Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור שיחה באנגלית

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב ושבת שלום.

האישה (שתחייה) מעוניינת לשפר את הדיבור באנגלית.

אשמח לשמוע המלצותיכם כיצד - אתר כלשהו, תוכנית שהתנסתם בה וכו' .

אין בעייה להוציא מעט מעות לצורך העניין, אך - איננה מוכנה לצאת מהבית בשביל זה (ניתן מול מחשב / משהו אחר אך לא ללכת פיזית למקום כלשהו לצורך הלימודים).

רוב תודות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך האנגלית שלך? אם היא טובה תתחילו לדבר בבית אנגלית פשוט - פתרון קל יחסית שיתן לה יכולת לשפר את האנגלית המדוברת מהר.

מגיל ההתבגרות ועד היום אני ואחי מדברים ביינינו באנגלית כמעט תמיד ובאופן טבעי, זה נראה נורא קומי לסובבים - אבל אני יכול להעיד שזה אחד הדברים שמשמעותית עזר לאנגלית המדוברת שלי.

יש כל מיני שירותים של ג'רוזלם פוסט וכו' של שיח באנגלית בטלפון(עם הפרסומת הממש מרגיזה שלהם) - לא מכיר איך זה מתנהל אבל אולי זה יכול לעזור.

שיח באנגלית זה השיטה הכי יעילה לשפר אנגלית מדוברת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התואר הראשון שלי עשיתי באנגליה. התובנה שלי היא שיש סוגים שונים של "אנגלית": אנגלית אקדמית (הלימודים), אנגלית עסקית (אופן ההתנסחות בסביבה תעסוקתית/מקצועית) ואנגלית מדוברת (כולל הסלנג של היומיום ועיתונים).

צריך קודם כל לנסות להגדיר לאיזה שימוש או לאילו מצבים נדרש השיפור באנגלית, כי האופן בו אתה עונה ללקוח שונה מאוד מהאופן בו אתה עונה לחבר (דרך אגב, בארץ ההבדל בין השפה היומיומית לשפה בה אנשים מדברים בסביבת העבודה, כמעט לא קיים. בעולם המערבי הפערים ברמת הקורקטיות מאוד מורגשים).

גם לא ציינת איפה הקושי, בהכרת השפה או בביטחון לדבר מול אנשים אחרים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבי -

הקושי הוא גם קצת בהכרת השפה וגם בבטחון לדבר עם אנשים (שאי הבטחון נגזר, אני מניח, מאי הכרת השפה).

עריכה - מבחינת "סוג" הדיבור - אז אם ניתן להגדיר - "דיבור חופשי" (לא ללקוחות, ולא אנגלית טכנית)

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מומלץ, אלא אם אתה רוצה להיתקל במישהו שמשחק עם עצמו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחיל לצפות בסדרות טלביזיה באנגלית עם כתוביות באנגלית.

וגם ריאיונות ביוטיוב....באנגלית, אפשר של ה"כוכבים" האהובם עליה, "סלבס" שמתארחים אצל ג'ימי קימל/פאלון, פודקאסטים שמוקלטים גם בוידאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקייפ.

תוכל למצא המלצות על אנשים.

השיעורים הפרטיים הטובים הם בתשלום.

לרוב זה 9-10$ ל 60-90 דקות

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...