Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי לקסוס ct200h 2011

sashatelaviv
שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב, מצאתי לקסוס ct200h שנת 2011 שעברה כמעט 105,000 ק״מ

אני מחפש רכב אמין, נוח, חסכוני לנסיעות בין עירוניות ואוטומט

מה אתם חושבים על הרכב הזה? למה לשים לב לפני שאני לוקח את הרכב לבדיקה?

נאמר לי שבעוד חודש האחריות של הסוללה נגמרת וצריך לחדש, אחריות עולה 350 ש״ח, מה האחריות הזאת כוללת?

האם הרכב הזה יכול לעבור 300-400 אלף ק״מ ללא בעיות ? הבנתי שזה המנוע של פריוס, האחזקה של הלקסוס יקרה משמעותית מטויוטה?

האם יש סיכון לשהות ברכב היברידי שעות רבות? אני נמצא רוב היום בתוך הרכב

מצרף את היסטוריית הטיפולים של הרכב, האם יש משהו יוצא דופן בטיפולים שעבר הרכב?

תודה רבה

לא מוצא אפשרות לעלות תמונות לפוסט, איך אני מעלה תמונות לפוסט הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריס היברידית זה אותו הרכב בפחות כסף אז למה לקחת את הלקסוס? הרי חלק גדול מהמתגים והפקדים פשוט זהה. לא נעים לשלם על לקסוס ולקבל אוריס / קורולה עם ריפודי עור ( יש דגמים שגם בלי זה ) עדיף כבר לשלם על מה שמקבלים

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בלקסוס הזאת הרגשה של אוריס.

נכון, יחידת ההנעה זהה ומרחב הפנים דומה, אבל ההרגשה היא שונה, ולא רק בריפודים.

ההחלטה היא דומה לזו של לרכוש סיאט או לשלם אקסטרה על אאודי עם אותם מנוע וגיר.

אחד ( זה שרק הפרקטיות ותמורה מעניינים אותו ) יגיד שזה בזבוז כסף , השני ( שרוצה להרגיש יותר "פרמיום" ומוכן לשלם יותר בשביל גימור וסמל ) יגיד ששווה כל שקל.

הטיפולים בשל לקסוס לא יקרים והביטוחים במחיר סביר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים דגמתי את השוק של ה- ct ללא הצלחה במציאת כלה וגם כיום אני במשא ומתן לגבי כמה רכבים.

לפני שנתיים המבחר היה דל מאוד, רכבים נחטפו מהלוחות ביום שפורסמו ומחירי הסגירה היו מחירון פלוס.

היום הרבה יותר קשה למכור כי יש מבחר אדיר ואנשים מוכנים למכור גם פחות ממחירון.

לגבי ההבדלים ביו האוריס ללקסוס, מעבר לעניין האבזור בלקסוס בידוד הרעשים טוב יותר.

לגבי האחריות, היא תקפה לשנה ו/או 15 אלף ק"מ, המוקדם מבניהם. האחריות היא לסוללות שעולות החלפתן היא כמה אלפי שקלים. מבצעים בדיקה במוסך למערכת ההיברידית, במידה והרכב עובר אותה האחריות ממשיכה. ה"טריק" הוא לחדש את האחריות יום לפני תום השנה (או ק"מ לפני שאתה עובר את ההגבלה של 15 אלף ק"מ), כך במידה והרכב לא עובר את הבדיקה אתה יכול לדרוש לממש את האחריות שעדיין קיימת על הרכב. במידה ומקרה כזה קורה אתה צריך לקחת בחשבון שלא ניתן להמשיך את חידוש האחריות.

ניתן לחדש את האחריות עד שהרכב מגיע לגיל 12 שנים מיום ייצורו. לא ראיתי בשום מקום התייחסות לק"מ מצתבר אז אין לי מושג מה עושים אנשים שנוסעים יותר מ-15 אלף ק"מ בשנה (מתאר שמבצעים פעמיים הארכת אחריות בשנה) וכמה פעמים יאשרו להם הארכת אחריות.

שים לב שטויוטה הגדילה אץ הרחבת האחריות ל-12 שנים (בעבר היה 10) אבל מצד שני כדי להגיע לשנה ה-12 יש לשמור על רצף הארכת אחריות משנה שמינית והלאה. ז"א שאתה לא יכול להזכר בשנה התשיעית שאתה רוצה ביטוח ולדרוש להמשיך אותו עד שנה 12.

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה אני אסע בערך 40-50 אלף קילומטר

זה אומר שאצטרך להאריך אחריות שלוש פעמיים בשנה? זה משהו שאפשר לעשות או שיש להם הגבלה להארכת אחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג, צריך להתקשר לשירות לקוחות של יוניון מוטורס ולשאול. אשמח אם תחזור לעדכן.

מניסיוני הם מאוד שירותיים גם לאנשים שלא לקוחות שלהם כרגע.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי לגבי הארכת האחריות לסוללה זה או שנה או 15 אלף ק״מ המוקדם ביניהם, למי שנוסע 45 אלף קילומטר בשנה צריך לעשות הארכת אחריות 3 פעמים, בלקסוס 380 ש״ח הארכה אחת, תוספת של 1,140 ש״ח בשנה על אחריות של הסוללה למי שנוסע 45 אלף קילומטר, אפשר לעשות את הארכה עד 10 שנים מיום עליית הרכב לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...