Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2011

hen7
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי הצעה לקנות פולקסווגן גולף שנת 2011 1.6 102כ"ס, צבע שחור מטאלי

הכי חשוב - 28k קילומטר, יד ראשונה

הלכתי לראות את הרכב והוא במצב מעולה, חדש חדש.

קראתי קצת על האוטו ושמעתי שיש בעיות עם הגיר DSG וכו'

המחיר שהוא מבקש הוא מחירון (לפי מה שראיתי באזור ה-39-40k)

מבקש את עזרתכם

תודה רבה וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הק"מ בו הגיר בגולף שלנו התחיל להחליק.

אם אתה מודע לחסרונות הייתי משלם מחירון עבור רכב שמור בקנאות בקיזוז מחיר החלפת מצמדים (₪3500) כי מכל יתר הבחינות זה יופי של אוטו.

לחלופין קח את הגיר לבדיקה אצל מוסך מומחה להערכת מצב המצמדים ובדיקת מנגנון תזמון.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אז אתה עדיין לוקח סיכון עם מכטרוניק שעלול לשווק חיים (₪8000 אבל יותר נדיר) ובכלל חיים רק פעם אחת. כמה אפשר לפחד ? עצה 2 : תבקש היסטוריית טיפולים מראש . תבדוק מה הוחלף ומתי. למרות הקמ הנמוך אל תסתנוור . מומלץ טיפול אחת לשנה עצה 3:תבדוק את גיל הצמיגים : אם הם מקוריים, למרות שבקושי נסעו, ממליץ להחליף.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה

שאלה נוספת : למה שדווקא הדברים הנ"ל יתקלקלו? למה יש מצב שזה יקרה אם האוטו במצב שמור מאוד ובקושי נסעו בו מאז שקנו אותו מהחברה?

וחוץ מזה אם לרכב יש טסט ביולי זה גם משהו שכדאי להוריד במחיר נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו חלקים שידועים כבעייתיים בשנים הללו . זה כשל תכנוני עוד מהמפעל. אין קשר לכמה נסע האוטו. זה יותר קשור לאופי הנסועה. נהוג להתחלק בעלות הטסט ככל שהמועד קרב. לא חובה.

בגולף 1.6 ליטר אין בעיית מותחן תזמון כפי שכתבתי בתגובה קודמת אבל הגיר הוא עדיין נקודת תורפה

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה אם לרכב יש טסט ביולי זה גם משהו שכדאי להוריד במחיר נכון?

נהוג להתחלק בעלות הטסט ככל שהמועד קרב. לא חובה.

למה לדעתכם בעל הרכב צריך לממן אגרת רישוי, על התקופה שהרכב לא אמור להיות בבעלותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מאותה סיבה שהוא יתמחר את הרכב בדרך כלל מעט מתחת למחירון, ובדיוק מאותה סיבה שאנשים נמנעים לקנות רכב לפני טיפול גדול.

אף אחד לא מכריח את המוכר לכלום, אך האינטרס של "להיות אטרקטיבי" הוא של המוכר ולא הקונה. אף אחד לא נלהב לקנות רכב שידוע שבעוד תקופה קצרה יש צורך להשקיע כסף, כאשר יש בשוק רכבים מקבילים שיחסכו ממך את ההוצאה הזו.

כאמור, אף אחד לא חייב כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמו להכניס ראש בריא למיטה חולה

אפילו שאתם אומרים שזה אחלה אוטו בתכלס הסיכוי שהוא יכנס למוסך לטיפולים שיעלו המון כסף הוא גדול..

מה אתם ממליצים לוותר עליו ולקנות רכב יותר אמין בשביל שקט נפשי או ללכת עליו בכל זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שאלה אישית : לוקח סיכונים ? האם אתה מפחד ממוסכים ? האם אתה מעדיף רכב איטי אמין ומשעמם ?

כל אחד יענה אחרת.

לגבי עלויות תמיד אפשר להתפשר עם המוכר

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא .. מעדיף רק אוטומט

אני כנראה ארד מהגולף לא בא לי מוסכים וטיפולים וכל זה אין לי זמן כח וכסף לדברים כאלה

נגיד והתקציב שלי הוא עד 40

איזה אופציות יש לי? איך מאזדה 2? או אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...