Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים נגד סוכן ביטוח שמחזיק רכב "בן ערובה"?

שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע למה אתם טוענים שיובל בר לא מעניין את גוגל. אם אני מחפש יובל בר סוכן ביטוח, אני מקבל את הדיון הפורה הזה בסוף העמוד הראשון בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שיובל בר סוכן הביטוח לא מעניין את גוגל, רק טענתי שלגוגל לוקח זמן להכניס את סוכן הביטוח יובל בר למאגר שלו. לפני שעה לא קיבלתי את השרשור על יובל בר סוכן הביטוח בחיפוש, ועכשיו גם אני מקבל את השרשור הזה על יובל בר סוכן הביטוח בעמוד הראשון בחיפוש.

בהחלט דיון פורה :wink:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים שגוגל לא נותן אותה תוצאה בדיוק לכולם, רק בגלל החפירות שלכם עם שם הסוכן המכובד הוא קופץ אצלכם בדף ראשון

להלן שני צילומי מסך, הראשון - יובל בר והגעתי עד דף 10 והשרשור הזה לא הופיע שם, השני - יובל בר ביטוח, כאן השרשור קפץ בדף השני.1234.JPG123.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה טוען שהמיקום של שרשור זה בחיפוש "יובל בר" בגוגל מושפע מכמות הפעמים שכתבנו יובל בר בשרשור הזה, אז ראשית זה לא הגיוני (למה שגוגל יקדם עבורנו דף שאנחנו מכירים?) ושנית זה פשוט לא נכון - חיפשתי במחשב שאינו שלי ושלא השתמשתי בו עד היום, וקיבלתי תוצאה זהה.

י - יו - יובל - יובל בר סוכן ביטוח :wink:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי שנגמרט החפירות הלא קשורות אז מודיעים לחברת האשראי שנעשה חויב לא תקין וללא הרשאה, ףונים לסוכן שאצלו רציתם לעשות את הביטוח שיפעיל את קשריו ובמקביל פנייה בכתב לחברת הביטוח עם העתק למפקח על הביטוח.

היה לי מקרה דומה עם חבות מעבידים ואחרי פעולה בצורה הזו העניין סודר.

למיטב זכרוני יש תקדימים שעד 30 יום ממועד פקיעת הביטוח הוא עדיין בתוקף אם היתה לך כוחנה לחדש אותו וכאן המכתבים יראו שהכוונה קיימת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המועצה הישראלית לצרכנות מגדירה:

"תופעה של "שימוש חוזר" בפרטי אשראי של לקוח קיים היא תופעה מוכרת במועצה לצרכנות מהתלונות הרבות שהתקבלו. כמובן שימוש בפרטי אשראי ללא אישור בעל הכרטיס הוא שימוש לרעה אסור על פי החוק ואף מהווה עבירה פלילית.

במקרה זה על הלקוח לברר מול חברת האשראי את פרטי העוסק שביצע את החיוב, ואם העסקה לא בוצעה על ידו, עליו למסור הודעה בכתב לחברת האשראי, תוך 30 יום מהיום בו נודע על השימוש לרעה, ועל חברת האשראי לזכות את חשבון הלקוח בגין חיוב זה.

בדרך כלל חברות האשראי מבררות את טענות הלקוח מול העוסק ( לרבות הקלטות של שיחות עם מחלקת השיווק) ואם אין הוכחה כי הלקוח הסכים לעסקה חברת האשראי לא תחייב אותו מחדש."

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אצלי יובל בר הגיע לתוצאה החמישית בדף הראשון של גוגל , אתם בכיוון הנכון .

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן כי הרכב שוחרר מהשבי של יובל בר, "במקרה" מיד לאחר הפנייה למפקח על הביטוח. כך שלפחות העניין הזה מאחורינו.

עוד נקודה ששכחתי לשאול במקור - אחרי שהודענו על מעבר לסוכן אחר, יובל בר הודיע שבשביל לקבל את היעדרי התביעות שאצלו עלינו לשלם 150 שקל. לבסוף הצלחנו להשיגם (בחינם כמובן) ישירות מחברת הביטוח. אבל זה מסקרן עקרונית: האם בכלל מותר לסוכן ביטוח - נגיד יובל בר - לדרוש סכום כזה (או כלשהו) בעבור העברת היעדר התביעות של המבוטח?

עריכה אחרונה על ידי רועי צוקרמן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל בר ממשיך לדרוש דרישות מיותרות בשביל עוד 150 שקל.

בוא נגיד את זה ככה, אם אני חשבתי להיעזר ביובל בר, עכשיו אין מצב שאני עושה ביטוח אצל יובל בר.

ממש חזירות.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שאלה לפותש,

האם יובל בר חייב אותך על דמי ביטוח לשמונה ימים?

או שמא יובל בר היה מספיק הגון להחזיר את כל החיוב בכרטיס האשראי ?

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...