Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום במרכז חשטיםה חיצונית ופנימית ידנית

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי הונדה סיוויק

ומחפש מקום לשטיפה ידנית חיצוני ופנימית

באזור השרון , מרכז

בעתיד אני יעשה דייטלינג (זה קצת יקר לי כרגע ) בינתיים אני חייב לשטוף , כי במכונה אני לא שוטף עקב חוסר מקצועיות במקומות הנ''ל .

מעוניין במקום שלא מתפשר על איכות ב למרות שמדובר רק "בשטיפה"

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ramos7626
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ברשותי הונדה סיוויק

ומחפש מקום לשטיפה ידנית חיצוני ופנימית

באזור השרון , מרכז

בעתיד אני יעשה דייטלינג (זה קצת יקר לי כרגע ) בינתיים אני חייב לשטוף , כי במכונה אני לא שוטף עקב חוסר מקצועיות במקומות הנ''ל .

מעוניין במקום שלא מתפשר על איכות ב למרות שמדובר רק "בשטיפה"

Sent from my Nexus 6P using Tapatalkבשרון אתה יכול לרחוץ בגרניק על מטבעות, רחיצה עצמית ושאיבה עצמית. אזור התעשיה כפר סבא. חיסרון: סבון אגרסיבי שמוריד את הווקס.

רחיצה ידנית הכי טובה: רח סלמה 14 בתל אביב. המקום היחיד שלא צריך להעיר שנשאר סבון בדלת, לכלוך סביב הבגאז וכו. חיסרון: סבון אגרסיבי.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרון אתה יכול לרחוץ בגרניק על מטבעות, רחיצה עצמית ושאיבה עצמית. אזור התעשיה כפר סבא. חיסרון: סבון אגרסיבי שמוריד את הווקס.

רחיצה ידנית הכי טובה: רח סלמה 14 בתל אביב. המקום היחיד שלא צריך להעיר שנשאר סבון בדלת, לכלוך סביב הבגאז וכו. חיסרון: סבון אגרסיבי.

Sent from my SM-G935F using Tapatalkאשמח לעוד תגובות

שמעתי על כל מיני מקומות כמו v8 hotel , ועוד כמה שלא זוכר את שמם

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצליה כביש החוף לבאים מדרום , תחנת דלק לפני הירידה להרצליה במחלף הסירה, מצויין ומקציפים

לפני ושום מטאטה לא נוגע לך ברכב.

לפני צומת חולון לבאים מכיוון ''אזור'' הרבה לפני צומת חולון יש רחיצה ושטיפה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בתחנת הדלק נווה עמל על דרך ירושליים (מהרצליה לרעננה). 2 עמדות, בד"כ ללא תור.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...