Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם איזה ארנק אתם משוטטים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משוטטים, הולכים, מסתובבים: עם איזה ארנק אתם חיים?

יש את אלה שיש להם ארנק מעור עדין ומשובח של ג'ירפות שגדלו בגובה של מעל 1573 מטר ובתנאי לחות של 7% (סתם המצאתי) ויש את אלה שדוחפים את הענינים שלהם בתוך תעודת הזיהוי, רחמנא ליצלן.

אז, מה קורה אצלכם?

כמובן שנכתב בלשון זכר מטעמי נוחות. גם הגברות מתבקשות להתפקד כאן.

פריטים נוספים כמו בן כמה הארנק, היכן נירכש ובכמה נירכש - יוסיפו לשרשור.

גם תמונה תהיה נחמדה ומוסיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי עצמי יש ארנק בד מתוצרת Tatonka. אני מאד הייתי רוצה ארנק עור מפונפן וגברי, אבל החום בקיץ לא מעודד אותי לכיוון. הארנק כל הזמן עליי בכיס המכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיק צד מקורדורה עם ארנק, שני זוגות משקפיים, שלושה צרורות מפתחות, קצת כלי כתיבה וכמובן מסמכים חיוניים כמו ת.ז., מסמכי רכב וכו'

הארנק הוא Swiss Alpine, נרכש תמורת איזה 20 דולר במרשתת. מלא כרטיסים ופתקאות, עומד יפה בעומס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן הייתי מסתובב עם הכל מפוזר בכיס, שזה לא כזה נורא במדינה שכמעט והפסיקה להשתמש במזומן.

בבלאק פריידי האחרון במקרה ראיתי מחזיק כרטיסים של סמסונייט בכמה שקלים, עור עם גימור קארבון, שיכול לארגן את הכיס בלי להוסיף יותר מדי עובי. אז זרמתי.

משהו בסגנון הזה

SA67T-asterisk-007-3.jpg

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ארנק עור גנרי ופשוט והכי חשוב - הכי פיצפון שמצאתי. מחזיק כרטיסים (וגם אותם אני מסנן) ושטרות וזהו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה תלוי איזה ציוד חיוני לך. אני לא מסתדר בלי שני זוגות משקפיים (קריאה ושמש), כלי כתיבה, מפתחות ועוד כמה פריטים, כך שאני נזקק לתיק הצד.

אם כל שאתה צריך הם רשיון הנהיגה וכרטיס אשראי אפשר להסתפק בארנק קטן.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הגברות מתבקשות להתפקד כאן.

ראשית, הן מתבקשות להצטרף לפורום.

תיק צד מקורדורה.

מעניין, תמיד דמיינתי אותך כטיפוס של פאוץ'. שמטרתו כמובן להטעות את הכייס הפוטנציאלי, כי את כל הכסף אתה שומר בחגורה יעודית מתחת לחולצה.כמו צ'אק נוריס, שמאחורי הזקן שלו מסתתר עוד אגרוף.

מחזיק כרטיסים (וגם אותם אני מסנן) ושטרות וזהו.

במדינה שאין בה שטרות מתחת ל-20, אני מבין שאתה משאיר את כל העודף לנותני השירות. יפה מצדך.

למתקדמים - שרשור רלוונטי מן העבר:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?400089

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, אתה לא רחוק מהמציאות בתנאים מסויימים. התאור שלך מתאים למצב שלי בברצלונה.

חוץ מזה אני טיפוס של כרטיסי אשראי. לא של מזומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם החיקוי הסיני ל-Slimwallet של Secrid.

אני איתו כ-3 חודשים אז זה לא מספיק זמן כדי לבדוק את העמידות שלו לעומר המקורי שעולה כ-50 יורו בעוד שהחיקוי עולה 13 דולר (ויש גם ב-8 דולר אם צבע חום סבבה לכם).

מבסוט ממנו עד השמיים. נכנסו לי 7 כרטיסים במקום 6 (לא ברור לי איך), לא מרגישים אותו גם כשיושבים על כיסא/נוהגים, השליפה של הכרטיסים פועלת פיקס.

חסרונות - אין מקום לכסף קטן (אני גם ככה שונא כסף קטן וכשיש אני פשוט משאיר בבית או מעביר לארנק של הגברת), והמקום לשטרות דורש ממך לקפל אותם לרבעים, ומספיק שיש 2 שטרות זה כבר קצת מעבה את הארנק. זה לא מפריע כל כך, סתם גורם לו להיראות עבה. בפועל זה לא מורגש כשהוא בכיס.

שורה תחתונה - אהבתי, ממליץ בחום!

ככה הוא נראה (שלי בצבע שחור):

s-l1600 (1).jpgs-l1600.jpg

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנק מעור של "כזה" של פיל.

הוא כל הזמן גדל :shock:

לצערי, לא מהסיבה הרצוייה (של כסף) אלא מהסיבה של ה-EDC שאני דוחף בפנים. אולר שוויצרי מיניאטורי, אולר שוויצרי בתצורת כרטיס אשראי, פותחן בקבוקים משולב PRYBAR, אטבי נייר, גומיות... יש עוד שאני לא זוכר כרגע.

אה, וכמובן קצת כסף, כרטיסים, ת"ז ואסימון (למזל*).

אין לי שמץ לגבי איזה ארנק זה, לא ידעתי שיש בזה "פירמות". כל עוד הוא גדול מספיק עם אופציות התרחבות, אני מרוצה.

*=לא הגדרתי איזה מזל, נראה לי שרק מזל נאחס אני מקבל ממנו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
בסופו של דבר זה תלוי איזה ציוד חיוני לך. אני לא מסתדר בלי שני זוגות משקפיים (קריאה ושמש), כלי כתיבה, מפתחות ועוד כמה פריטים, כך שאני נזקק לתיק הצד.

אם כל שאתה צריך הם רשיון הנהיגה וכרטיס אשראי אפשר להסתפק בארנק קטן.

פעם היו לי משקפיים ונאלצתי ללכת עם משקפי שמש בנוסף ובכלליות הייתי זבלן לא קטן, אז היה לי תיק מפוצץ שהייתי סוחב ביד.

זה היה פתרון שנוא ומסורבל וחתכתי ממנו ברגע שיכולתי בלי להסתכל אחורה.

במדינה שאין בה שטרות מתחת ל-20, אני מבין שאתה משאיר את כל העודף לנותני השירות. יפה מצדך.

לא, אני פשוט עושה מעט מאוד עם מזומן או דואג לדייק. לא סובל כסף קטן. נתקעו בכ"ז? נותן להם צ'אנס קצר להתבזבז או שם בקופה של הילדים.

ואם כבר סיינפלד:

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...