Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף לרכב - שאלה על שיבוב

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הייתה לי תאונה מורכבת מבחינה ביטוחית.

אני ידעתי שאיני אשם בה אבל במעמד התאונה לא יכלתי להוכיח זאת באותו מעמד ולכן הייתי חייב להפעיל את הביטוח שלי כדי לתקן את הרכב.

לאחר כמה חודשים ולאחר שהוכח שאיני אשם בתאונה חברת הביטוח שלי קיבלה שיבוב מלא על כל סכום התביעה מחברות הביטוח של הרכבים האחרים המעורבים בתאונה. כלומר למעשה חברת הביטוח שלי לא הוציאה בשורה התחתונה שקל מכיסה.

כשאני מזמין אישור העדר תביעות מחברת הביטוח שלי מופיעה בו התביעה שפתחתי אבל רשום שם שהתקבל שיבוב.

מה זה אומר מבחינת חידוש ביטוח האם חברות הביטוח מתייחסות לזה כאילו יש לי עבר נקי?

אשמח להסברים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האישור מפרט בדיוק את מה שהיה, אתה תבעת את הביטוח ובהמשך בוצע שיבוב, אלה העובדות שחובה עליהם לפרט בטופס.

העניין שבוצע שיבוב הופך למעשה את התביעה כלא הייתה מבחינה ביטוחית ולא תחוייב פרמייה נוספת בגלל התביעה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האישור מפרט בדיוק את מה שהיה, אתה תבעת את הביטוח ובהמשך בוצע שיבוב, אלה העובדות שחובה עליהם לפרט בטופס.

העניין שבוצע שיבוב הופך למעשה את התביעה כלא הייתה מבחינה ביטוחית ולא תחוייב פרמייה נוספת בגלל התביעה הזו.

ברור שהאישור מפרט את מה שקרה בפועל רציתי רק לדעת שכאשר אבקש הצעות מחיר בחידוש הביטוח כל חברות הביטוח יתייחסו לזה כאילו העבר שלי נקי.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה מקורית. הכי קלה למימוש שבעולם. תרים טלפון לחב' הביטוח אצלה תרצה לחדש ביטוח מתי שהוא - אם בכלל ושאל את השאלה שמטרידה אותך. בסופו של בירור תעדכן את הפורום לטובת אלה שיתקלו בבעיה דומה בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחות חשוב

שילמת השתתפות עצמית כאשר הפעלת את הביטוח

האם קיבלת אותה בחזרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לא פחות חשוב

שילמת השתתפות עצמית כאשר הפעלת את הביטוח

האם קיבלת אותה בחזרה

היי יש לי הרחבה בביטוח שלפיה אני לא משלם השתתפות עצמית בשום מקרה כך שלא שילמתי.

והתשובה לשאלה המקורית שלי לאחר כל הבדיקות: זה נחשב כאילו יש לי העדר תביעות מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...