Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מאכזבת ברכישת צמיגים מTIRECLUB

Gsm89
שימו לב! השרשור הזה בן 2213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע שעבר, פניתי בה"פ אל TIRECLUB בפורום ע"מ לרכוש צמיגים עבור רכבו של אבי.

חשוב היה לי לוודא שיותקנו צמיגים טריים ככל האפשר, קודם כל כי אין שום סיבה להתפשר, ובעיקר מכיוון שידוע לי שהם לא יוחלפו בזמן סביר, דבר שאינו בשליטתי לצערי. לצורך העניין זו החלפת הצמיגים הראשונה לרכב שנקנה ב2010 ונעל את הצמיגים המקוריים עד עכשיו.

אצטט את השיחה עם TIRECLUB (הנהלת הפורום מוזמנת לאמת את הה"פ):

אני : "אשמח אם אפשר לוודא מראש שתשלח רבעייה לכל הפחות מ2017! אין בכוונתי להתקין אם יגיעו צמיגים מ2016"

TIRECLUB: "...אתה יכול להיות רגוע, המידה הזו היא אחת המידות הפופולאריות בארץ ופאלקן ZE914 זה אחד הדגמים הכי נמכרים שלנו, אין סיכוי בעולם שתקבל צמיגים מ-2016."

עקב ההבטחה הייתי משוכנע שאין צורך שאגיע עם אבי לפנצ'רייה לוודא את התאריך.

על הרכב הותקנה רבעייה תוצרת 2016 (לדיוק 4416).

פניתי לTIRECLUB , אתמצת את התגובה: יתכן שהפנצרייה התקינה צמיגים ישנים מהמלאי שלה, היית צריך לפנות אלינו לפני ההתקנה ולא לאחר שהצמיגים משומשים, "אתה יכול להיות רגוע" אין שום בעיה בצמיג בן שנה וחצי (לרגע לא הייתי מודאג, העניין הוא שקיבלתי הבטחת שווא, שאין סיבה להתפשר כשאפשר לרכוש צמיגים בני חצי שנה, ושבמקרה הזה ספציפית יותר קריטי צמיג "טרי" מבד"כ)

"

לאחר שהצמיגים

כבר הותקנו על הרכב, איזה פתרון אתה מצפה לקבל? אני שואל ברצינות."

השבתי שאין ברצוני לדרוש פתרון ספציפי בשמם ושאני מצפה מהם לעשות זאת,

נענתי "להזכירך , באנו לקראתך ובשלב ההזמנה ניתנה לך הנחת 5% נוספים מעבר להנחת 5% הקבועה באתר."

ושיבדק במה יוכלו לעזור לי ברכישה הבאה אצלם ואקבל תשובה למחרת (לא קיבלתי).

בכל מקרה כמה אחוזי הנחה באתר לא ממש רלוונטיים, כאשר לא סוד שהמחירים בפועל נמוכים משמעותית בפנצריות "ידידותיות", מוזמנים לבדוק מחירים של טויו R888R באתר ובשטח לדוגמא.

עריכה אחרונה על ידי Shlomi111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...