Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיקת רזונטור לאון קופרה

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באתי לפתוח דיון זהה, אין טעם בשני דיונים.

מחפש בעל מקצוע להסרת רזונטור בקופר S שלי, אין לי בעייה לשלם קצת יותר אבל רוצה עבודה מושלמת.

באיזור המרכז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור ולירן, שכנראה הכי מוכרים בתחום לוקחים 550₪.

אין לי בעיה לשלם יותר, אבל כאשר בדקתי עם מספר בתי עסק שנמצאים בתחום עשרות רבות של שנים, וקיבלתי הצעות של 100-200₪, התמחור של אור ולירן נראה לי קצת מוגזם. הייתי שמח לקבל המלצות לבתי עסק נוספים על מנת שאקבל החלטה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר יודע שהכי יקר זה 550 ובדקת עם מספר בתי עסק אחרים שנמצאים בתחום עשרות שנים, עוד מידע זה מה שיעזור לקבל החלטה?

או שאתה משלם 200 שקלים בבית עסק בתחום עשרות שנים והוא הכי יקר, או שאתה משלם הכי זול 100 או שלחלופין, אתה משלם את הטופ של הטופ 550 ותקבל עבודה מושלמת כפי שביקשת.

שהרי אם תמצא עוד בית עסק שייקח 300, זה מה שיכריע? סתם מתוך סקרנות. הרי רצית עבודה מושלמת.

קל לקבל החלטה, חבל למרוח כי ייצא מצב שתדגום 10 בתי עסק ומזמן, יכלת לסיים את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך אחד יקח לך 100-200 ומוסך אחר 550, ההבדלים הם שהם מרכיבים לך צינור רחב שיחליף את הרזונטור המקורי באיכות טובה יותר ולא סתם איזה ברזל או חתיכת אגזוז שירדה מרכב משנת 95 כלשהו שהיה להם בצד לחלפים, אצלי לדוגמא אור ריתך את אחד מהחלפים שהוא מכין בעצמו והגדיל גם את הקוטר כדי שלא אקבל "חפירה" בנסיעה רגועה, מה שאכן קורה (הנסיעה בשיוט שקטה, בלחיצה על הגז הרעש עולה).

בשביל 500 שקל אין איפה לטעות ממש.

נ.ב כמעט וניגשתי למוסך אחר כדי לבצע זאת ב 200 ש"ח, ראיתי איזה צינור הוא מרכיב במקום והעדפתי שלא.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עוברים טסט ללא רזונטור וללא קומבינות?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לפירוט, הרזונטור לא משנה את זיהום האוויר של הרכב? אלא אחראי רק על השתקת המערכת?

אם אני מחפש להגדיל את הרעש ברכב אבל לא יותר מידי, מה ייתן לי -פחות- רעש הורדת רזונטור או דאון פיפ קאסטום?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרזנטור כשמו כן הוא, אחראי על ביטול רעשים בלבד. אין לו שום תפקיד בהפחתת מזהמים.

ואגב לרוב מי שעושה את העבודה ב200 ש״ח שם באמת צינור ברזל בלי יותר מידי התחשבות בכיפוף\זוויות שאמורות להיות במקום הרזונטור.

אני מקווה שהסדנאות היקרות יותר אכן באמת לוקחות את זה בחשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה בעבר דיון בפורום שאחרי הורדת רזונטור האוטו ממש נהיה מסריח בפקקים , ויש ריח של דלק ואדים רעילים שחודרים לרכב.

בגלל זה שאלתי כי היה לי מוזר שהוא לא משפיע על זיהום אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...