Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן שליטה בטסט -אני בבעיה..

Juk
שימו לב! השרשור הזה בן 6977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה.. אני כרגע לומד לרישיון עד 500.

כמו שכולכם (או לפחות מי שעבר) כבר יודעים בטסט יש חלק של מבחן שליטה שנקרא "60 מטר ב60 שניות"

נסיעה בקו ישר לאורך 60 מטר במהירות איטית

אני בשיעור ה-5 ועדיין לא מצליח לבצע את העיניין כמו שצריך..

אני ממש מודאג מזה כי זה פשוט לא הולך לי (לומד על DR350)

המורה שלי אמר לי לנסות להתיישב כמה שיותר קדימה (לכייון הטנק דלק) להישאר עם גב זקוף לשמור על מבט קדימה (והמליץ לנסות למשוך מעט את הקידון אלי - אמר שזה עזר לכמה תלמידים)

עכשיו אני עדיין לא מצליח וכמעט ושאין שיפור ביכולת הביצוע שלי בנושא..

זה כמובן רק במהירויות ממש נמוכות (אני אפילו חושב שזה מגוחך לצפות ממישהו להחזיק את האופנוע יציב במהירויות כאלה... (מהירות של פחות מחצי קלאץ' באופנוע הנ"ל))

השאלה שלי בעצם היא, האם אני היחיד שככה מסתבך עם זה? למישהו יש רעיונות/הצעות?

זה ממש מייאש ואין לי כסף למרוח על שיעורים על תרגול של מבחני יציבות..

המורה שלי (עוד מלפני שהתחלתי ללמוד אצלו) המליץ לי ללכת על אוטומט כי זה הרבה יותר קל.. (ועדיין חושב שאני צריך לעשות את זה..)

אבל אין מצב בכלל שאני שוקל להוציא רישיון לאופנוע אוטומט :\

בפנייה נואשת לעזרה, ג'וק.

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכולכם (או לפחות מי שעבר) כבר יודעים בטסט יש חלק של מבחן שליטה שנקרא "60 מטר ב60 שניות"

אני בשיעור ה-5 ועדיין לא מצליח לבצע את העיניין כמו שצריך..

אני ממש מודאג מזה כי זה פשוט לא הולך לי (לומד על DR350)

המורה שלי אמר לי לנסות להתיישב כמה שיותר קדימה (לכייון הטנק דלק) להישאר עם גב זקוף לשמור על מבט קדימה (והמליץ לנסות למשוך מעט את הקידון אלי - אמר שזה עזר לכמה תלמידים)

עכשיו אני עדיין לא מצליח וכמעט ושאין שיפור ביכולת הביצוע שלי בנושא..

זה כמובן רק במהירויות ממש נמוכות (אני אפילו חושב שזה מגוחך לצפות ממישהו להחזיק את האופנוע יציב במהירויות כאלה... (מהירות של פחות מחצי קלאץ' באופנוע הנ"ל))

השאלה שלי בעצם היא, האם אני היחיד שככה מסתבך עם זה? למישהו יש רעיונות/הצעות?

זה ממש מייאש ואין לי כסף למרוח על שיעורים על תרגול של מבחני יציבות..

המורה שלי (עוד מלפני שהתחלתי ללמוד אצלו) המליץ לי ללכת על אוטומט כי זה הרבה יותר קל.. (ועדיין חושב שאני צריך לעשות את זה..)

אבל אין מצב בכלל שאני שוקל להוציא רישיון לאופנוע אוטומט :\

בפנייה נואשת לעזרה, ג'וק.

דבר ראשון.., לא יהיה הבדל בין אוטומט להילוכים..., אתה עדיין צריך ליסוע לאט.

העצה הכי טובה היא פשוט להסתכל רחוק...תצמיד ברכיים...משחק עם הקלאץ' ונגיעות גז...

ותרגול...

אל תדאג..., זה יסתדר לך בסוף...

בהצלחה!

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

מלבד החלק של השליטה באופנוע למרחק של 60 שניות מה עוד בוחנים?

איך למעשה מתבצע טסט לאופנוע?

ליטל

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד החלק של השליטה באופנוע למרחק של 60 שניות מה עוד בוחנים?

איך למעשה מתבצע טסט לאופנוע?

ליטל

טוב..., מתחילים עם שמיניות על מנת לבדוק יכולת שליטה בכלי במהירות נמוכה עם פניות..

אחרי זה ממשיכים לנסיעה האיטית בקו ישר משם לנסיעה בסלאלום קצת יותר מהיר

וזהו למבחן שליטה...

ואז יוצאים בקבוצות של 3 בדר"כ..., לא? לטסט החיצוני בכביש.

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תסתכל רחוק.

2. אל תפעיל שום לחץ על הכידון. שום משקל, כלום.

3. במקום, תפעיל לחץ על האופנוע דרך הרגליות והכיסא.

4. פשוט תרגע.

אין שום הבדל בין אוטומט לרגיל, ואם המורה אמר את זה, כנראה שהוא רוצה לעשות עליך את הקופה

כשתרצה רשיון לאופנוע אמיתי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת עצות מצויינות, להסתכל רחוק ולהיות מרוכז אחרי פעם פעמיים זה נקלט.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה בטסט שלך,

אבל בטסט שלי, הטסטר לא ישב עם סטופר ומדד, פשוט הסתכל עלי נוסע בין שני הקווים, במהירות ממש נמוכה, כשתרגלתי את זה בשיעורים תמיד המורה שלי הלך לידי ותמיד אמר לי לנסוע בקצב שלו

תנסה אולי זה יעזור, ואל תדאג בקשר לשיווי משקל, כל פעם תנסה תנוחה אחרת

תנסה להיות זקוף, ושלא יהיה משקל של הגוף על הכידון, ותרגיש את הקלא'ץ, תנסה להגיע לנקודה שבדיוק שם אתה מרגיש שהאופנוע מתחיל להגיב ותישאר תמיד בנקודה הזאת...

בהצלחה

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הקו שאתה צריך לעשות הוא 60 מטר? אז תתמקד באיזה עמוד או גדר או משהו שנמצא בסוף של ה-60 מטר האלה ואל תזיז את העיניים ממנו, ברגע שאתה מזיז ת'עיניים כדי להסתכל לצד או משהו אתה מאבד שיווי משקל פשוט שב זקוף ראש קדימה ותסתכל לאיזה נקודה מרכזית בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך חבר על אופנוע אתה יכול לבקש ממנו לבוא איתך ולתת לך את האופנוע שלו לתרגל במגרש את הקטעים שאתה מתקשה בהם. זה יחסוך לך שיעור או שניים של אימונים. חבל על הכסף בדברים כאלה, זה לא שהמורה באמת מלמד אותך כשאתה מתרגל שמיניות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך חבר על אופנוע אתה יכול לבקש ממנו לבוא איתך ולתת לך את האופנוע שלו לתרגל במגרש את הקטעים שאתה מתקשה בהם. זה יחסוך לך שיעור או שניים של אימונים. חבל על הכסף בדברים כאלה, זה לא שהמורה באמת מלמד אותך כשאתה מתרגל שמיניות..
לא רוכבים על אופנוע ללא רישיון וביטוח.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי לעד 500 אוטומטי, וגם לי היתה בעיה עם הנסיעה האיטית הזו, ושום דבר לא עזר.

לבסוף מצאתי את הפטנט שעזר לי: עצרתי לפני הקו, ואז התחלתי את הנסיעה הישרה ב"בום"- זינוק במהירות קצת גבוהה, ולאט לאט הורדתי והמשכתי ישר.

העזרה בזה, היא שכשאתה מתחיל מהר, יותר קל לשמור על קו ישר גם בהמשך, וכשאתה מתחיל לאט- האופנוע מתחיל לרעוד כבר מההתחלה וקשה ליישר אותו ולשמור עליו הלאה.

הכוונה היא כמובן לא לזינוק "פתיחה" ב50 קמ"ש, אלא לזינוק קל כזה, שנותן לך תנופה שעוזרת לשמור על הכלי ישר כבר מההתחלה (זה לא יפסול אותך בטסט, הבוחן לא מקדיש לזה תשומת לב אם אתה מאט מייד אח"כ).

בהמשך חשוב להסתכל קדימה ולא למטה, כמו שכבר אמרו לך.

לי זה עזר מאוד (גם אני הייתי בלחץ כשפשוט לא הצלחתי לסיים את המסלול הזה ישר), מקווה שזה יעזור גם לך...

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה לכולם..

היום בערב השיעור הבא שלי (5)

-yoelbe אין לי ניסיון קודם.

-tPR, במשחק עם הגז אני מן הסתם מגביר מהירות.. יותר מידי, או שזה זניח?

-MX-5, גם המורה שלי הלך לידי. ואני חושב שזה הרגע שקלטתי כמה לאט זה צריך ליהיות.

-לגבי העיניין של להסתכל קדימה ולא למטה.. זה מאוד מבלבל ואני נוטה להתסכל למטה לפעמים אבל גם כשאני מסתכל רחוק קדימה אותם תוצאות..

-לסקוטר שאמר שפעם-פעמיים זה נקלט, אני כבר 3 שיעורים עושה את זה ועדיין זה לא הולך במהירויות ממש איטיות כמצופה (סימן רע?).

-אני לומד כרגע באיזה חניון שהכביש שם נמצא בשיפוע קל ככה שזה או עליה (שימוש בקלאץ' בלבד) או ירידה (בלימה). ברגע שהמורה רואה שאני יכול לרכב לבד ושולט במבחן יציבות הוא לוקח אותנו לשיעורים כפולים במשרד הרישוי בחולון - ושם יהיה לי את הקו שאני אצטרך לעשות אותו בטסט..

-עוד שאלה, כמה רחב הקו שעליו מתבצע המבחן יציבות? יש מקום לטעויות?

בכל מקרה, כמו שאמרתי, עוד פחות משעתיים שיעור..

מקווה לטוב

ושוב תודה לכל מי שהגיב.. :-)

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-tPR, במשחק עם הגז אני מן הסתם מגביר מהירות.. יותר מידי, או שזה זניח?

משחק עם הגז על גבול הנסיעה עם קלאץ' בלבד...

כל פעם כשאתה מרגיש שאתה הולך לסטות יותר מדי..., אבל לפני..., תן איזו מכה קטנה קדימה...

רק בשביל להמשיך ישר..., ותמשיך להסתכל קדימה לכיוון עצם מסויים שבסוף הקו...

זה תמיד עוזר...

חוץ מזה.., רק תרגול...

ואל תדאג..., אתה תתפוס את העניין מהר מאוד...

תתחיל במהירות מסויימת לעבור את הקו ואז כל פעם תעבור במהירות טיפ טיפה יותר

נמוכה...

שא ברכה ושיהיה בהצלחה!

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...