Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי "לא פריוס" איוניק (רשמים מנסיעת מבחן)

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה אם זה משהו שמתלבש על המערכת המקורית או שמחליפים אותה קומפלט?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל היחידה המקורית מוחלפת באחת סינית של גילקאר (MGCOL2) שפשוט מתממשקת מול ההגה/כפתורים פיזיים בקונסולה. הדבר היחיד שטרם הצלחתי לגרום לו לעבוד (וככל הנראה שמדובר בעניין מכוון) הוא כפתור ה voice בהגה, שכל מה שיודע לבצע הוא mute.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין זה שבאיוניק אין מגב אחורי?

זה לא משהו שמחוייב בחוק ברכב עם דלת חמישית?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רשמים.

עושה רושם שהם נאמנים לפלסטיק אפור בתא הנוסעים - ממש כמו באקסנט 99. כמו שאמר טיריון לאניסטר לג׳ון סנואו - "אף פעם אל תשכח את מה שאתה, כי העולם לא ישכח לך. תלבש את זה כמו שריון, ואי אפשר יהיה לנצל את זה כדי לפגוע בך".

מצב זבורד - לפני כמה ימים החלטתי לנסות אותו - באיזור שלי יש רמזור שאחריו מתחיל כביש ישר ומהיר. חשבתי שזה יהיה כמו מצב ספורט בקורולה - קצת יותר מעלה את הטורים וקצת יותר מושך הילוכים. שמתי את זה, הרמזור התחלף לירוק, אני נותן גז כדי לצאת ו - וואט דה פאק - אני מקבל ממש מכה בגב בתחילת נסיעה, הילוכים מועברים בבעיטה, ואתה נלחץ לתוך המושב אחרי כל הילוך, ותוך זמן לא ארוך מגיע למהירות שהשתיקה יפה לה (נגיד וזה 90). מה שכן, הפתיחה גמרה חצי סוללה. יונדאי קומפטיציונה טריבוטו ליסינג זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"טירוף" נמשך עד ל 60 קמ"ש. משם מנוע הבנזין מקלקל את כל החגיגה. הנתון היבש עדיין שם אותה על 100 תוך 10-11 שניות בלבד. תאוצות ביניים זה כבר יותר מנחם (או אולי מתגמל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין רכב יותר זריז מפריוס, והמנוע לא צורח עד כדי כך.

לעומת איוניק, פריוס מרגישה כבדה ומסורבלת, לפחות דור 3, לא יודע איך דור 4.

מצד שני, פריוס יותר מרווחת מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי ל1400 ק"מ.

האיוניק משום מה מרגישה יותר זריזה עכשיו ממה שהיה בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אם מישהו מתכוון לנסות לישון באיוניק בשטח, אז אל.

רכב אחד הפחות נוחים לשינה, אפילו פחות נוח ממיצובישי לנסר. הגב של המושב הקדמי לא יורד אחורה עד הסוף, ואת המושב האחורי לא ניתן לקפל עד כדי רצפה שטוחה, הבגאז׳ שקוע למטה כדי לגרד עוד כמה ליטרים בנפח. גם אין מקום לרגליים. אולי רק אם אתה נמוך במיוחד, אפשר לישון במושב האחורי, אני לא (1.86).

אם אתם יוצאים לטיול קמפינג, תשקיעו באוהל ומזרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב בסגמנט הזה כן מתאים לשינה?

סיוויק סטיישן?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב בסגמנט הזה כן מתאים לשינה?
משהו מספיק ארוך, עם מושב אחורי שמתקפל לרצפה שטוחה.

כמו פריוס, או פוקוס סטיישן. לגבי סיויק לא בטוח, לא חושב שהיא מספיק ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

סיוויק ועוד איך, אבל דור קודם.

בגלל ה"מג'יק סיטס", המושב האחורי מתקפל על ציר שמזיז אותו קצת קדימה ולמטה וככה מתקבלת רצפה שטוחה כמו של וואן. לא ראיתי אף רכב משפחתי שיש לו דבר כזה.

אמנם אני עם הסטיישן, אבל זה פטנט שקיים גם בהאצ'באק. לגבי האורך - יושנים באלכנוס. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחר 8 חודשים עם איוניק אני יכול להוסיף קצת התרשמות שלי מהרכב.

הרכב עבר 10,000 ק"מ. המנוע עדיין שקט. רעשים מהצמיגים מורגשים כפי שכולם שמו לב. מאחור הרעש חזק יותר, כנראה כי אין הפרדה מוחלטת מהתא מטען.

בזמן האצה, רק עם מאיצים בקצב זחילה הוא משתמש במנוע החשמלי ביחד עם הבנזין לאורך זמן וזה גם בתנאי שהסוללה מעל 70% והגעתי עם למצבים שהיא מלאה עד הסוף אחרי נסיעה בירידה והאצתי במישור(אמנם לאט עד 100 קמ"ש ועדיין המנוע החשמלי היה בפעולה).

במצב שאין הרבה חשמל בסוללה (לרוב) אני מרגיש שהרבה מאיץ (בהאצות זחילה כמובן) ובערך ב 20-30 קמ"ש המנוע החשמלי מפסיק ואז חוזר בשלב מאוחר יותר.

היום שמתי לב באמת שבמצב ספורט היתה יותר טעינה מהמצב הרגיל (גם הנהיגה יותר מהנה).

האם בנסיעה רגילה במצב שהבנזין עובד הרכב נטען בכלל? או שזה רק בהאטות?

מישהו יודע מה הלחץ שצריך למלא אויר בצמיגים? ברכב כתוב 36PSI אבל במסירה אמרו לי שממולץ 38PSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פי היצרן - 36 בכל הארבעה ; אני ממלא 37 ובאופן מפתיע המשאבה מדייקת (ע"ס ה TPMS ברכב).

במצב ספורט הסוללה נטענת משמעותית מהר יותר, זה לא פרי דמיונך. במצב איקו צריך להיות מאוד עדין בכדי להשיג טעינה של 50 אחוזים או יותר ואורך כאמור יותר זמן, אלא אם כן התמזל מזלך ולפניך הרבה ירידות כפי שציינת. למאה אחוזים מעולם לא הגעתי, לרוב זה 70-90~ במצב ספורט ו 50-75 באיקו במישור.

לטעמי הנהיגה במצב ספורט בשוטף מאוד לא נוחה בשל בלימת מנוע מוגזמת בהאטה והתקרבות לעצירה מוחלטת.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...