקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט, הרכב נוח מאוד ולטעמי מתנהג יותר טוב מהמאזדה. היתה לי המאזדה המדוברת כחודש, ולי אישית היא היתה משמעותית פחות נוחה, הגה חד מידי ומרגיז ופרט לכך רכב מצוין. המונדאו מטיפול לטיפול עשתה 95 אלף והדבר היחידי שהלך זה משאבת דלק (מקורית עם עבודה 3000 ש"ח ) מחלה של הדגם עם המנוע הזה. בכל מקרה לא הייתי קונה 2008 בזמן שיש לי 2011 במקום זה.

אין לך מה להתייעץ לפני שתנהג על שתיהן.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום מנסיון אישי על ה 6 דור שני, במיוחד זו אחרי המתיחת פנים (העדינה) ב 2011.

לדעתי המונדאו גדולה מדי - גם באורך, גם ברוחב וגם במשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי. המונדאו מאוד גדולה ולא מתאימה לעירוניים שמחפשים חניה באופן תדיר. העניין הוא שלדעתי הפורד נותן יותר אוטו בהרבה פחות כסף. למי שאין בעית חניה היא מאוד מומלצת. למי שמשגת ידו להתקדם עוד טיפונת לעלות ל 2012 טורבו אז בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד נוחה משמעותית,התנהגות הכביש שלה טובה בהרבה משל המאזדה,והיא גם יותר שקטה,מבחינת כח שני הרכבים פחות או יותר מפגינים ביצועים באותה הרמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הפורד היא שהיא מזדקנת לא יפה, הצביעה נראית לא כ"כ יפה אחרי כמה שנים בשמש, המזגן גם שהיה חדש לא תפקד כמו שמצפים ממנו (אותו מזגן של פורד פוקוס דור 2),אז נכון שאתה מקבל יותר אוטו ושהוא בתור רכב עדיף, אין ספק, אבל בתור אוטו שהוא כבר ישן, הייתי מעדיף מאזדה, לא בגלל האמינות שכנראה עדיפה, אלא בגלל שהוא נראה יותר טוב, הפורד נראית כבר עייפה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה שלא עומדת בשמש זה צביעת חברת הליסינג שמכרה אותה, המזגן אצלי כמו חדש. האמינות ככל הנראה לא עדיפה כי למיטב הבנתי יש הרבה מכלולים משותפים, הפורד אכן נראית יותר טוב לטעמי ועם קבינה יותר איכותית משל המאזדה בוודאות (חומרי דיפון, דאשבורד, הגה וידית הילוכים ועוד). אם מאזדה 2011 נראית רעננה כמו carefree אז מי אני שאדבר. מאזדה 6 שנת 2013 זה כבר עולם אחר, אבל 2011 - כאליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הפורד היא שהיא מזדקנת לא יפה, הצביעה נראית לא כ"כ יפה אחרי כמה שנים בשמש, המזגן גם שהיה חדש לא תפקד כמו שמצפים ממנו (אותו מזגן של פורד פוקוס דור 2),אז נכון שאתה מקבל יותר אוטו ושהוא בתור רכב עדיף, אין ספק, אבל בתור אוטו שהוא כבר ישן, הייתי מעדיף מאזדה, לא בגלל האמינות שכנראה עדיפה, אלא בגלל שהוא נראה יותר טוב, הפורד נראית כבר עייפה.

דווקא במאזדה יש מחלה סדרתית של פיצוצים בדשבורדים,הפורד שורדת יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית הצביעה של הפורד נראית לא טוב והמזגן חלש, זה נכון שהדשבורד של המאזדה לא שורד. אולי עדיף סובארו b4 נראה לי ששורדת הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...