Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מסוחר. מה הסיכונים? מה לבדוק?

danezeq
שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב חדש מ2017 נמכר ב10,000 מתחת למחירון.

המוכר אומר שהוא דילר של כלמוביל הרכב כרגע יד 1 ואני אהיה יד 2 כי יש לו "תו סוחר" אז הבעלות לא עוברת דרכו.

הרבה דובר על להיזהר מסוחרים, אז ממה בעצם אני צריך להיזהר?

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הרכב? ראית מה רשום ברישיון הרכב העדכני( בתור הבעלים)?

אם הרכב שייך לכלמוביל טרייד אין, זה יהיה רשום בשורת הבעלים + כיתוב בחלק התחתון של טופס אגרת רישוי "הפקדת סוחר - רישיון לטסט היו בעלים קודמים"

כמו בתמונה בשרשור הזה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=650069

אם מישהו אחר רשום כבעלים, יכול להיות שזה סוחר שעובד עם כלמוביל טרייד אין ומקבל מהם רכבים שהם מסיבה כלשהי לא מוכרים בעצמם.

הסיבה יכולה להיות תאונה עם נזק בעל משמעות גבוהה - מזה צריך להזהר. כמובן, יכול להיות שכל מה שהוא סיפר ( לגבי הקשר שלו לכלמוביל ) לא נכון.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כ''כ נדיר? המחיר כ''כ טוב?

כי אחרת אני לא רואה שום סיבה להכניס את הראש למיטה חולה, או במקרה שלך לקנות רכב דרך צד שלישי. לדעתי אם הרכב במצב טוב כלמובייל היו מוכרים אותו לבד, לא חושב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מומלץ בחום, על תקנה מסוחר.

גם כך השוק במצב רווי, אני די בטוח שתוכל למצוא משהו טוב בשוק הפרטי.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...