Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על רכיב דיאגנוסטיקה בשם אנג'י?

oren1
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על תגובה אבל תוכל אולי לפרת אך זה פועל ומה מתרת הרכיב ?

הרכיב מתחבר למחשב הרכב , ואתה עם הסמארטפון בעזרת אפליקציה מתחבר למכשיר וקורא נתונים ממחשב הרכב (קודי תקלה , סל"ד וכו)

הנה קישור לרכיב ב EBAY

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2053587.m570.l1311.R4.TR12.TRC2.A0.H0.Xobd.TRS0&_nkw=obd2+bluetooth&_sacat=0

רכבים היום עובדים בפרוטוקול OBD2 , תוודא שהרכב שלך אכן תומך OBD2 או חפש רכיב שתומך את התקן שהרכב שלך תומך בו.

נירצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותו,

היתה לי בעית רעידות, הכנסתי את הרכיב סרקתי והיבחן צלינדר מספר 3 תקול ונגשתי למוסך אמר שזה חרטא הרכיב הזה,

חיבר את המחשב שלו לרכב שלי ויצא אותו תוצאה בדיוק,

לדעתי רכיב טוב שהמוסכניקים לא אוהבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול - המוסכניק שלך צודק, רוב המכשירים האלה מוגבלים מאוד ביכולת ובאמינות הדיאגנוסטיקה שלהם. יתרה מזאת גם סורקים מקצועיים, אלו שעולים סכומים 5 ספרתיים, לא תמיד יודעים לתת את המענה שיודע לתת סורק מקורי של יצרן הרכב והוא הסורק האמין ביותר.

מי שמעוניין בסורק זול אבל שיהיה "מקצועי" צריך להשקיע סדר גודל של כמה עשרות דולרים לסורק בלוטות' עם תוכנה ייעודית לרכב שלו, סורק כדוגמת ה Launch EasyDiag שמגיע עם יכולות דיאגנוסטיקה הזהות לסורק המקורי של היצרן אך ללא יכולות מתקדמות שמציע סורק מקורי (קידודים שונים כמו אימובילייזר, מחשב ניהול מנוע, מזרקים, ניקוז מערכת הבלמים, הבדיקת נורות ומערכות אחרות).

מי שמעוניין בסורקים הזולים אז שלא יתפתה לסורק הכי זול שקיים ויחפש ELM327 שתומך בכמה שיותר פרטוקולים, וגם אז לא הייתי סומך ב 100% על הדיאגנוסטיקה של סורק כזה במקרה של תקלה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שמוסכים לא יאהבו את הרכיב הזה...לא קשה להבין למה. חיבור מחשב במוסך עולה כ 250 שח היום. כאשר מדובר בתקלת מיספייר אין שום בעיה הרכיב הפשוט מדייק בזה ולא היית צריך כלל לגשת למוסך והיית פותר את הבעיה בעצמך. מה גם שלאחר איתור הבעיה יש לא מעט דרכים פשוטות לוודא היכן הבעיה בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...