Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח 9,000,000 ביטחו מישהו על הרכב שלי וביטלו את הפוליסה שלי מבלי ידעתי.

שימו לב! השרשור הזה בן 2201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

חולק חוויה לא כ"כ נעימה.

פתחתי את הנייד בשעות הצהריים וראיתי מייל מהביטוח שהפוליסה שלי בוטלה.

לא הבנתי מה פשר העניין. חשבתי שאולי בגלל שב1/4/18 הפוליסה שלי מתחדשת לעוד שנה המייל מדבר על הפוליסה הקודמת. מיד נכנסתי לאתר של הביטוח וגיליתי שאין לי פוליסות פעילות אצלהם.

התקשרתי אליהם והנציג שירות בפה מלא טען שאני התקשרתי אליהם וביטלתי את הפוליסה שלי על מנת שמישהו אחר יאכל לבטח את הרכב על שמו. אמרתי שזה לא היה ולא נברא ומיד העבירו אותי למנהל שירות הלקוחות שלהם.

מסתבר שבעל הפוליסה החדש הוא בן אדם שהגיע אלי אתמול לראות את הרכב שלי, בן אדם זר לחלוטין שהחליט אולי לקנות אותו בתחילת שבוע הבא.

הוא שלח לי הודעה ושאל אותי אם זה בסדר שהוא יתקשר לחברת ביטוח ויתעניין כמה יעלו לו לעשות פוליסה חדשה לרכב שלי. כמובן שהסכמתי, למה שזה יפריע לי? הוא התקשר לברר עלויות ביטוח והנציג שירות מכר לו ביטוח על הרכב וביטל לי את הפוליסה על דעת עצמו. :roll:

במשך שעה ישבתי איתם על הקו, היחס אנוש היה סביר, במהלך השעה הזאת על מנת לתקן את הפאדיחה שלהם ניסו למכור לי פעמיים ביטוחים שאני לא צריך ולא רוצה. המשכתי להתעקש שיסדרו את הפאדיחה וישחרר אותי להמשך היום העמוס שלי.

כששאלי איך הם מגיעים למצב שבו הם מבטלים את הפוליסה שלי על דעת עצמם הם התחמקו מתשובה וכל מה ששמעתי זה כל מיני תרוצים של "הכל בסדר, עדיין הייתה לך פוליסה פשוט על שם מישהו אחר, טעויות קורות."

אחרי ויכוח קצר לא היה לי כוח יותר ופשוט רציתי שזה יגמר.

אם לא הייתי פותח את המייל במקרה, הייתי ממשיך לסוע עוד אלוהים יודע כמה זמן ללא ביטוח חובה וללא ביטוח מקיף לרכב שלי. למרות שאני לקוח של 9,000,000 כבר המון שנים וכל הרכבים בבית מבוטחים אצלהם אני חושש שזאת פאדיחה רצינית שבגללה אני אשקול לחזור לבטח אצל סוכן.

שימו לב למיילים שאתם מקבלים במיוחד מחברת הביטוח שלא תפלו בסיטואציות שכאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוזר שמישהו מוכן לשלם על הביטוח לפני שקנה את הרכב . חתמתם על זכרון דברים?

כל זה, כמובן, לא מוריד מחברת הביטוח את האחריות על הפאשלה.

כדי לבטל את הביטוח שלך הם היו חייבים לקבל ממך מייל או פקס עם הודעת ביטול.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאמן.

אם יש לך כוח - מכתב למפקח על הביטוח. לא על מנת לקבל משהו מביטוח ישיר, אלא כדי שהמפקח ייבעט להם (ולשאר החברות) בתחת.

הערת אגב, אני אישית חזרתי לסוכן לאחר שנה (ללא אירועים כלשהם) באחת מחברות הביטוח הישיר, אפילו שזה עולה יותר. עצם ההתנהלות הביורוקרטית והאינטראקציה מול נציגי השירות גרמה לי להבין שבשעת מבחן אוכל לדבר בעיקר עם הלמפה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שמישהו מוכן לשלם על הביטוח לפני שקנה את הרכב

האמנם הוא היה מוכן לשלם? יש גם אפשרות שנציג שירות עם מוטיבציית-יתר הצליח למכור לו פוליסה במרמה תוך מצג שווא שהוא לא ממש מוכר לו אותה. כמובן זו רק השערה דימיונית שלא יכולה לקרות בעולם האמיתי לחברה מכובדת כמו IDI או כל חברה אחרת.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חתמתי על שום דבר,

הגיע בן אדם, עשה סיבוב על הרכב ביחד איתי. הסתכל על הרכב, בדק אותו. סגרנו על מחיר.

קבענו להפגש מתישהו בשבוע הבא בסניף הבנק שלו לבצע העברת כספית ומיד ללכת לעשות העברת בעלות לרכב.

עכשיו דיברתי עם הבן אדם, מסתבר שבלבלו לו את המוח בחברת הביטוח, שכענו אותו לעשות פוליסה "מוקפאת" שהוא יאכל רק להתקשר ולהפעיל אותה בזמן הצורך. כנראה שהנציג ממש רצה את האחוזים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק מחברות הביטוח יש מנגנון של הכנת הפוליסה, ללא הפעלה כרגע, כולל כלל הפרטים.

ורק כאשר מקבלים את הרכב, מתקשרים אליהם, וכיסוי הפוליסה נכנס בפועל.

(כך לא צריך ברגע האחרון לחפש ולבנות פוליסה)

אבל - לבטל פוליסה על-דעת עצמם, זו רשלנות רצינית, כי אפשר ואין לרכב כרגע כיסוי ביטוחי.

מאחר והפוליסה החדשה לרכב מוכנה, אבל לא הופעלה עדיין.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו דיברתי עם הבן אדם, מסתבר שבלבלו לו את המוח בחברת הביטוח, שכענו אותו לעשות פוליסה "מוקפאת" שהוא יאכל רק להתקשר ולהפעיל אותה בזמן הצורך. כנראה שהנציג ממש רצה את האחוזים שלו.

sheesh, איזה חוש נבואי יש לי. חבל שלא מילאתי לוטו היום.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נתקלתי בכל מיני דברים הזויים שהם רצו ממני.

"הנציג שירות יצר קשר איתך ואתה אישרת להוריד ממך את הפוליסה."

זה לא קרה לעולם אתם משקרים ואני דורש הוכחות.

"אא נכון, הסוכן אמר שאתה הייתה בשיחת ויעדה ביחד עם הבן אדם שהעברנו עליו את הפוליסה."

זה לא קרה לעולם אתם משקרים ואני דורש הוכחות.

"אתה צודק, טעויות מתרחשות לא קרה כלום אנחנו נתקן מיד הכל."

טוב תבטלי אותה.

"הבן אדם לא זמין בטלפון אנחנו לא יכולים לבטל את הפוליסה שלו בשביל להחזיר את שלך מבלי לדבר איתו בטלפון."

זאת בעיה שלך, לא שלי.

"לא אני צריכה שתתקשר אליו או שתשלח לו הודעה כדי שיענה לטלפון כדי שנסגור את הפוליסה שלו."

אני לא מתקשר לאף אחד, זאת בעיה שלכם ואתם תטפלו ברשלנות שלכם לבד.

בקיצור לא מספיק שמחקו לי פוליסה על דעתם עצמם, הם גם רצו ממני שאני אשיג להם את הבן אדם בטלפון כאילו שזאת בעיה שלי שהוא באמצע עבודה ולא זמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שפתחו בשוק דוכן של מכירת ביטוחים

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד.

לא זה שבטעות ביטלו לך את הפוליסה - טעויות קורות - אלא שלאחר שצלצלת, במקום להתנצל, לתקן את הטעות מייד ולשלוח לך זר פרחים כפיצוי - הם עוד מעזים להתווכח ולדרוש ממך הוכחות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של ביטול פוליסה יש דרישה להחזרת המסמך המקורי לא?
ביטול ביטוח חובה מחייב החזרת טופס ביטוח חובה מקורי.

בשביל לבטל מקיף לא צריך להחזיר שום דבר אלא להודיע בכתב/ מייל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי, קרה לי גם ביום חמישי.

הלכנו לראות רכב לאבא שלי, שאלתי את הסוכנת ביטוח מה הצעת מחיר, היא אמרה לצלם לה את הרישיון כדי שתבדוק... אחר כך אמרתי לה שלא קנינו והיא אמרה שכבר הפעילה ביטוח :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...