Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט 2007 מכת שלדה או לא?

IgalStroyev
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בשעות הלילה המאוחרות מרצדס העיפה מתחת לבית שלי 3 רכבים.

זו הייתה סוג של תאונת שרשרת רק שכל הרכבים עמדו בחניה כולל שלי.

אשמח אם תצפו בתמונות ותוכלו פלוס או מינוס להעריך האם זה טוטאלוס ויש שלדה או שדבר שאפשרי לתקן (יש ביטוח והכל ויגיע שמאי לראות אך רוצה גם דעות של אנשים אחרים)

התמונות:

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500673351876

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500673351885

תודה לעוזרים ויום נפלא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להעלות את התמונות לאתר אחר.

ועל הדרך, תעיף מבט מתחת לרכב (בזהירות כמובן).

*לא חושב שיש שמאים בפורום, אפשר לנסות והלעריך איפה ברכב יש נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להעלות את התמונות לאתר אחר.

ועל הדרך, תעיף מבט מתחת לרכב (בזהירות כמובן).

*לא חושב שיש שמאים בפורום, אפשר לנסות והלעריך איפה ברכב יש נזק.

העלתי את התמונות באתר אחר:

https://ibb.co/cXVmfH

https://ibb.co/dPCcnx

https://ibb.co/bTkV7x

חוץ מזה לא שאני צריך ששמאי יעריך לי פה את הנזק אלא רק אשמח לחוות דעת קטנה אם זה טוטאלוס או שהביטוח יתקן לי את זה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה שקובע הוא מה שקרה מעבר לפגוש ואת זה קשה לראות ככה.

יש לך תמונה עם מכסה תא מטען פתוח?

מה המחירון שלה?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקובע הוא מה שקרה מעבר לפגוש ואת זה קשה לראות ככה.

יש לך תמונה עם מכסה תא מטען פתוח?

מה המחירון שלה?

לא, אבל מה שכן אני בטוח כל הברזל שאחרי הפגוש והכל נמעך גם הוא לחלוטין ובכל מקרה אינני יודע בידיוק מה זו שלדה ומה זה מרכב של הרכב אני ממש לא מבין בדברים האלה. בתאונה גם הייתה מעורבת אקסנט כמו שלי רק שהיא הייתה הרכב הראשון שנפגע והחלק האחורי של הרכב שלו נמעך לחלוטין והגיע כמעט עד לתא הנוסעים.. כך שאפשר להבין שהמרכב של הרכב הזה לא כזה חזק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין שמאי וסגור את הסיפור, צד ג' של הפוגע אמור לכסות לך הכל.

זה ברור לי והכל יסתדר מבחינת הנושא הזה.. אך רוצה לדעת גם חוות דעת של אחרים או כאלה שגם עברו תאונה דומה. המחירון של הרכב הוא בסביבות ה16K עם שכלול הרכב מגיע ל18K ממה שזכור לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, במחיר מחירון כזה הרכב יירד מהכביש. יש הרבה חלקים להחליף + למתוח בחזרה / להלחים את רצפת תא המטען שכמעט בוודאות מעוכה.

ואני במקומך הייתי מתעקש שהרכב לא יתוקן. אחרי התאונה הזאת יהיה קשה לקבל עליו גם חצי ממחיר המחירון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, במחיר מחירון כזה הרכב יירד מהכביש. יש הרבה חלקים להחליף + למתוח בחזרה / להלחים את רצפת תא המטען שכמעט בוודאות מעוכה.

ואני במקומך הייתי מתעקש שהרכב לא יתוקן. אחרי התאונה הזאת יהיה קשה לקבל עליו גם חצי ממחיר המחירון.

השמאי אמור להגיע ביום ראשון להעריך נזק ולקבוע אם יש צורך בכלל לגרר ולאן..

השמאי מגיע מסוכנות הביטוח שלי ולא של הנהג הפוגע.. איך לשכנע אותו שיוריד את הרכב מהכביש? ואם הוא לא מוכן ומתעקש שיש מה לתקן ומתחיל לבלבל לי את המוח.? באמת אין לי מושג מכל הדברים פעם ראשונה בכלל מדבר עם הביטוח.. והאם נותנים מחירון משוכלל על הרכב? כי הקילומטר מאוד נמוך ברכב והוא מאוד שמור מבפנים ומכנית בכלל פגז הכל חדש אצלו.. ותוך כמה זמן גם אני אקבל אם בכלל את הכסף על הרכב? האם זה צריך לעבור פרוצדורה של משפט וכל השטויות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיוחלט לתקן את הרכב. תקבל מחירון מלא, אבל בגלל שהביטוח של הפוגע צריך לשלם, וגם לרכבים אחרים, זה יכול לקחת זמן.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיוחלט לתקן את הרכב. תקבל מחירון מלא, אבל בגלל שהביטוח של הפוגע צריך לשלם, וגם לרכבים אחרים, זה יכול לקחת זמן.

יכול לקחת זמן זה כמה בערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי...

אם לרכב הפוגע יש צד ג' ולא יהיו מחלוקות לגבי הנזקים, תוך חודש.

מעורבים כמה כלי רכב, כולם יזמינו שמאיים - יכול להיות שתהיה מחלוקת לגבי גובה הנזק. אז זה ייקח כמה חודשים.

אם אין לו ביטוח צד ג', רק אחרי המשפט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...