Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש צורך להחליף שרשרת טיימינג לפולו TSI 2012?

squid12
שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש רעשים חריגים בהנעה קרה בבוקר?

באזור 2010-2012 המכוניות של קונצרן ואג עם מנוע 1.2 TSI שווקו עם סט טיימינג דפוק , שבמקרה הגרוע השרשרת נהייתה רפויה עד כדי כך שהיא יצאה מהמקום וגרמה להרס המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשים כמו של טרקטור?

בפולו של אחי זה עלה באזור ה2500 במוסך מתמחה ,אם טיפלת עד עכשיו במוסך של היבואן הייתי מנסה להוציא מהם בחינם או בהנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכבר כמה טיפולים לא עשיתי במוסך של היבואן.

אם זה תקלה בייצור של הרכב אז היבואן צריך לשאת בתשלום, לא? זה כבר לא שאלה של אולי אני אצליח לשכנע אותם - הם אמורים לתקן ללא עלות. לא כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק החליפו באחריות, לחלק בתור ריקול ולחלק בתור רצון טוב.

אין לך מה להפסיד, תנסה להוציא מהם, במקרה הכי גרוע תצטרך לשלם את העלות הזו.

במקרה שלי, מאחר וטיפלנו כבר בשני מוסכים לא של צ'מפיון והרכב לא היה באחריות , החלטנו להחליף בתשלום במוסך שאנחנו מטפלים בו ולגמור עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...