Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו

maksar
שימו לב! השרשור הזה בן 6973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאישתו של אבא שלי יש אחת, יד ראשונה (נקנתה מהחברה) והיא לא ראתה תיקון עד היום. (רק טיפולים.) אני בד"כ לא מאמין באמינות בפיאט, אבל זו ממש בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרתי פיאט כזאת לכמה ימים (1.2L הדגם הפשוט),אני יכול רק להגיד לך על הנהיגה עליה ,היא נוחה,חסכונית זריזה ,יש מרחב פנים לא רע מה שרק עיצבן אותי זה ההגה החשמלי עם המצבים המשתנים, אני לא רגיל לזה ,לדעתי זה סתם מיותר.

גם מבחינת אמינות ,פיאט של ימינו היא לא הפיאט של פעם רוב החברות די ישרו קו בכל הנוגע לבטיחות ואמינות ברכבים שלהם .

בשורה התחתונה את התמורה למחיר היא נותנת.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמורה מעולה למחיר שלה, לא הכי מהנה,לא הכי נוחה, אבל מספקת את הסחורה. חסכונית בדלק, זריזה ומחירי החלקים והטיפולים נמוכים יחסית. כדאית..!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שכבר נכתב כאן, ואני מסכים איתו לחלוטין, הייתי רוצה להוסיף המלצה לתיבה האוטומטית-רציפה של הפונטו.

למעט השהייה קלה בתגובות שלה, היא מעולה. מאפשרת, מצד אחד, חסכנות גדולה יחסית בדלק (מחשב הרכב מדווח על צריכה של 1:16 בשיוט רגוע במהירות חוקית, עם מזגן וציוד) ומצד שני מאפשרת זמינות כוח טובה בכל מהירות ובכל מצב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפונטו שנת 2000, לא ספייס כי בשנתון הזה היא עדיין לא נמכרה פה, אז אין הגה חשמלי אלה הגה כוח רגיל, וגם אין תיבה רציפה.

בסה"כ אוטו זול, אמין!!!, חסכוני ומרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...