Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארלי לצה"ל ?

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי היום 2 שוטרים צבאים מדברים על זה שצריכים להגיע הארלי לצה"ל. אני מאוד סקפטי...

יכול להיות הדבר ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו בכל דבר אחר, יש העדפה חזקה לתוצרת ארה"ב בצה"ל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל דבר אחר, יש העדפה חזקה לתוצרת ארה"ב בצה"ל.
לא בטוח שזו העדפה, כמו הסיבה הפשוטה שזה פשוט לא עולה כלום. כי זה מכספי הסיוע ולמעשה זה "מתנות"....

אגב זה שהם אמרו הארלי לא אומר שזה הארלי....הרבה פעמים מי שלא מבחין בין R לEN, יכנה את שניהם הארלי:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול להיות (אם כי אני בספק). תזכיר לי מחר בה"פ ואני אברר לך את הנושא...

לא בטוח שזו העדפה, כמו הסיבה הפשוטה שזה פשוט לא עולה כלום. כי זה מכספי הסיוע ולמעשה זה "מתנות"....

אין דבר כזה לא עולה כלום. גם לכספי הסיוע יש שימוש מוגדר ואני לא רואה כל יתרון ברכישת אופנועים מארה"ב תוך כדי שימוש בכספי הסיוע. בכל זאת, זה לא אומר שזה לא יקרה. כמו שציינתי, אפשר לברר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים בכל העסק הזה הוא שבמרוצת השנים היו למ"צ אופנועים בעלי נפח גדול מ500CC...

החיילים שנהגו בכלים האילו היו בני 18.

בגיל 18, על פי חוק מדינת ישראל אתה יכול להוציא רישיון עד 500CC, ורק בגיל 21 אפשר להוציא רישיון ללא הגבלה...

"מדינת מישטרה" :wink: (צבאית)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים בכל העסק הזה הוא שבמרוצת השנים היו למ"צ אופנועים בעלי נפח גדול מ500CC...

החיילים שנהגו בכלים האילו היו בני 18.

בגיל 18, על פי חוק מדינת ישראל אתה יכול להוציא רישיון עד 500CC, ורק בגיל 21 אפשר להוציא רישיון ללא הגבלה...

"מדינת מישטרה" :wink:(צבאית)

גילי

אתה צודק ולמ"צ יש אישור מיוחד וגם זה אחרי שהם עברו קורס.(צהל"י ושכונתי כמובן!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול להיות (אם כי אני בספק). תזכיר לי מחר בה"פ ואני אברר לך את הנושא...

אין דבר כזה לא עולה כלום. גם לכספי הסיוע יש שימוש מוגדר ואני לא רואה כל יתרון ברכישת אופנועים מארה"ב תוך כדי שימוש בכספי הסיוע. בכל זאת, זה לא אומר שזה לא יקרה. כמו שציינתי, אפשר לברר...

רוני

עולה זה במונחים מינוריים, התשלום הוא אפסי לעומת המחיר האמיתי. אין מיסוי ואין כל דבר אחר.למעשה הרעיון בכספי סיוע הוא, שהם נותנים לך כסף כדי שתקנה מהם מוצרים ובעצם ככה הממשל מסייע למפעלים בארה"ב (סוג של סובסידיה).

העניין הוא שמכספי הסיוע ניתן לרכוש רק ואך ורק תוצרת ארה"ב (בדוק) ולכן זה לא חשוב אם התכוונו להארלי או לא...אם רוצים לרכוש אופנועים בכספי הסיוע אז זה יהיה רק אמריקאי (מישהו אמר מ"צ על ביואל????:-D ). אם רוצים דגמים אחרים אז זה מכספי תקציב המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמר העכבר, כספי הסיוע הם בגדול בור בלי תחתית. הרבה יותר קל

לאשר רכישה ב50 אלף דולר סיוע מאשר 50 אלף שקל, וזאת מנסיון.

זו גם הייתה חלק מכוונתי ב"העדפה לתוצרת ארה"ב".

החלק השני הוא שהאמריקאים לוחצים על הצבא לרכוש מתוצרתם גם שלא בכספי הסיוע, ובצדק.

כשהם שופכים כאן כלכך הרבה כסף, המעט שאפשר לעשות בתמורה זה להעדיף אוטומטית מוצרים

אמריקאים (אלא אם יש סיבה מאוד מאוד טובה למה לא).

אגב, צה"ל לא משלם מיסים על רכבים, זה מה שנקרא "רכבי מלחמה".

לאחרונה המשטרה ביקשה שניידותיה יוכרו באופן דומה, כך שלא תצטרך לשלם מחיר מלא.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה זה במונחים מינוריים, התשלום הוא אפסי לעומת המחיר האמיתי. אין מיסוי ואין כל דבר אחר.למעשה הרעיון בכספי סיוע הוא, שהם נותנים לך כסף כדי שתקנה מהם מוצרים ובעצם ככה הממשל מסייע למפעלים בארה"ב (סוג של סובסידיה).

העניין הוא שמכספי הסיוע ניתן לרכוש רק ואך ורק תוצרת ארה"ב (בדוק) ולכן זה לא חשוב אם התכוונו להארלי או לא...אם רוצים לרכוש אופנועים בכספי הסיוע אז זה יהיה רק אמריקאי (מישהו אמר מ"צ על ביואל????:-D ). אם רוצים דגמים אחרים אז זה מכספי תקציב המדינה.

רכבים לבנים נרכשים בצה"ל רק בשקלים בארץ. חלק מהרכבים החומים נרכשים בחו"ל בכספי הסיוע, זה נכון. אני לא יודע אם נוהגים לרכוש אופנועים בכספי הסיוע אבל אם כן אז הגיוני שזה יהיה בארה"ב. אני יכול לברר את זה בקלות.

בכל מקרה, רק חלק מכספי הסיוע מחויבים ברכישה בארה"ב, וגם זה בדוק.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים לבנים נרכשים בצה"ל רק בשקלים בארץ. חלק מהרכבים החומים נרכשים בחו"ל בכספי הסיוע, זה נכון. אני לא יודע אם נוהגים לרכוש אופנועים בכספי הסיוע אבל אם כן אז הגיוני שזה יהיה בארה"ב. אני יכול לברר את זה בקלות.

בכל מקרה, רק חלק מכספי הסיוע מחויבים ברכישה בארה"ב, וגם זה בדוק.

רוני

אין לי מושג לגבי אופנועים ואני מסכים איתך לגבי החומים (הפורדים הללו הם בהמות נפלאות). ואני חושב שכאנשים אחראים נצמצם פה את ההרחבות במה אנחנו יודעים או לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מזכיר לי כתבה בעיתונות לפני כשנתיים.

האמריקאים גילו כי בצה"ל לאורך שנים רבות יש העדפה ברורה לרכבים תוצרת צרפת. וודאי שעל כך הם הביעו תמיהה+חוסר סיפוק. הרי אם רוב תקציב הביטחון מורכב מכספי הסיוע למה לא להשתמש בתוצרת אמריקאית.

השגריר בארה"ב דאז יצא מהתקרית (או השאילתא) בצורה דיפלומטית ומסר לנציגים האמריקאים כי לכל רכב אמריקאי בארץ יש תדמית של איכות+יוקרה+כח דבר שלא מסתדר עם רוב היעודים הצבאיים.

רונין-רוכב ללא אופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו יסביר לי למה צריך אופנועים במשטרה צבאית?

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...