Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות לרכישת רכב ספורט קופה בתקציב מקסימלי של 300K

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת רקע , מכרתי את ה rsq3 שלי ואני חפש רכב קופה עם כוח ומפנק מבחינת אבזור.

אני בדילמה גם לגבי ייבוא אישי של רכב עם קמ נמוך מאוד ולא ברור לי כל נושא האחריות בארץ במידה ואני מייבא רכב מחול ,

בקיצור מחפש המלצות לגבי חבילה כוללת שתתן לי הנאה מהכוח מהאבזור וכמובן אחריות מלאה.

אין לי העדפות לגבי חברה מסויימת בשלב זה וכבר קרץ לי הנושא של רכב הנעה אחורית אמריקאי , וידי כיווני לקאמרו אבל שמעתי שהגרסה של 3.6 היא קצת מאכזבת מבחינת כוח זמין.

תודה וסופר מהנה לכולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד פרט חשוב , האופציות לרכישה הם מייבוא (אם יש המלצות לסוכנות מניסיון של רכישה טובה אני אשמח לשמוע) או קניה מסוכנות רכב פה בארץ יד ראשונה בלבד.

יד שניה בארץ מחוץ לתמונה.

סופש מהנה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

240BMW לא נכנסת בתקציב אחרי מיקוחים וכו וכו?

נראה לי שהפחתה של 20 אחוז ממחירון זה לא יתקבל על הדעת , ותקרת הסכום עומדת על 300 אלף,

אפשר לנסות אבל יפתיע אם יסכימו בחברה להפחתה כזו.

לפי מיטב ידעתי מחירון עומד על 365000 , שווה לנסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למחיר, השאלה אם הM240 מספיק מפנקת מבחינת האיבזור עבורך כי ציינת בפירוש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כרגע סיימתי שיחה עם חבר שאהב אותה מאוד אבל גם הוא טען בדיוק את אותו הדבר , שהאבזור על הפנים וכל תוספת עולה הון עתק. ונסיעה מחוץ לעיר ממש לא נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי a5 הנעה קידמית 2 האחרות שהזכרת חלשות ולא נכנסות בתקציב גם אחרי הנחות, התקציב הוא בעייתי טיפה לדעתי בשביל רכב חדש, אם תכוון ליד שנייה אפשר בהחלט למצוא רכב מעניין (435,s5, אולי c63)הניסאן לא רכב מאובזר בלשון המעטה.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס RC300, אינפינטי Q60, אודי A5 קופה.

לקסוס חלשה מידי , האינפיניטי לאחותי יש חדשה שקיבלה לפני כחודש הגרסא החזקה שעלתה כמעט חצי מיליון שח וזה מחוץ לתחום ואני לא יקנה את הגרסא החלשה של ה 211 כס.

אוודי A5 - מפחד מאאודי אחרי הניסיון הלא כל כך נעים שהיה לי עם השירות הטכני שלהם במרכזי שלא יודעים לפתור בעיות מורכבות וזו אחת הסיבות למה מכרתי את הרכב (מאוד אהבתי את ה rsq3 אבל היו בעיות שלא הסכמתי להמשיך איתה וזאת למרות הכחשות החברה לבעיות הנל ולמעשה טענו כל הזמן שהכל תקין כאשר אני בטוח שלא ולא רק אני אלא גם בעלי מוסך שנחשפו לתקלות) ,

אז לא.... אופציות לא טובות ,

לגבי 370z חשבתי עליה עוד לפני האאודי שרכשתי בזמנו , אבל אבזור נמוך והרכב מאוד הארדקור ולא מפנק ונוח לנסיעת מחוץ לעיר.

הבמוו 420 עם אפס קמ מסוכנות , קצת מלחיץ כולם בשוק הזה עושים את הרכב ניילון חיצונית אבל מכנית לך תדע מה קורה איתו וגם אני לא יודע מה לגבי עניין האחריות לרכב מייבוא מקביל ואיך זה למעשה מתבצע בחברה ואיך היחס בפועל לאחר שהבאת רכב לא דרכם והם מחוייבים לתת שירות בעל כורחם. קצת חושש מזה ואשמח לשמוע על סיפורים חיובים מניסיון בייבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב מתנגש קצת עם הדרישות.

כמו שאמרו, רכב שהוא גם ספורט-קופה, איכותי, מעל 300 כ"ס ורק חדש מהניילונים זה משהו שקשה למצוא בתקציב שלך, אולי אפילו לא קיים, כרגע לפחות. אם תתפשר על דרישה אחת לפחות, יהיו כמובן יותר אופציות.

אם תתפשר על כוח (יחסית כמובן, מדובר ברכבים חזקים):

לקסוס RC

מנוע 2.0T עם 245 כ"ס, הנעה אחורית, נראת מדהים לדעתי, יצרן עם מוניטין אמינות טוב (נראה לי שזה די חשוב אחרי מה שעברת עם הרכב הקודם לא?)

אלפא ג'וליה

מנוע 2.0T עם 200 כ"ס, הנעה אחורית, גם נראת מעולה, למרות 45 סוסים פחות מהלקסוס, היא זריזה ממנה (על הנייר) בתאוצה ל100 קמ"ש. ולמרות שאני מתאר לעצמי שהתכוונת לרכב 2 דלתות, וכאן מדובר ב4, האלפא מאוד מזכירה רכב קופה בצורה שלה.

אם תתפשר על העיצוב ספורט-קופה:

קאדילק ATS

מנוע 2.0T עם 272 כ"ס, הנעה אחורית, אמריקאית כמו שביקשת :-)

בתקציב שלך נכנסת רמת האבזור הגבוהה פרימיום.

ואם תתפשר על הסמל:

(אני עוד לא יודע על הכוונות של היבואן לגביה, אבל נקווה שתגיע)

קיה סטינגר

יש לה מנוע 3.3 טווין טורבו עם 370 כ"ס או 2.0T עם 256 כ"ס בגרסא החלשה יותר, הנעה אחורית או כפולה, עיצוב באמת מדהים (לטעמי לפחות). המחיר למנוע החזק בארה"ב מתחיל ב38K דולר. כנ"ל כמו במקרה של הג'וליה, 4 דלתות בעיצוב שמזכיר מאוד רכבי קופה.

אגב מה הסיבה שבגללה אתה לא מוכן למשומש?

אם היית מתפשר על הסעיף הזה, היו נכנסים לך בתקציב עוד רכבים מצוינים, אפילו מ2017 עם אלפי ק"מ בודדים... לדוגמא:

אינפיניטי Q50 עם 405 כ"ס או פורד מוסטנג GT עם 426 כ"ס

אם אתה מעוניין ביבוא אישי, הייתי ממליץ לחפש בפייסבוק, יש כל מיני יבואנים (או לפחות מציגים את עצמם ככה) שיענו לך על כל שאלה. ויש את החבר'ה האלה

לי אישית אין ניסיון איתם, אבל האתר שלהם עושה רושם טוב.

יש שם אפשרות לחפש רכב, ואפילו מחשבון יבוא רכב, אם מצאת אקזמפלר בעצמך :wink:

שיהיה המון בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי Menro

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...