Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורך חיי צמיגים

GilAmram
שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי שאלה לגבי אורך החיים של צמיג.

הכוונה שלי במידה וחריצי הצמיג בעובי הנדרש כמה שנים צמיג תקין לנסיעה?

רכשתי לפני מספר חודשים קליאו שנת 2010 עם 38 אלף קילומטר שהצמיגים האחוריים שלו הם עדיין הצמיגים שהגיעו עם הרכב מהמפעל תוצרת קונטיננטל.

הקדימיים הוחלפו לפני שנתיים לתוצרת סינית.

אני כרגע סטודנט ולכן לחוץ כלכלית ורציתי להתייעץ איתכם כמה זה חמור למשוך עם הצמיגים הנוכחיים לפחות את הקיץ הקרוב.

במידה וכן ניתן למשוך איתם,האם מומלץ להעביר אותם קדימה?

יש לציין שאני עוקב אחרי לחץ אוויר פעם בשבועיים ונראה שהכל תקין אין בריחה קיצונית של לחץ אוויר

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הזה לא חנה כל הזמן בחניון תת קרקעי, יש על הצמיגים סימני יובש רציניים ( סדקים ).

במקרה הזה אין משמעות לעומק החריצים והצמיגים פסולים לנסיעה.

אין מה להעביר צמיגים כאלה קדימה, גם אם הם לא יבשים.

אני הייתי מחליף לזוג פאלקן ze914 ( תמורה טובה למחיר שלהם ) ולא מסתכן. אפשר לשלם 600₪ ב 5-6 תשלומים.

יש לך תמונה מקרוב של הצמיגים המקוריים?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המהירה!

אכן אתה צודק מבדיקה שעשיתי יש סימני יובש אבל לאדע כמה הם חמורים.

אני מנסה לעלות תמונות אבל משום מה לא נותן לי..אולי הקובץ גדול מידי.

קראתי רבות על הפלאקן האם הם מספקים את הסחורה?(בטיחות,נוחות,שקטים) או שאתה מכיר דגם מומלץ אחר למידות 185\60\15 שלא יעלה משמעותית את המחיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הם מספקים את הסחורה.

בטח יותר טוב מצמיגים יבשים בני 8 וגם מאשר הזוג הסיניים שיש לך מקדימה.

מה קוד עומס ומהירות שרשום לך ברישיון הרכב?

אלה המחירים לפאלקן 88H ( מחירי בדיחה ).

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4918&cs=1&diameter=5&aspectRatio=14&width=16

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המהירה!

אכן אתה צודק מבדיקה שעשיתי יש סימני יובש אבל לאדע כמה הם חמורים.

אני מנסה לעלות תמונות אבל משום מה לא נותן לי..אולי הקובץ גדול מידי.

קראתי רבות על הפלאקן האם הם מספקים את הסחורה?(בטיחות,נוחות,שקטים) או שאתה מכיר דגם מומלץ אחר למידות 185\60\15 שלא יעלה משמעותית את המחיר ?

בתור סטודנט (אדם השואף לחקור וללמוד), עלייך ללמוד לעשות שימוש גם באתרי העלאת תמונות ושיתוף, לדוגמא: imgur

תעלה את התמונה ושתף את הלינק שלה או בתצורת פורום או לינק לתמונה באיכות המלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור סטודנט (אדם השואף לחקור וללמוד), עלייך ללמוד לעשות שימוש גם באתרי העלאת תמונות ושיתוף, לדוגמא: imgur

תעלה את התמונה ושתף את הלינק שלה או בתצורת פורום או לינק לתמונה באיכות המלאה.

הצלחתי,פשוט התמונות צולמו באיכות גבוהה מידי ולכן היו "כבדות" להעלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

כן, הם מספקים את הסחורה.

בטח יותר טוב מצמיגים יבשים בני 8 וגם מאשר הזוג הסיניים שיש לך מקדימה.

מה קוד עומס ומהירות שרשום לך ברישיון הרכב?

אלה המחירים לפאלקן 88H ( מחירי בדיחה ).

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4918&cs=1&diameter=5&aspectRatio=14&width=16

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך נזקים או סדקים או יובש על הצמיגים, לא משהו שמסכן חיים כרגע כך שהמצב בסדר גמור.

כפי שהוצע לך, אם אתה חושש מטיב הצמיגים, ניתן לרכוש זוג בפריסת תשלומים בסכומים נמוכים של כמה מאות שקלים.

זו תהיה החלטה שלך כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך נזקים או סדקים או יובש על הצמיגים, לא משהו שמסכן חיים כרגע כך שהמצב בסדר גמור.

כפי שהוצע לך, אם אתה חושש מטיב הצמיגים, ניתן לרכוש זוג בפריסת תשלומים בסכומים נמוכים של כמה מאות שקלים.

זו תהיה החלטה שלך כמובן.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא רואה מצב חרום למרבה הפלא.

אבל כן רואים שאלה צמיגים ישנים - יש הפרשי גוון הגומי באיזורים שונים של הצמיגים, בגלל השמש.

אני גם לא יודע מה נשאר מתכונות הגומי המקוריות בגלל הגיל, השמש והתחמצנות.

לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקין. אל תעמיד את הרכב זמן רב מבלי לנסוע בו. תשתדל לא בשמש. תשמש בSTP-לא יודע אם באמת עוזר לפי הפרסומים אבל לפחות לא מזיק.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעביר את הקונטי לקדימה. אם זה מעניין אותך תבדוק לפני ההחלפה ואחריה ותראה מה ההפרש במרחק בעצירה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים בני 8 - ממליץ בחום להחליף, אם אפשר רביעייה עדיף.

אם אתה לחוץ כלכלית, כמו שנאמר, יש רביעיות בסביבות האלפייה כמו FALKEN שנותנות תמורה מעולה למחיר.

נכון, יש צמיגים סיניים ב400 לרביעייה אבל אם תחלק את ההפרש ב4 שנים שבהן אתה לא אמור להחליף צמיג (אלא אם פסלת אותו)

ההפרש הוא שולי מאוד.

במידת הצורך - אפשר לחלק לתשלומים.

אחזקת רכב זה לא זול, וצמיגים זה החלק הקל, כי אתה יודע מתי צריך להחליף אותם ויכול לתכנן את זה.

אם זה לא שכנע אותך - ממליץ לקחת 10 דקות ולקרוא:

http://www.thedrive.com/opinion/5189/the-truth-behind-what-caused-paul-walkers-fatal-crash

The point, kids, is if you have a car you don’t drive very often; or if you buy a car from a collection and it has low miles; or if you buy a car that has been sitting for any period of time, or used sporadically: check the tires, and change the tires. They may look like they are in good shape with not many miles on them, but if they are out of date and you don’t check, you won’t know anything’s gone wrong unless it’s too late. Learn from my stupidity in this situation, or from poor Roger and Paul. As they say, the life you save, may be your own

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...