Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוס אגד נכנס ברכבה של אימי, יש ביטוח מקיף, אז למה הסוכן משכנע לא להפעיל ביטוח?

שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטובוס אגד נכנס בחלק האחורי של הרכב, יש נזק לפגוש האחורי ולדלת תא המטען.

לאימי יש ביטוח מקיף ולאחר שיחה עם סוכן הביטוח היא התקשרה אלי ואמרה שהסוכן מנסה לשכנע אותה לא להפעיל ביטוח בטענה שיהיה קשה להוציא את הכסף מאגד. אין לי ניסיון במקרים כאלה אבל האם זה שיש לה ביטוח מקיף לא אומר שעליה לשלם השתתפות עצמית ומעבר לזה זאת כבר בעיה של חברת הביטוח?

המוסך העריך את הנזק בכ 4 וחצי אלף ש"ח לפני מע"מ.

איך להתנהל? ההתנהגות של סוכן הביטוח נשמעת לי מתנערת, מה דעתכם?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות את החשבון שלכם

ראשית יש לך השתתפות עצמית שנית יש לך עליה בפרמיה ל 3 שנים שלישית נרשמת לחובתך אימך תביעה.

מול

תיקון על חשבונכם, והגשת דרישה לאגד לתשלום הנזק.

ואגד משלם, גם אם הוא מוציא קצת את המעיים לפני זה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לה העדר תביעות כרגע.

לתקן לבד זה אומר ללכת לתביעות קטנות מול אגד אחר כך?

ואם היא מחליטה להפעיל את הביטוח אז היא משלמת רק השתתפות עצמית נכון?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לה עוד תביעה בשנים האחרונות היא מסתכנת בכך שמחיר הביטוח יעלה משמעותית ואולי חלק מחברות הביטוח לא יסכימו לבטח כלל בפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא משנה שהיא לא אשמה בתאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם חברת הביטוח תצליח לגבות כמעט את כל הכסף מהפוגע ללא שחברות הביטוח החליטו על אשמה תורמת יותר מזניחה לכם.

קשה לדעת כמה זמן זה יקח אם בכלל. גובה הנזק לדעתי לא מצדיק לקחת את הסיכון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסוכן רוצה את טובתכם.

4500 ש"ח הוא סכום שלא הייתי תובע מהביטוח גם אילו הייתי אשם בתאונה. קרוב לודאי הסכום של ההשתתפות העצמית ועלית הפרמיה ל-3 שנים יהיה לפחות 3000 ש"ח, כך שמדובר למעשה בהוצאה של 1500 ש"ח, סכום שעדיף להוציא ולחסוך את הסיכון של סירוב ביטוח בשנים הקרובות.

עניין ה"אשמה" בתאונה בעייתי - מדובר ברצונה של חברת הביטוח לתבוע את הפוגע, ולא תמיד יש לה הרצון לעשות זאת. לא הייתי מסתמך על כך שחברת הביטוח תבצע תביעת שיבוב, סיבר מאד שעלות התביעה מבחינתה עולה משמעותית על הסכום שהיא עשויה לקבל (עלות אגרות המשפט, עורכי הדין ואולי גם עדים תעלה על סכום התביעה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לי היה קטע עם אגד לפני כמה שנים, פגיעה בחניה, אשמה ברורה של הנהג.

אופן הטיפול שלהם, המהירות, המוסך שאיתו יש להם הסדר, חוסר הניסיון לטייח - הכל היה פשוט מצויין.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, התנהלת ישירות מולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכן צודק לחלוטין אלא אם כן אתם סובלים מעודף כסף ורוצים לחסוך לעצמכם את הטירחה והטירטור מול אגד...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לאגד? דברת עם אחד מנציגי הביטוח? תרים טלפון למחלקת הביטוח (039142476) ותדבר אתם. יושבים שם בני אדם.

(מדוע חושב סוכן הביטוח שלך, שיהיה קשה להוציא מאגד כסף. יש מצב שהאשמה, לא בהכרח של נהג האוטובוס?)

עריכה אחרונה על ידי erez59

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
איתי, התנהלת ישירות מולם?

כן, מישהו ממחלקת הביטוח שם התקשר,

שיחה של דקה וחצי בה סיכמנו על המוסך וזהו.

מפה זה כבר היה בטיפול של המוסך.

כמובן שקדם לכל זה טלפון שלי, הצגת המקרה במייל/פקס וכו'.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש (לצערי) נסיון מצויין איתם. שילמו די מהר בלי להתווכח. התנהלות ישירות מולם - לביטוח אפילו לא הודעתי. שלחתי את החשבונית מהמוסך וקיבלתי את הכסף אחרי שחתמתי על טופס שאין לי תביעות נוספות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש (לצערי) נסיון מצויין איתם. שילמו די מהר בלי להתווכח. התנהלות ישירות מולם - לביטוח אפילו לא הודעתי. שלחתי את החשבונית מהמוסך וקיבלתי את הכסף אחרי שחתמתי על טופס שאין לי תביעות נוספות.

אצלי זה ככה עם חברת דן אתמול חתמתי על דף שהם מביאים לי צ׳ק בסכום הזה והזה ובתמורה אני לא אתבע אותם בעתיד

ועכשיו אני מחכה לצק שיהיה מוכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...