Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי "לא פריוס" איוניק (רשמים מנסיעת מבחן)

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב נו, עדיף תשקיע את הזמן הנ"ל בתרומה לקהילה .

לי אישית אין זמן לזה .

אבל אין לי סיבה לשקר - קח את זה לאיזה כיוון שנראה לך.

יש לי מספיק ק"מ על אוקטביה 1.2 , קאוואליר 2003 , וכן הלאה על מנת לדעת תצרוכת דלק.

גולף 1.4 150 כ"ס עושה לי אותה תצרוכת כמו איוניק .

800 ק"מ למיכל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרכב פרטי ברמת הגימור הגבוהה יותר. עד היום הרכב עבר 12500 ק"מ ב 10 חודשים.

לא היו בעיות ולא נשמע שיש איזה נקישות בזמן העברת הילוכים. ההתנעות בסדר גמור הכל עובד חלק.

אני מאמין שגם אחרי 3 שנים כשמגרשי הליסינג יתמלאו באיוניק עדיין הרכב ימשיך להימכר כי יש לו עדיין אחריות וזה נותן עוד קצת ביטחון לקונים לעומת רכבים אחרים שנותנים תקופת אחריות נמוכה יותר כמו אוקטביה שגם היא עם גיר רובוטי שיש לו מוניטין בעייתי.

החשש שלי הוא לגבי הגיר בגלל העניין שהוא רובוטי אבל כל עוד שיש אחריות אני בראש שקט.

המבחן האמיתי הוא איך האיוניק ישרוד אצל הקצינים בצהל ששם הרכבים עוברים חיים קשים יותר מרכבי הליסינג של החברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב נו, עדיף תשקיע את הזמן הנ"ל בתרומה לקהילה .

לי אישית אין זמן לזה .

אבל אין לי סיבה לשקר - קח את זה לאיזה כיוון שנראה לך.

יש לי מספיק ק"מ על אוקטביה 1.2 , קאוואליר 2003 , וכן הלאה על מנת לדעת תצרוכת דלק.

גולף 1.4 150 כ"ס עושה לי אותה תצרוכת כמו איוניק .

800 ק"מ למיכל .

כיוון שגודל מיכל הדלק אינו זהה בכל המכוניות, ק״מ למיכל זה נתון חסר משמעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שגודל מיכל הדלק אינו זהה בכל המכוניות, ק״מ למיכל זה נתון חסר משמעות.

זה מובן מאליו.

רק שהפער הוא סך הכל 5 ליטרים לרעת האיוניק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש את האיוניק בתור רכב פרטי?

לקראת שנת 2019 רציתי לשמוע כמה אתם משלמים על ביטוח.

מעל 30, נהג יחיד ברכב -

חובה - 1,363 ש"ח.

מקיף - 4,932 ש"ח. אין לי הנחת היעדר תביעות מאחר ואין לי ביטוח ברצף מעל ל 3 שנים.

ביטוח לייף דיירקט (ביטוח ישיר) ; חברת הביטוח היחידה שלא דרשה התקנת מיגון נוסף מעבר לקודנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב, אז היום האיוניק הוחזרה אחר כבוד לליסינג אחרי שנתיים וקצת.

להזכירכם, הרכב היה בליסינג תפעולי דרך מקום העבודה, מחברת אוויס. רמת גימור PREMIUM. צבע כחול.

אחרי כמה חודשים שבהם הרכב עשה 15-20 דקות נסיעה פעם בכמה ימים (וגם לפני זה לא נסעתי הרבה יותר מזה), וגם כי יצא ככה שקניתי רכב אחר (סיויק 2002 יד ראשונה),

החלטתי שעדיף לי לספוג את הקנס יציאה (גובה תשלום חודשי אחד), ולא להמשיך עם הליסינג.

יכול להיות שהייתי קונה את האיוניק, וממשיך איתה בתור רכב פרטי, אבל ההצעת מחיר הלא הגיונית שקיבלתי עליה (90 אש"ח למודל2018 יוצא ליסינג), הורידה אותי מזה.

למרות שלדעתי מי שיקנה את הרכב, יקבל רכב תקין ושמור, בלי תאונות ועם ק"מ של בערך 45K.

סך הכל רכב חביב ביותר, מאוד חסכוני (1:19 בממוצע אצלי, 970 ק"מ למיכל), ואפילו די זריז יחסית למשפחתית היברידית (עדיף על קרוז 1.4T זה בטוח), בערך ברמה של קורולה בנזין, רק עם גיר שמתנהג בצורה יותר מוצלחת.

מערכות בטיחות מקוריות עובדות מאוד יפה לדעתי (לא ממש יצא לי להתנסות ברכבים אחרים, רק מובילאיי בקרוז).

נוחות ישיבה - סבירה ולא יותר. מה שכן (מאוד חסר לי בהונדה), יש טווח כיוון מאוד רחב למושב הנהג. תמיכת גב תחתון - אין.

בידוד רעשים - גרוע ביותר. צמיגי מישלן שאמורים להיות חסכונייםייצרים המון רעש, וזה הרגשתי מהיום הראשון עם הרכב.

גם רכות מתלים בשילוב ג'נט 18" (למה? למה זה טוב בדיוק?) - מרגישים כל אבן וכל בקע בכביש. מה שכן, הרכב מרגיש מאוד יציב בפניות.

לא הרגשתי את כל הזוועות שמספרים פה על תקלות בגיר דו מצמדי או בעיות מנוע באיוניק. סך הכל מניע, נוסע, פונה, עוצר, כמצופה מרכב חדש.

התקלות שהיו - מולטימדיה של כלמוביל מתה, כפתור פתיחת חלון נשבר, רעשים ממיסב הגה. כמה עלה לתקן - לא יודע, ליסינג.

לאחרונה פלסטיקים התחילו לעשות רעשים (בהונדה בת 18 זה לא קורה).

הבנתי שהרכב טופל במורשה יונדאי בהוד השרון, אבל מעבר לזה לא יודע, כי ליסינג.

אבל עדיין, לדעתי מי שיקנה אותה, מאוד יהנה מהרכב, כי עדיין מדובר באיוניק מאוד שמורה, שאפילו עשיתי לה הרצה.

האם הייתי קונה איוניק אחרת - אולי כן, אולי לא,

לא מתלהב מפוטנציאל החלפת טריליון חיישנים שהולכים להתפגר מתישהו (אם כי לרכב יש עוד שנתיים ומשהו אחריות יצרן),

וגם העובדה שיונדאי לא נותנים להאריך אחריות למצבר היברידי.

שורה תחתונה - היה טוב, וטוב שהיה.

הרכב נלקח בגלל שיקול כלכלי קר (כשהייתי צריך לנסוע הרבה), וגם הוחזר בגלל שיקול כלכלי קר (כשלא צריך לנסוע הרבה).

בסך הכל עשיתי על האיוניק 45 אק"מ במשהו כמו שנתיים וחצי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתענייתי באיוניק  קבלתי הצעה גרוע,ה ללא שום הנחה ממחיר רשמי וללא טרייד סביר.

וזה מחברה שעושה הנחות ענק למועדונים.

"נאלצתי" להסתפק בקורולה היברידית שנהנת מנוחות נסיעה עדיפה, שקטה יותר, אבל קצת פחות מאובזרת. אפילו טרייד עדיף והנחה קטנה.

זו לא פעם ראשונה שאני מתעניין לקנות יונדאי ומתאכזב מההצעות הגרועות שלהם לפרטי.

כנראה רק ליסינג או מועדונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...