Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה בתל אביב בכחול לבן לא לתושבי העיר בלילה (שרשור מלפני 5 שנים)

Y_E
שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול חניתי לי לתומי ברחוב נורדאו בת"א בשעה 20:40 בערך שהגעתי לאוטו ראיתי דו"ח חניתי בכחול לבן ושמתי תו חנייה שהיה תקף ובדו"ח כתוב שקיבלתי דו"ח כי חניתי במקום אסור שמותר רק לתו חנייה אזורי לחנות שם... אז איפה כן אני יכול חנות, כי הכול שם כחול לבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המצב, ואין מה לעשות. יש לך ראש עיר מחורבן, ביצר את כל העיר, בתור תושב תל אביב שכל יום נוסע עם האוטו וכבר יודע איפה אפשר ואיפה לא, יש הסדרי חניה חדשים כמעט בכל רחוב צדדי מרכזי ולא מרכזי בתל אביב.

זה מגיע למצב שאפילו מתחת לבית שלי אני לא מצליח למצוא חניה כי דווקא ליד הבית שלי אין הסדרי חניה חדשים.

לבעייתך - בשעות הבוקר מ-8:00 ועד 17:00 אחה"צ מותר לחנות בתל אביב באמצעות תווי חניה או מכשיר אלקטרוני שנקרא איזי פארק. משעה 17:00 ועד 19:00 בערב מקומות שיש בהם הסדרי חניה חדשים (כחול-לבן) אתה בכל מקרה לא יכול להחנות שמה רק משעה 19:00 בערב ללא תו כלל (זה מה שהבנתי לפי פקח ששאלתי אותו את השאלה בשבוע שעבר). אם ברחוב נורדאו היה שלט שמשעה 19:00 בערב או לאחר 17:00 אחר הצהריים החניה מותרת רק לדיירי הרחוב - אין לך מה לעשות ותבלע את הגלולה המרה. אני אישית עד שהבנתי את כל הקנוניה הזאתי והשחיתות הזאתי נגד אזרחי תל אביב זה כבר עלה לי במשהו כמו 3000 ש"ח רק דוחות.

דע לך, רק מדוחות בתל אביב העירייה מרוויחה מעל רבע מיליארד שקלים בשנה!!!

סגרו לנו את החיים בקיצור, אין יוצא ואין בא - נבלות סרוחות, וראש העיר בראש - החולדה (חולדאי) הראשית.

ליאור

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן ניסתי למצוא באתר של עיריית ת"א הסבר כולל על הסדרי החנייה בעיר - מה מותר לעשות איפה ומתי. לא מצאתי. האם זה אומר שלא חיפשתי מספיק טוב, או שעיריית ת"א פשוט לא מעוניינת שאני אדע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהיא לא מעוניינת, פשוט לא אכפת לה ונוח לה להשאיר את המצב כמות שהוא מכיוון שככה היא מרוויחה יותר כסף. היא יודעת שרוב האנשים שחוטפים דו"ח ישר מתייאשים ולא בודקים לעומק מדוע, גם אם יבדקו מדוע, תמיד ימצאו תירוץ מרגיז ומעצבן. השחיתות חוגגת וזה מרתיח (אותי לפחות)!

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כולנו.

ת"א - עיר פשוט מחורבנת לנוהגי הפחנועים...

לבעלי הדו"ג אין שום בעיה... אבל אם אתה רוצה לחנות אכלת אותה...

ולקודמיי - מחזק את דעתו של ליאור שלעיריית ת"א פשוט נוח להשאיר את המצב ככה - האזרחים לא יודעים איפה ומתי מותר לחנות, אז הם חוטפים דוחות=כסף נוסף לקופת העיריה...

ושלא לדבר על החניונים המקוללים ששוחטים אותך לאור יום ואח"כ הכסף הזה זורם לכיסם של בכירי העיריה...(ע"ע פרשת מלך החניונים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מאוד,

אתה מחנה את הרכב, חוזר קצת אחורה ברגל לתחילת הרחוב, או עד שיש תמרור על המדרכה שמדבר על חניה.

בודק בתמרור מה כתוב - יכול להיות שמהתמרור והלאה זה הסדרים חדשים, ואז בערב החניה רק לתושבי העיר, שגרים באזור הזה של העיר.

יכול להיות גם שזה כחול-לבן רגיל, ואז בערב החניה חופשית וחינם לכל אדם.

וגם יכול להיות, שמדרכה אחת היא כחול-לבן הסדרים חדשים, והשניה כחול לבן רגיל.

בהצלחה, (למרות שסיכוייך קלושים משהו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
לא מזמן ניסתי למצוא באתר של עיריית ת"א הסבר כולל על הסדרי החנייה בעיר - מה מותר לעשות איפה ומתי. לא מצאתי. האם זה אומר שלא חיפשתי מספיק טוב, או שעיריית ת"א פשוט לא מעוניינת שאני אדע?

מקפיץ

ברשותי תו חנייה של אזור 1 בתל אביב (מדבקה כתומה)

האם מישהו יודע בוודאות מהם גבולות הגזרה של תו זה?

מחיפוש באתר עריית תל אביב לא נמצאה התשובה. כל כך קשה לפרסם מפת אזורים??:evil:

כרגע ידוע לי שהגבול המזרחי הוא רחוב אבן גבירול והצפוני - ארלוזורוב. אם מישהו יכול לחדד- אשמח ואודה לו מאוד.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו להתבכיין, סעו לערים גדולות באירופה או ארה"ב ותראו מה זה להחנות שם.

בכל מקרה, הנושא פשוט מאוד.

עד שעה 17:00 מותר להחנות בכחול לבן אך ורק עם תווי חניה\איזיפארק וכיו"ב.

משעה 17:00 בערב יש תמיד שני צדדים, אחד עם תמרור ואחד בלי. בצד של התמרור (שמסביר על הסדרי החניה) אסור גם אם אתה שם כרטיס חניה, הצד הזה שמור לתושבי האזור בלבד.

בצד בלי התמרור, החניה בכחול לבן חופשית עד למחרת בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ

ברשותי תו חנייה של אזור 1 בתל אביב (מדבקה כתומה)

האם מישהו יודע בוודאות מהם גבולות הגזרה של תו זה?

מחיפוש באתר עריית תל אביב לא נמצאה התשובה. כל כך קשה לפרסם מפת אזורים??:evil:

כרגע ידוע לי שהגבול המזרחי הוא רחוב אבן גבירול והצפוני - ארלוזורוב. אם מישהו יכול לחדד- אשמח ואודה לו מאוד.

איזור 1:

גבול צפוני נחל הירקון (רחוב בני דן)

גבול דרומי אלנבי

גבול מערבי הים (רחוב הירקון)

גבול מזרחי אבן גבירול

המפה המלאה באתר העירייה

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah::mm_yeah:

כן יירבו צדיקים כמוך

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו להתבכיין, סעו לערים גדולות באירופה או ארה"ב ותראו מה זה להחנות שם.

בכל מקרה, הנושא פשוט מאוד.

עד שעה 17:00 מותר להחנות בכחול לבן אך ורק עם תווי חניה\איזיפארק וכיו"ב.

משעה 17:00 בערב יש תמיד שני צדדים, אחד עם תמרור ואחד בלי. בצד של התמרור (שמסביר על הסדרי החניה) אסור גם אם אתה שם כרטיס חניה, הצד הזה שמור לתושבי האזור בלבד.

בצד בלי התמרור, החניה בכחול לבן חופשית עד למחרת בבוקר.

לא תמיד יש תמרור שמודיע על "הסדרי חניה חדשים". יש לא מעט רחובות בעיר בהם אין תמרור כזה.

החניה חופשית בכחול לבן ללא שלט רק מהשעה 19:00 ולא מהשעה 17:00.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...