Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לשיפוץ עד 20K (נערך)

Ofekhh
שימו לב! השרשור הזה בן 2186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות רכב במצב טוב אך זקוק לשיפוץ קל עם מנוע, גיר וצבע במצב טוב.

יש לי ניסיון מכני רב ורקע פשוט במנועי בעירה פנימית.

התקציב שלי לרכב הוא עד 20,000 ש"ח נטו (לא כולל מחיר לחלקים ועבודה על הרכב) והמטרה שלי היא לעבוד על הרכב שעות רבות ולהנות מזה (לא מטרת רווח כספי)

חשוב לי שהרכב יהיה מיוחד ולא רכב רגיל ושלא יהיה רשום כאספנות ברישיון (לא רוצה להיות מוגבל בנסיעה בין 7-9 בבוקר).

חשבתי על חיפושית בסביבות שנת 1970 - שזה רכב מיוחד, אני משער שיש לו הרבה חלקים זמינים בארץ אך לא כל כך הבנתי את הקטע של ההילוכים (יש להם 3 הילוכים ?)

אופציה שנייה היא רכב אמריקאי זולל דלק שבשבילו אני מוכן להעלות את התקציב עד ל30,000 ש"ח אך נראה לי לא הכי חכם להתחיל שיפוץ ראשון עם רכב כזה שהחלפים נדירים ויקרים.

שכחתי לציין שיש לי עדיפות לתיבת הילוכים ידנית

אשמח לעצות ורעיונות אולי לרכבים אחרים שנראים לכם מתאימים

תודה,

אופק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אם המנוע, הגיר והצבע במצב טוב, איזה עבודה מכאנית תישאר לך?

במצב כזה תעשה בעיקר תחזוקה שוטפת ושיפוצים קוסמטיים.

בנוגע לחיפושית, יש להן 4 הילוכים אך אני בספק שתמצא אחת שלא העבירו לסטטוס אספנות.

חוץ ממנה, יש לך עניין מסויים ברכבים אחרים?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע, הגיר והצבע במצב טוב, איזה עבודה מכאנית תישאר לך?

במצב כזה תעשה בעיקר תחזוקה שוטפת ושיפוצים קוסמטיים.

בנוגע לחיפושית, יש להן 4 הילוכים אך אני בספק שתמצא אחת שלא העבירו לסטטוס אספנות.

חוץ ממנה, יש לך עניין מסויים ברכבים אחרים?

אני די נעול על החיפושית, אופציה אחרת תהיה מכונית אמריקאית כזאת עם מנוע גדול אבל אין לי משהו ספיציפי (אני מכיר רק את המפורסמות שעולות הרבה) וגם תהיה לי בעיה עם הבאת חלקים מתאימים.

מה הסיבה שכל כך הרבה אנשים מחליפים לסטטוס אספנות ? אם אני רואה חיפושית עם מספר 6 ספרות ללא הכיתוב רכב אספנות זה אומר בוודאות שהוא לא רשום כאספנות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

פשוט, ביטוח וטסט לשנה יעלו כ-1000 ש"ח ורוב רכבי האספנות (בטח חיפושית) מלכתחילה לא ממש מתאימים לשימוש יומיומי רגיל.

לגבי לוחיות רישוי רגילות, אני מכיר מקרים שאנשים שינו סטטוס אך לא החליפו לוחית כדי לא ליפול על דו"ח (למרות שנדיר לאללה).

יכול להניח שיש עוד בודדים שלא העבירו סטטוס ומשתמשים באוטו כרגיל אבל כאמור, לך תאתר כאלה ועוד לשכנע למכור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רוב הרכבים השמורים והמטופחים שעברו את גיל 30 עברו לסטטוס אספנות.

אתה יכול לרכוש רכב שעדיין לא הגיע לגיל 30 אבל הדגם שלו בשנתונים קודמים כבר נחשב לאספנות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אז הבנתי שרוב הרכבים שלא העבירו לאספנות ולמכירה הם רכבים ללא טסט ולא נסעו כמה שנים טובות.

מה התהליך ברכישת רכב ללא טסט ? אני מחפש חיפושית סביב שנת 1973 וראיתי כמה שלמכירה לפני שיפוץ ללא טסט. מה המשמעות אם הבעלים הקפיא את רשיון הרכב ומה אם לא ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...