Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי בלנו - מנוע עובד על 3 צילנדרים, אחד טוען מזרק דפוק והשני ראש מנוע שהלך

astrotix
שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סוזוקי בלנו שנת 2002 מטופלת , עברה 2 ראשי מנוע בעבר , לא קיימים כרגע נזילות

מים או חוסר לאחר בדיקה(בדקתי אם יש טחינה, פתחתי פקק ראדיטור והנעתי לראות שמים לא קופצים) .

באמצע נסיעה התחיל להיות רעש ורעידות מוגזמות , מסתבר כי עובד על 3 צילנדרים .

הזמנתי "מוסכניק נייד" , לאחר בדיקה שלו אמר כי מזרק מס' 3 הלך ויש להחליפו , זאת לאחר שבדק פלאגים ומצתים וראה שקיבלו מתח

רכשתי מזרק מפירוק(רכב שעבד) ואותו דבר - עדיין עובד על 3 צילנדרים .

במוסך שעבדתי איתו בעבר קבע כעבור 3 שניות הנעה של שמיעה "הלך ראש מנוע" - קשה לי להאמין כי שוב הלך כי לא התחמם כלל .

העניין המוזר הוא שבדיוק כמו עם המוסכניק הנייד שהבאתי, ברגע שמנתק את הכבל מתח של מזרק מס' 3 (זה שהחלפתי במזרק מפירוק ) המנוע לא נכבה

וממשיך לעבוד כרגיל , לעומת מתח למזרק הראשון השני והרביעי שברגע הניתוק המנוע נכבה .

האוטו עבר המון טיפולים לאורך השנים ולא שווה הרבה , מעבר ל500 שקל לא מוכן להשקיע ומעוניין לבדוק לבד

איזה בדיקות אני יכול עוד לעשות? יש פלוק .

רב תודות

עריכה אחרונה על ידי astrotix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנתק מתח ממזרק מס' 3 והמנוע לא כבה זה בגלל שאותו צילינדר לא עובד, המנוע ממשיך לעבוד על 3 צילינדרים.

מנתק אחד נוסף, נשארים שניים. על שני צילינדרים הוא לא יכול לעבוד ולכן כבה.

תעשה בדיקת קומפרסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הגיוני

אני יכול לעשות בדיקת קומפרסיה באמצעים ביתיים ? או לפחות עוד בדיקות שהם לא 100% כמו לראות שמים לא קופצים בהנעה ,

אין טחינה בשמן ?

שמעתי מקרוב משפחה כי יש בפורום משהו בשם כנופיית הטיפולים שהם עוזרים ויש להם ציוד . איך אני יוצר איתם קשר ?

אני מראשל"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הגיוני

אני יכול לעשות בדיקת קומפרסיה באמצעים ביתיים ? או לפחות עוד בדיקות שהם לא 100% כמו לראות שמים לא קופצים בהנעה ,

אין טחינה בשמן ?

שמעתי מקרוב משפחה כי יש בפורום משהו בשם כנופיית הטיפולים שהם עוזרים ויש להם ציוד . איך אני יוצר איתם קשר ?

אני מראשל"צ

בדיקת קומפרסיה ניתן לביצוע בבית אם יש ברשותך את הסט. אני אישית כדי לכסות את כל האופציות מחזיק גם בבדיקת קומפרסיה וגם בבדיקת לחץ הפוך. אם יש איבוד קומפרסיה אז לחץ הפוך יראה לך בדיוק מהיכן הבריחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בבלאנו כאשר המנוע עבד רק עם 3 צילינדרים היתה בעיה עם אחד משני הסלילים. אני מכיר עוד שתי בלאנו עם אותה הבעיה.

בדיקה ללא עלות מצדך: תחליף בין הסלילים בצילנדרים 2 ו-4 , אם יש לך חוטי הצתה מספיק ארוכים אז תחליף גם בין חוטי ההצתה בין הסלילים כך שיהיו זוגות חדשים של סליל-חוט הצתה. לאחר-מכן תניע את הרכב ושוב תנתק את הפלאג החשמלי ממזרק של צילינדר 3. אם עכשיו המנוע נכבה ז"א שצילנדר 3 עובד והבעיה בסליל\חוט הצתה.

כתבת שהמוסכניק בדק פלאגים אבל נוכחתי לדעת שזאת בעיה מוכרת בבאלנו, אני הייתי בודק כדי להיות בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...