Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב חדש - התייעצות לגבי שנתון XV

maz01
שימו לב! השרשור הזה בן 2190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני רוכש לראשונה רכב חדש מהניילונים. מדובר על CV ולא מהיבואן אלא דרך עסקאות 0 ק"מ. ישנן 3 אפשרויות, אני מתלבט ואשמח להתייעץ. אציין שבשלושתן מדובר על התצורה הישנה ולא על 2018 החדשה.

1: מנוע 2000, שנתון 2017, אבזור מלא (פרמיום. האמת, שלהבנתי את ההבדלים זה לא כה חשוב לי).

2. מנוע 1600, שנתון 2018 - במחיר כמעט זהה לאפשרות 1. אבזור זהה. אמנם 2018 אבל תצורה כמו של שנתון 2017

3. מנוע 1600, שנתון 2017.

במבחנים ראיתי שדגם ה 2000 לא רע בשטח. אני לא הולך לטפס איתו בשטח כל יום אבל כן הייתי רוצה להנות ממנו מעבר לשבילי עפר (מה שהקשקאי למשל יודע לעשות והוא אינו 4 על 4).

באופן טבעי אני נמשך למנוע ה 2000.

1. כמה משמעותי יהיה ההבדל בתחושה בין ה 2018 מנוע 1600 לעומת ה 2017 מנוע 2000?

2. ואם ירדתי מה 2000, אז מה יהיה הפרש המחירים במחירון ויותר מזה, בחווית הרכב בין ה 2017 ל 2018 כשמדובר באותה תצורה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלש מדי למה? נסעתי בו בעיר היום ולא התרשמתי שהוא מאוד חלש. אמנם לא אתגרתי אותו אותו ואמנם הוא לא שיא הזריזות אבל לא חשתי חולשה משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שתי שאלות :

האם תנצל יכולת שטח של סובארו?

האם תסתדר עם בגאז' יחסית קטן?

כי אם התשובה היא שלילית על שתי השאלות, תעבור לדגם אחר.

גם סובארו לא רכב חסכוני. וכן, לרכב הזה צריך מנוע 2000 ( לדעתי, גם לספורטאז' מנוע 1.6 לא מספיק בחלק ממצבי הנהיגה).

אני במקומך הייתי מסתכל גם על ניסאן קשקאי עם מנוע דיזל 1.6 מליסינג 0 קילומטרים ב - התוספת של כמה אלפי שקלים תחזור תוך פחות משנה דרך צריכת סולר מצויינת.

אגב, אם בגאז' קטן מבחינתך לא מהווה בעיה, נכנס עכשיו דגם חדש של מיצובישי אקליפס קרוס לליסינג 0 קילומטרים. מנוע 1.5 טורבו, עיצוב מעולה ( לדעתי ) ומערכת בלימה אוטונומית :

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1854/מיצובישי-Eclips-Cross-אינטנס-החדשה-1500-אוטומטי-5-דלתות-2018

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי השבוע את ה-2.0 eyesight שרכשתי ובינתיים אני מרוצה מאוד. אתה יכול לקרוא פוסט ושירשור די מפורט שלי בפורום הכללי. מבחינתי ה-1.6 היתה חלשה מידי, כי היא נאלצה להעלות טורים ורעש עבור כל משימה. אם אתה לא מעוניין האייסייט העסקאות של 2017 מצויינות, במיוחד עבור גרסת ה-2.0 פרמיום. אתה יכול לקבל את המחיר שציינת בהודעה השנייה שלך (125) גם בסוכנות סובארו ברזיליי בירושלים ביחד עם עוד כמה הטבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שתי שאלות :

האם תנצל יכולת שטח של סובארו?

האם תסתדר עם בגאז' יחסית קטן?

כי אם התשובה היא שלילית על שתי השאלות, תעבור לדגם אחר.

גם סובארו לא רכב חסכוני. וכן, לרכב הזה צריך מנוע 2000 ( לדעתי, גם לספורטאז' מנוע 1.6 לא מספיק בחלק ממצבי הנהיגה).

אני במקומך הייתי מסתכל גם על ניסאן קשקאי עם מנוע דיזל 1.6 מליסינג 0 קילומטרים ב - התוספת של כמה אלפי שקלים תחזור תוך פחות משנה דרך צריכת סולר מצויינת.

אגב, אם בגאז' קטן מבחינתך לא מהווה בעיה, נכנס עכשיו דגם חדש של מיצובישי אקליפס קרוס לליסינג 0 קילומטרים. מנוע 1.5 טורבו, עיצוב מעולה ( לדעתי ) ומערכת בלימה אוטונומית :

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1854/מיצובישי-Eclips-Cross-אינטנס-החדשה-1500-אוטומטי-5-דלתות-2018

1. העיצוב שלה באמת מאוד מוצלח. דגם יפה שמזכיר קצת את הטוסון. הוא יקר משמעותית מה XV וחורג ב 7000 שח מהתקציב :-/

2. תא אחסון קטן לא מאוד מפריע לי ואני מאמין שאנצל יכולת שטח ככל שמדובר בשבילים ומעבר מכשולים קלים-בינוניים. להבנתי תצרוכת הדלק עומדת על 1 ל13+. זה לא הטוסון....שם מדברים על 7.5 בעיר ו 9.5 בכביש מהיר

3. מאוד הייתי רוצה דיזל וככל שמדובר בקשקאי, אני מתבלט משום יכולות השטח ש (יש/אין) לו. אין ספק שאם לא אבחר ב"שטח" אז הקשקאי עם מרכיב הדיזל הוא מועמד חזק....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי השבוע את ה-2.0 eyesight שרכשתי ובינתיים אני מרוצה מאוד. אתה יכול לקרוא פוסט ושירשור די מפורט שלי בפורום הכללי. מבחינתי ה-1.6 היתה חלשה מידי, כי היא נאלצה להעלות טורים ורעש עבור כל משימה. אם אתה לא מעוניין האייסייט העסקאות של 2017 מצויינות, במיוחד עבור גרסת ה-2.0 פרמיום. אתה יכול לקבל את המחיר שציינת בהודעה השנייה שלך (125) גם בסוכנות סובארו ברזיליי בירושלים ביחד עם עוד כמה הטבות.

תודה, אתה מחזק את הנטייה לדגם ה 2000. אפשר לשאול כמה שילמת עליו? ירושלים קצת רחוק לי לצערי אפילו שמוטב לי לרכוש מהיבואן כמובן. אולי בכל זאת אשקול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לרכוש רכב מסוכנות היבואן ולא מליסינג, במחיר דומה, שווה לנסוע רחוק פעם או פעמיים, כדי לחסוך יד נוספת בבעלות וירידת ערך של 10-14% בגין ליסינג ממוני.

תבדוק גם מה אפשר לקבל בסוכנות סובארו באיזור שלך.

אני רק ממליץ לך לא לבנות לצריכת דלק משולבת של 1:13+ אלא יותר לאיזור 1:10. מנוע 2.0 בנזין בוקסר ומערכת 4x4 לא מתכון לחסכון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מודל 2018. את גרסת האייסייט.

קניתי במחיר המחירון שהיה אז (156, מאז עלה ל-160), אבל קיבלתי הטבות אחרות.

המחיר שאמרתי לך היה בפרסום שהיה בסניף לגביי מודל 2017.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) התפלק לי צחוק בקול רם, אהבתי את ההמשגה

וה 2000? יצא לך לבודק אותו?

לא.

את ה 1600 יש למישהו אצלנו בליסינג, וכל פעם שאני נוסע איתו מחוץ לעיר אני מתגלגל מצחוק. רוצה לעקוף, לוחץ על הדוושה, יש רעש כאילו טיל עומד להמריא, ו..... לא קורה כמעט כלום.

זה יותר גרוע מהפוקוס 1600 שהיתה לי לפני 9 שנים בערך.

זה חוץ מהעובדה שהוא צריך להזמין את חברת הליסינג כדי למלא לו שמן כל 5,000 ק"מ. אבל זה אולי לא קורה בכל רכב. אבל המנוע הזיפט זו עובדה.

אני מניח שיש אנשים שלא מפריע להם, אני הייתי מתחרפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...