Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חברה חדש - קיה נירו או סקודה ראפיד 1.4 אמבישן

senpani
שימו לב! השרשור הזה בן 2199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

זוג + 1 (ועוד אחד בדרך), מתלבטים בין 2 הרכבים הנ"ל.

צריכת דלק/הוצאות נלוות אינן שיקול - הרכבים בעלי עלות כמעט זהה עבורנו ובכל מקרה ללא הגבלת ק"מ.

השיקול היחידי שלנו נגד הקיה נירו הוא נושא הקרינה - במיוחד במושב האחורי.

נשמח לדעת חברי הפורום בנושא

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאחר וסוגיית השפעות הקרינה האלקטרומגנטית על גוף האדם רחוקה שנות אור מלהיות חד משמעית עצתי לכם היא אם יש ספק, אין ספק. אל תבחרו ברכב "מקרין".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה: תוך כמה שנים כל הרכבים יהיו חשמליים לגמרי, כלומר עם מנועי חשמל וסוללות עוצמתיים בהרבה מרכבים היברידיים ולא תהיה אפשרות בחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו רכב יחסית חדש במחוזותינו אבל מעולה מבחינת צריכת דלק וביצועים. יכול להגיד שגם אני בדקתי עם יודעי דבר על הסוגיה הזאת ודווקא הבנתי שהרכב עומד בתקנים בינלאומיים מאוד מחמירים בנוגע לקרינה אלקטרו מגנטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו רכב יחסית חדש במחוזותינו אבל מעולה מבחינת צריכת דלק וביצועים. יכול להגיד שגם אני בדקתי עם יודעי דבר על הסוגיה הזאת ודווקא הבנתי שהרכב עומד בתקנים בינלאומיים מאוד מחמירים בנוגע לקרינה אלקטרו מגנטית.
דווקא בכתבה בחדשות 2 (אאל"ט) נבדקה האיוניק והציגה רמות" חריגות" של קרינה באיזור המושב האחורי (מבחינת משרד הבריאות הישראלי - כמה זה מייצג/שווה, אין לי מושג). מחפש את הכתבה לשיתוף. מבחינת מכלולים לא אמורים להיות הבדלים בין האיוניק לנירו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם צריך לבחור בקרוב רכב מהעבודה, ולמרות שהנירו \ איוניק מאוד מפתים(ואני בכללי בעד חסכון),

אני לא מוכן להיות "שפן" נסיונות בשביל 500 ש"ח בשווי שימוש, בסה"כ הטכנולוגיה דיי חדשה ומעדיף שהיא תיבדק על אנשים אחרים.

כמו שזה נראה בעוד 5-10 שנים יהיו עוד יותר מכוניות היברדיות, כנראה שאז כבר לא תהיה ברירה, אבל אני לא מקדים את המאוחר.

די מוזר לי שאתה מוגבל רק ל 2 הרכבים האלה, כי הראפיד קטגוריה מתחת.

תבדוק אם אתה יכול לקחת את הפיז'ו 308 סטיישן. אמור להיות רכב מצויין

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוכן לחיות - מתים מזה.

ואם יש למישהו מחשבה שיש יצרן מכוניות שמוכר את תוצרתו בשוק האמריקאי ולא עומד בכל התקנים המחמירים ביותר (גם) בנושאי קרינה - כדאי שיחשוב שוב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם צריך לבחור בקרוב רכב מהעבודה, ולמרות שהנירו \ איוניק מאוד מפתים(ואני בכללי בעד חסכון),

אני לא מוכן להיות "שפן" נסיונות בשביל 500 ש"ח בשווי שימוש, בסה"כ הטכנולוגיה דיי חדשה ומעדיף שהיא תיבדק על אנשים אחרים.

כמו שזה נראה בעוד 5-10 שנים יהיו עוד יותר מכוניות היברדיות, כנראה שאז כבר לא תהיה ברירה, אבל אני לא מקדים את המאוחר.

די מוזר לי שאתה מוגבל רק ל 2 הרכבים האלה, כי הראפיד קטגוריה מתחת.

תבדוק אם אתה יכול לקחת את הפיז'ו 308 סטיישן. אמור להיות רכב מצויין

אני מניח שאתה עוד עושה שימוש בטלפונים של נוקיה ...

שום בעיה עם הרכבים הללו , הגיע הזמן להתקדם אנחנו ב 2018 והרכבים הללו עברו בדיקות מקיפות לפי תקנים אירופאים ואמריקאים מחמירים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות היברידיות נמצאות איתנו כבר הרבה שנים ללא בעיות, הן מאוד חסכוניות ונותנות הרבה תמורה. הנירו כמו היברידיות אחרות עברו את כל מבחני הקרינה ועומדת בכל התקנים המחמירים בתחום. לדעתי היברידית מתאימה לכם יותר ואין חשש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר שגם דגמי הדיזל של קונצרן VAG עמדו בכל התקנים ושווקו במליונים בכל העולם.

דעתי שאם יש ספק אין ספק

אין קשר ולו קלוש בין המקרים , שונה לחלוטין .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...