Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו החדשה 2013 ידנית, מנוע 1150

ronaldo17
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אוצה להחליף את הרכב ואחרונה שמתי לב לרנו קליאו החדשה.

אני מדבר על הדגם עם מנוע 1150 שהיה גם בקליאו III ידנית הרכבים הללו נעים בין ה 35 ל 40 אלף שקל.

השאלה שלי היא האם יש לרכבים הללו מחלות ילדות כלשהן, מה חשוב לבדוק לפני הקנייה ולדוגמא רכב שמתומחר במחירון ב 35 מה מחיר סביר לשלם עבורו?

כמו כן מה לגבי צריכת הדלק של הרכב, האם היא כמו בקליאו III (סה"כ אותו מנוע) או אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה1.2 די פשוט וזול לאחזקה ונחשב לאמין. גם הטיימינג זול יותר מאשר ה1.6 שהיה בקליאו 3.

יחד עם זאת מדובר על מנוע לא חזק בלשון המעטה אם מדובר על כביש הררי או סביר במישור, צריכת דלק של כ 1-16 באזור הררי או ה1/18 בערך בין עירוני.

אחד הדברים שצריך לשים לב הוא הסל"ד, עקב יחסי העברה קצרים ב100 קמ"ש הסל"ד יהיה כבר באזור ה3200 בערך, ככה זה לא רכב לנסיעות מהירות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, שלך רנו קליאו III, אני מדבר על קליאו הצורה החדשה שנמכרה החל מאמצע שנת 2013.

המנוע הוא אותו מנוע אבל שאר הדברים שונו, האם אתה מתייחס לצריכת דלק של הרכב שלך או של הקליאו החדשה על סמך ידע או השערה?

הצריכה דיי חשובה לי, אך כמובן גם האמינות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על אותה מערכת הנעה רק הרכב שונה.

כיוון שהם בעלי משקל די דומה אין סיבה שצריכת דלק תהיה שונה משמעותית.

מאוד ממליץ אם כבר על ה0.9 גם אם הוא יקר יותר, ההבדל גדול מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר זריזות וזמינות כוח.

יצא לי למסוע על שניהם, הייתי עושה מאמץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב40 אתה כבר בטווח של המנוע 0.9 חבל להתפשר על כמה אלפים בודדים, ההבדל משמעותי וההיצע נרחב, ולו רק בשביל הסחירות עתידית. שני המנועים אמינים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בדגם החדש עם ההנעה בלחיצת כפתור, איך זה הולך מבחינת לפתוח סוויטצ אבל לא להניע?

כלומר איך בשלב הראשון מגיעים למצב שאפשר לשמוע רדיו או להטעין דרך המצית ובשלב השני לפתוח סוויטצ ולראות את החיישנים והמנורות בלוח השעונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...