Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם מסד נתונים של ציטה c550

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

השבוע קיבלתי את הציטה שקניתי מחול, עשיתי מנוי עדכונים באתר של ציטה שכולל את כל אירופה. לאחר שעדכנתי את הגלאי נסעתי איתו קצת בירושלים. לצערי ההתראות שקיבלתי היו חלקיות, 2 עמדות גאטסו שונות שבוודאות פעילות(וגם עם וותק של שנתיים) שהגלאי פשוט לא נתן התראה עליהם, היו מספר מצלמות שכן. האם יש צורך ליצור קשר עם היבואן הישראלי ולעשות מנוי של c550i? יצרתי קשר עם נציגי האתר הרשמי בחול וביקשו ממני לאפס להגדרות יצרן (מה שלא עזר).

המכשיר עצמו בעל פוטנציאל ממש טוב, או שפיספסתי פה משהו או שהמסד נתונים ברמה די נמוכה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה c550 ואת ה c50 כבר מספר שנים.עד לשני העידכונים האחרונים הכל היה בסדר ושניהם דיווחו בצורה מדויקת

על מכמונות המהירות.כנראה שמשהו השתבש במסד הנתונים בעדכון האחרון והם לא מדווחים על כל המכמונות.במשך כל השנים הייתי מאוד מרוצה מהמכשירים,עד לעדכון האחרון.

אני מחכה לעדכון הקרוב ומקווה שהבעיה תתוקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר שמדווח מדויק הינו האיירוד אונו.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן של הציטה בארץ הוא אותו יבואן של איירוד. בעיקרון מי שרוכש ציטה בארץ מקבל את אותו מסד נתונים של האיירוד. מי שרוכש בחול מקבל מסד נתונים דומה רק בלי התראות בטיחות.

אני אנסה ליצור קשר שוב עם היצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא עדכנתי לעשכון האחרון.. כנראה שמזל נפל בחלקי, תעדכן!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר שמדווח מדויק הינו האיירוד אונו.

הVFM של מוצרי Iroad גרועים בטירוף. אני לא מבין איך יש ליבואן את הבושה לדרוש סכומים כאלה בכלל.. איפה הוא חי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לדיון - תשלח מיילים ליצרן כי זה נראה בעיה רצינית מאוד.. אני גם רוצה לקנות גלאי כזה אבל עכשיו אני קצת פוחד שהוא לא ידווח על מצלמות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיוב יצויין שהשירות שלהם ממש טוב, כבר קיבלתי תשובה:

We are releasing a new update over the next few days to resolve this.

Best regards,

The Cheetah team

ממליץ לכל בעלי הציטה לא להסתמך על המכשיר עד לעדכון הקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק ווייז בחינם. באנדרויד אתה יכול להשתמש באפ' RadarDroid שמקבלת עדכונים קבועים למצלמות בארץ ,

אם אתה מנווט עם IGO או PRIMO , יש עדכונים שוטפים גם להם https://sites.google.com/site/avrikaspeedtraps/home/files

אני מעדכן את הקובץ ל IGO (כבר שנים). כל העדכונים מבוססים על דיווחי נהגים מהקהילה של WAZE

הקבצים מבוססים על מיקומי המצלמות בטבלה הזו https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UByEVQKXy10TvCxk9YRxIi_dibbIXp_nzsy854XGbxc/edit#gid=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטה לא קונים רק בשביל המסד נתונים, יש מסדי נתונים מעולים גם אצל וויז וחברותיה. הציטה מציעה כמשיר הרבה יותר אפשרויות התאמה והשימוש בו משמעותית יותר נוח. לפני שהזמנתי את הציטה הייתי חצי שנה רק עם וויז לצורך גילוי גאטסו , לא התחברתי, מאוד מסורבל ויותר מידי דברים שיכולים להשתבש. מה גם שוויז לא מותאם ל"נהג הממהר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אייפון אז אני מוגבל רק לוויז ממה שאני יודע. מבחינת שימוש, הוויז בהרבה יותר טוב כי יש דיווחים מהשטח ממשתמשים. הקטע הוא שזה מטרד שזה תופס את הפלאפון וגם זה מציק כל פעם להדליק את הוויז למטרה הזאת, אז לכן קונים מכשיר ייעודי. אם הוא כושל במשימה אחת, רק אחת, שעליה הוא נבנה, זה כשלון קריטי עבורי.

דרך אגב, אם אתה רוצה להשתמש בוויז נטו למצלמות, יש אפשרות להסתיר את כל האייקונים על המפה (דיווחים על משהו מסוכן בכביש, תאונות, וכו') אז יש לך באפשרויות לבחור את מה אתה רוצה להחביא ומה לא, ככה שאם תבחר רק שוטרים\מצלמות, השימוש לא יהיה מסורבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מוצר שתקנה יכולה להיות בו בעיה או תקלה.אני משתמש בציטה מספר שנים ועד עכשיו למעט העדכון האחרונה לא היתה שום בעיה.

אני מאמין שהיא תתוקן ומקווה שלא תחזור על עצמה.

מעבר לכך אם אתה רוצה לקבל כיסוי מלא ולהקטין את הסיכוי לתקלות מומלץ להשתמש בציטה ובוויז במקביל.

ואז יש לך הגנה כמעט מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...