Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד 20K, רכב לשנתיים, מחפש BEST VFM

KipodYam
שימו לב! השרשור הזה בן 2191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש להשקיע מינימום, אפילו מתחת ל 20 אלף שח. רכב שני במשפחה. מיועד להסיע אותי בעיקר מראשון עד קרית גת על כביש 6.

צריך רכב לשנה עד שנתיים, נסועה סביב 12-16 KM לשנה.

סדר עדיפויות -

בטיחותי

לא עגלה, נוסע 120 ומעלה על 6 כשפתוח.

שוקל ידני, עדיין מתלבט בגלל האישה שלא נהגה מאז הטסט.

חיסכון יחסי בדלק יהיה נחמד.

שליטה על הרדיו מההגה יהיה נחמד, קשה יהיה לוותר על מה שיש היום.

נגן דיסקים MP3 או USB יהיה נחמד + בלוטוט. לא צריך מסך מגע.

לא צריך להסיע ילדים בד"כ, יהיה מותקן כיסא אחד למקרי חירום.

אם צריך פעם בחצי שנה לשרוף יום במוסך זה בסדר, רק לא להתקע באמצע הכביש (כלומר תקלה לא משביתת רכב).

לא מבין בצרפתיות, יכול להגיע לחולון לאורן לטיפולים. אשמח אם תירשמו רמת אבזור רלוונטית.

שוקל -

אוטומטיות -

ניסאן טידה

פיזו 308 - אחרי 2008?

סיטרואן C4 - אחרי אמצע 2008?

ידני -

סיטרואן C4 - ראיתי מודעה על רכב משנת 2010, 187KM

פתוח להצעות ורעיונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני מניח ששאלו כבר את השאלה הזאת, אבל חיפוש בםורום לא ממש הניב איזהשהוא כיוון.

אני מעדיף סופר מיני אוטומטית, אבל משום מה נראה שאפשר למצוא משפחתית אוטומטית הרבה יותר בקלות. הידני, נפסל כרגע, לא תלוי בי.

מבחינת טיפולים מעבר לטיפולים שוטפים בסיסים (פילטר אוויר, שמן, והחלפת שמן) מניח שצריך לבדוק החלפת נוזל קירור, שמן גיר, טיימינג !

טיימיניג - ראיתי הרבה מכוניות צרפתיות עם 130,000 - האם בק:מ הזה צריך לעשות טיימינג?

מישהו יכול לפרט באיזה ק"מ או אחרי כמה זמן צריך לעשות טיימיינג בC3 /C4 / 307/ 308 סביב השנים 2009-2011?

רכב צרפתי שהיה בהשכרה או ליסינג- פסול? הבנתי שבהתחלה עשו שם טיפולים כל 30,000 וזה היה מאוד רע? השאלה מה ההבדל בינו לבין רכב שנקנה פרטי?

הפקקים שנוסע בהם שונים?

מבין שהמומלץ יותר - עם 110 כ"ס ב C4 שנתון 2009-2011 ועם 120 כס בC3 - החל מאיזה שנתון מומלץ ב C3?

מה ההבדל בין ה 1598 לבין 1587 ? לא ברור.

חשבתי גם על -

סובארו B3 האצבק או סדאן 1.5 שנת 2008-2010

מיצובישי לאנסר החדשה - יקר יחסית, לא ברור למה, זה היה רכב זול מאוד אז

ניסאן טיידה - שמעתי שצריכת דלק משולבת עם יותר בינעירוני היא 13.5? הגיוני? לא רע אם נכון

סוזוקי סוויפט - יקרות מאוד ע"פ יד2, לא ברור למה.

דייהטסו סיריון - יותר זולות מהסוזוקי, עדיין לא זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להשקיע טיפה יותר ולמצוא יונדאי I20 במצב שמור ועם נתונים טובים , משהו כזה ( סתם מודעה מיד 2 ):

yad2.co.il/s/c/976e6r

אתה לא צפוי לנסוע קילומטרים בודדים, אלא נסועה כמעט ממוצעת לשנה. גם אין לך צורך ברכב משפחתי. VFM מבחינתי זה רכב שישרת אותך ולא הפוך. לא הייתי קונה רכב צרפתי אוטומטי בתקציב הזה, בטח לא c4 החל מ 2011, שכאן גם המנוע בעייתי, בנוסף לגיר, בטח לא עם קילומטראז' אסטרונומי.

סוויפט, ג'אז, מאזדה 2 יותר יקרות מיונדאי של אותו השנתון. לנסר רכב מוצלח ואמין, אבל אין לך צורך - גדול מדי ופחות חסכוני. טידה - אני לא מתחבר לרכב הזה, אבל הוא אמין ויחסית חסכוני לרכב משפחתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול למצוא c4 דור ראשון סביב 2010 בערך ב-10,000₪ אחרי מיקוח, מה שמשאיר לך הרבה כסף ביד ליישור קו אם תצטרך. לא נראה לי שזה יהיה רכב נטול תקלות בכלל, אבל ממש לא נראה לי שזו תהיה קטסטרופה אם הרכב תוחזק עד עכשיו בצורה סבירה ותמשיך לתחזק אותו.

אפשר גם לחפש בקצה העליון של התקציב קליאו או פיאסטה. גם הן יהיו אופציות לגמרי סבירות (הטיימיניג בקליאו עשוי להיות קצת יקר, כדאי לברר לפני).

קח בחשבון שאלו רכבים (בייחוד הצרפתיות) שלא יהיה קל למכור.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם, לדעתי, יותר מדי נסיעות לרכבים האלה, במיוחד בגרסה האוטומטית שלהם.

אילו היה צריך רכב ל 8-10 אלף קילומטרים בשנה, עוד היה אפשר להסתכן. כפול מזה יותר מדי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתב הדוב.. C4 שנת 2010 אפשר למצוא גם ב-8,000 שקל.

תמיד תשאיר כסף ליישור קו.

ב-12,000 שקל אתה מעמיד אחלה אוטו לשנתיים הבאות.

לא הייתי חושש גם מלקנות ישן יותר ושמור כדי לחסוך יותר בהוצאת הקניה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי היונדאי, נראה לי לא הגיוני לשים סכום של 30 על רכב בן 10 כמעט.

לגבי טיימינג בPSA אפשר פירוט, מתי ועלות?

מה ההבדל בין ה110 כס לבין ה120 כס?

עד כמה ה110 מומלץ יותר? נראה שיש בלאגן במודעות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-110 ו-120 כ"ס הם מנועים שונים לגמרי. ה-120 (EP6 משהו, ממשפחת פרינס) הוא מנוע חדש יותר (שכבר לא בשימוש), שקיים בפיג'ו 308 דור ראשון, C4 דור שני, 207, 208 לפני מתיחת הפנים, C3 דור שני ובטח עוד כמה ששכחתי.

למיטב ידיעתי יש לו איזושהי בעיה בגומיות השסתומים שמתבטאת בצריכת שמן גבוהה עם עלות תיקון לא זולה.מלטבשי בטח ידע לפרט יותר. יש גם עניין של משאבת ואקום שחוזר על עצמו ואטם מכסה שסתומים שהם זולים יותר. אני לא בטוח אם הבעיות האלו לא קיימות משנתון מסוים, בשנתונים שאתה מכוון אליהם הן כנראה עדיין שם. מבחינת טיימינג, למנוע הזה יש שרשרת (אז אין לו זמן החלפה מוגדר), אבל גם זה עשוי לקרות לפעמים. אתה יכול לקרוא פה, חפש את הפוסטים של נאקאמיצ'י וברמונדו, תשתדל לא ליפול לכותרת.

ה-110 (TU5, או NFU) הוא מנוע וותיק יותר (שעדיין בשימוש ב-301 בגרסה מעודכנת קלות). אני מכיר בעיה של נזילות שמן מהפילטר, אבל לא יודע להגיד אם היא סדרתית. מעבר לזה מדובר במנוע אמין בסה"כ, למיטב ידיעתי. אני לא ממש בטוח לגבי טיימינג, כנראה סד"ג של פעם ב-5 שנים, אבל אל תסמוך על זה, דבר עם מוסך שמכיר.

אין שום בעיה להבדיל בין גרסאות המנועים (גם אם אנשים טועים ביד2). C4 דור ראשון נמכרה עם ה-110 עד 2011, בעוד ש-C4 דור שני נמכרה עם ה-120 גם מ-2011. הן מאוד שונות, ויזואלית. https://en.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn_C4

מהדור הראשון של ה-C4 יש כמה יחידות עם מנוע הפרינס בגרסת הטורבו שלו, עם 140 או יותר כ"ס - זה כבר מנוע הרבה יותר בעייתי, לא מומלץ למחפשי אמינות (או בכלל).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב כזה אל תינעל על דגם ספציפי, אלא תיקח רכב שנמצא במצב הכי שמור.

אתה הולך לבלות איתו הרבה בינעירוני, אז המצב המכני חשוב מאוד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור על שום רכב או מודל.שוקל טיידה בגלל האמינות וכנראה צריכת דלק סבירה.

שוקל C4 דור ראשון אחרי מתיחת פנים בגלל vfm ושהרכב בטוח יחסית.

שוקל סובארו B3 סביב 2009 בגלל האמינות.

האם הסופר מיני C3 או 207 עם מנוע זהה110 כס יהיו זריזות יותר מהC4?

ה-110 ו-120 כ"ס הם מנועים שונים לגמרי. ה-120 (EP6 משהו, ממשפחת פרינס) הוא מנוע חדש יותר (שכבר לא בשימוש), שקיים בפיג'ו 308 דור ראשון, C4 דור שני, 207, 208 לפני מתיחת הפנים, C3 דור שני ובטח עוד כמה ששכחתי.

אין שום בעיה להבדיל בין גרסאות המנועים (גם אם אנשים טועים ביד2). C4 דור ראשון נמכרה עם ה-110 עד 2011, בעוד ש-C4 דור שני נמכרה עם ה-120 גם מ-2011. הן מאוד שונות, ויזואלית. https://en.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn_C4

ע''פ המודעות ביד 2, קשה למצוא 110 כס החל משנת 2011.

בנוסף, יש בלבול עם הנפח וההספק של המנועים בכל השנתונים כמעט ומשייכים נפח לא נכון למנוע 110 כס.

האם בצורה הישנה לא היה כלל מנוע פרינס 1.6 רגיל 120 כס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הסופר מיני C3 או 207 עם מנוע זהה110 כס יהיו זריזות יותר מהC4?

אין 207 עם המנוע הזה. C3 יש דור ראשון, לא זוכר עד איזו שנה אבל לדעתי היא תהיה קצת ישנה מדי.

ע''פ המודעות ביד 2, קשה למצוא 110 כס החל משנת 2011.

בנוסף, יש בלבול עם הנפח וההספק של המנועים בכל השנתונים כמעט ומשייכים נפח לא נכון למנוע 110 כס.

האם בצורה הישנה לא היה כלל מנוע פרינס 1.6 רגיל 120 כס?

בדור הראשון, המנוע האטמ' היחיד ב-C4 (בארץ לפחות) היה NFU (זה עם ה-110 כ"ס). בדור השני, המנוע היחיד היה פרינס (120 כ"ס). מכיוון שההבדל בין הדורות די ברור, קל להבין על איזה דור (ומנוע) מדובר במודעות. אל תתייחס למה שאנשים כותבים במודעה, לרובם אין מושג. הדור השני החליף את הראשון במהלך 2011.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב כזה אל תינעל על דגם ספציפי, אלא תיקח רכב שנמצא במצב הכי שמור.

אתה הולך לבלות איתו הרבה בינעירוני, אז המצב המכני חשוב מאוד.

בדיוק מה שבאתי להגיד, מחזק את התגובה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פוקוס 2009 ומעלה, יש הרבה שמורות. אחלה קרוזר לכביש המהיר. הרבה אוטו בקצת כסף

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם בודק את הפיאסטה 10-11.

אמין ובטיחותי. גם יענה על הסעיף של הנסיעה בכביש 6. מנגד, הוצאות טיפולים לא זולות. תבדוק עלות ביטוח לפני רכישה (של כל רכב, לא משנה איזה)

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...