Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם איזה ארנק אתם משוטטים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 148
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואם אגיד לך שאני באמת ובתמים לא מבין כלום בטלוויזיות ומקררים, ומבחינתי גם מקרר באלף שקל וגם ב20 אלף הם אותו דבר מבחינתי, כי שניהם שומרים על אוכל קר או קפוא (תלוי איפה שמים).

וגם טלוויזיה ב500 שקל היא לא שונה מטלוויזיה ב15 אלף, כי במילא תראה בשתיהן את אותן תוכניות בערוץ 12. ובכלל, אפשר לוותר על הטלוויזיה כלל, אם יש לי מחשב נייד עם מסך בילט אין, אפשר לשכב על המיטה ולשים את המחשב על הבטן, ממש כמו VIP בסינמה שיטי, רק עדיף כי לא צריך לשלם, ואין אנשים מסביב.

ואדים - אתה טועה במשהו.

המקרר ב-2000 ש"ח יתאים לזוג. המקרר ב-20,000 יספיק למשפחה גדולה. זה הבדל פונקציונאלי. בדיוק כמו בין משפחתית קטנה לואן, מדובר בכלים שנועדו למטרות שונות. וזאת מעבר לכך שנדיר מאד שהמקרר ישמש ל-show off. רכב משמש לעתם קרובות למטרה זו. יש לכך רמז אפילו בפרסומת של שברולט: "להתגאות בה".

דרך אגב - אני מתיחס להבדל הפונקציונאלי גם ברכב. מי שהרכב משמש לו כלי עבודה, ונוסע בו 4 שעות ביום זקוק לתנאים שונים ממי שהיוממות שלו היא שעה או שעה וחצי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שיחה עם חמותי - היא לא מבינה למה אנשים צריכים לנסוע בבמו, כשטויוטה מביאה אותך ליעד בדיוק באותה מידה.

כמוה רוני, אתה שופט אדם אחר לפי סט ההעדפות הסובייקטיבי שלך, שזו זכותך והכל אבל זה poor practice (אוי, pun unintended). בפראפראזה: אם אתה צריך לשפוט אדם אחר בשביל להרגיש טוב עם עצמך, כדאי שתבדוק את עצמך... (:

הפואנטה היא שכל עוד אדם עושה משהו שגורם לו להרגיש טוב, ולא פוגע באף אחד אחר, אני לא מבין למה ומאיפה מגיע הצורך לשפוט אותו על כך ולחלק לו ציונים אישיותיים. למה אכפת לך שלקולגה שלך עושה טוב לקנות שעון אומגה? למה שהוא ״יבדוק את עצמו״ על כך?

**(הארנק שלי עלה $8 באמזון, ואיני מבין איך אדם שאינו עשיר קונה שעון אומגה, אז בוא נגיד שתנאי ההתחלה של שנינו כנראה דומים למדי)

נ.ב. הפסקה האחרונה שלך על המקררים/טלויזיות אינה נכונה, אתה או לא מבין או מתעלם מאלמנטים של ייצור-שיווק-תמחור, אני אהמר על האחרון

כתבתי כבר לבנצי - סבבה לו אם הוא רוצה לקנות ארנק ב-400 דולר או תיק ב-33000 דולר. השאלה היא אחרת - אם הוא באמת עושה את זה בשביל להרגיש טוב עם עצמו, למה להתגאות בזה בפורום?

ה"לבדוק את עצמו" הוא יותר עניין של "למה אני מרגיש צורך לקנות דברים יקרים בשביל להרגיש טוב עם עצמי". כאילו אתה שווה פחות אם אתה יכול להרשות לעצמך שעון של אומגה אבל לא קנית אחד. ושים לב - אני לא טוען "אל תקנה שעון של אומגה", אלו דברים שונים.

ואת העניין עם מקרר או טלוויזיה פישטתי כמובן. הרעיון הוא שאלו מוצרים פונקציונליים הרבה יותר משהם עיצוביים. למקרר/טלוויזיה יקרים יותר יש לרוב תכונות מהותיות שמבדילות אותן ממוצרים זולים יותר. נניח נפח, או גודל באינצ'ים, או גורס קרח, או HDR. גם שם, כמובן, יש ברנדים שהם יקרים בהגזמה.

^ זה גם הסבר לואדים

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש לך בעיה אישית איתי זה משהו אחד, הכותרת של השרשור היא "באיזה ארנק אתם משתמשים" אני משתמש בmoney clip מסויים כבר חמש שנים, אוהב אותו, בנוסף יש לי ארנק שאני מאוד אוהב, דיברו פה על תמורה למחיר והבאתי דוגמא, שוב בשביל לסבר את אוזניך, זה לא ארנק יקר (לכן צירפתי תמונה של התיק המיותר גם בעיני), וזה ארנק ששומר על הערך שלו (כן, יש שוק לארנקים משומשים).

כמובן שקל לשפוט בצרות עין, אז שתדע, אני כן מאמין שאיכות עולה כסף, וכן, אין לי בעיה לשלם מכספי היקר שאני מרוויח בכבוד על דברים שבעיני מצדיקים את התמורה (שוב, בשבילי נטו, הרי אף אחד לא רואה את התווית על הטישרט שלרוב אני גם גוזר מטעמי נוחות ולעולם לא תתפוס אותי לובש משהו שנראה כמו שלט חוצות של מותג).

אני משער שאולי לא התנסת עם מוצרים איכותיים עדיין, גם אני לא ייחסתי חשיבות לדברים הללו בעבר אבל היום אני כן מקפיד לקרוא את התווית בחולצות שאני לובש, לא שם המותג, התווית בצד החולצה שבה מופיע המידע על הבד, ארץ הייצור וכד'.

אני מצרף תמונה של ז'קט שרכשתי לאחרונה, האם הוא צעקני? האם יש איזה שהוא סממן של יוקרה או מותג? לא.

למעט התווית הפנימית, הוא נראה מאוד גנרי.

ואני מבטיח לך שאני לא לובש אותו עם התווית כלפי חוץ .20181022_103519~2.jpeg20181022_103533~2.jpeg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש לך בעיה אישית איתי זה משהו אחד, הכותרת של השרשור היא "באיזה ארנק אתם משתמשים" אני משתמש בmoney clip מסויים כבר חמש שנים, אוהב אותו, בנוסף יש לי ארנק שאני מאוד אוהב, דיברו פה על תמורה למחיר והבאתי דוגמא, שוב בשביל לסבר את אוזניך, זה לא ארנק יקר (לכן צירפתי תמונה של התיק המיותר גם בעיני), וזה ארנק ששומר על הערך שלו (כן, יש שוק לארנקים משומשים).

כמובן שקל לשפוט בצרות עין, אז שתדע, אני כן מאמין שאיכות עולה כסף, וכן, אין לי בעיה לשלם מכספי היקר שאני מרוויח בכבוד על דברים שבעיני מצדיקים את התמורה (שוב, בשבילי נטו, הרי אף אחד לא רואה את התווית על הטישרט שלרוב אני גם גוזר מטעמי נוחות ולעולם לא תתפוס אותי לובש משהו שנראה כמו שלט חוצות של מותג).

אני משער שאולי לא התנסת עם מוצרים איכותיים עדיין, גם אני לא ייחסתי חשיבות לדברים הללו בעבר אבל היום אני כן מקפיד לקרוא את התווית בחולצות שאני לובש, לא שם המותג, התווית בצד החולצה שבה מופיע המידע על הבד, ארץ הייצור וכד'.

אני מצרף תמונה של ז'קט שרכשתי לאחרונה, האם הוא צעקני? האם יש איזה שהוא סממן של יוקרה או מותג? לא.

למעט התווית הפנימית, הוא נראה מאוד גנרי.

ואני מבטיח לך שאני לא לובש אותו עם התווית כלפי חוץ .[ATTACH]511387[/ATTACH][ATTACH]511388[/ATTACH]

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

בנצי אתה לא צריך להתנצל לפני אף אחד - ואכן הזקט יפה :)

כל אחד מתנהג לפי האני הפנימי שלו

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איפה הוא מיוצר בנצי? לא באיזה בנגלדש?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אווshow off הוא צורך של לא מעט אנשים.

למה לצאת מנק' הנחה שזה לשואו אוף?

אסור לבן אדם להנות בשביל עצמו וכל דבר שהוא מעבר למינימום הנדרש זה אוטומטית בשביל להרשים אחרים?

לדעתי זו גישה מאד עצובה לחיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, גישה עצובה וצרת עין.

זו הסיבה שאני מעדיף לא לפרסם כאן, ובכלל - מוצרים שאני רוכש לצורך "שופני..."

נעליים,בגדים (בעבר, פחות היום) מוצרי חשמל/אלקטרוניקה הטובים ביותר שאני יכול לרוכש בכסף

מערכות היי אנד, ועוד. בשביל מה אני צריך לעמוד מול כיתת יורים. (לא שאני חייב לתת הסברים)

שכל אחד יעשה בכסף שלו מה שהוא רוצה, ומה שעושה לו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה גם הסבר לואדים

אני מבין שיש הבדל בפרמטרים של X Y Z וכן הלאה בין טלוויזיה זולה ליקרה, פשוט הנקודה שלי שלא כל אחד מבין בזה, ולא את כל אחד זה מעניין, לכן טלוויזיה יקרה זה לא מוצר חיוני, בטח לא למישהו שבסך הכל רוצה לבוא מהעבודה ולראות חדשות בערוץ 2.

זה כמו שמישהו יבקש המלצה לאוטו קטן, אמין, חסכוני וזול, ולא מבין ולא רוצה להבין במכוניות, לכן פרמטרים כמו איכות הפלסטיקה, שלדה מתנהגת, הגה מתקשר ועקומת מומנט לא ממש מעניינים אותו, והוא לא מבין למה הוא צריך לשלם על זה פי 4 מהתקציב שלו. ברור שאלה פרמטרים מאוד חשובים, אבל הוא בסך הכל רוצה אוטו פשוט לנסוע לעבודה ולקניות, לכן זה לא מעניין אותו בכלל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איפה הוא מיוצר בנצי? לא באיזה בנגלדש?

מה זה משנה?

אייפון אתה יודע איפה מיוצר?

כל אחד קונה את מה שהוא אוהב ומה שהוא מוכן להוציא עליו כסף (בהתאם לראות עינייו)

ולפי נושא התרד' הזה כאן: אני משתמש בארנק זה:

https://www.amazon.com/Timberland-Genuine-Blocking-Passcase-Security/dp/B01MEGZ3W6/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1540796791&sr=8-5&keywords=timberland+rfid+wallets+for+men&dpID=51WemmPkikL&preST=_SX342_QL70_&dpSrc=srch

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הארנק, מופתע לגמרי מהרמה - גבוהה משציפיתי. גודל מוצלח, מתפקד כראוי, אם יחזיק מעמד זו תהיה אחת הרכישות המוצלחות

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום בארץ שמוכר ארנק קופץ כזה לכרטיסי אשראי במחיר סביר?

ראיתי בממסי תיירות סביב ה300 ש"ח וזה סכום מוגזם.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הארנק, מופתע לגמרי מהרמה - גבוהה משציפיתי. גודל מוצלח, מתפקד כראוי, אם יחזיק מעמד זו תהיה אחת הרכישות המוצלחות

תתחדש, שלי נשדד ממני על ידי עמית לעבודה, יותר נכון בוס בעבודה שהרשה לעצמו להוציא את כל הדברים שלי ממנו ולקחת לעצמו את הארנק בתמורה ל 50 ש''ח שדחף לי [emoji52].

באותו ערב הזמנתי חדש כמובן ב 46 ש''ח.

רק מקווה שיגיע מהר.S81104-17265272.jpeg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...