Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שקע חשמל לרכב

yoni11551
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך שיהיה לי שקע חשמל לרכב כדי שאני יוכל להטעין את המחשב נייד, מישהו יודע איזה שקע כדאי להזמין?

*אני רוצה שהשקע יהיה זהה בעוצמת חשמל שהוא נותן לשקע של בית

https://he.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180322203715&SearchText=%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C+%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעולם לא תקבל שקע חשמל ברכב עם עוצמת (הספק) של שקע ביתי. שקע ביתי נותן זרם של 10-16 אמפר במתח של 220V, כלומר ההספק הוא 2200W עד 3520W. אם תנסה להוציא ממצבר הרכב הספק כזה הזרם שהמצבר יידרש להוציא מההדקים שלו הוא 2200W לחלק ל 12V שווה 183A (ועד למעלה מ 300A). אתה מכיר מצבר כזה?!

בשקעי המצת יש זרם של 1-2 אמפר במתח של 12V כלומר אם אתה רוצה לקבל את ההספק הזה במתח של 220V אז הזרם שאתה יכול למשוך הוא 0.05 עד 0.1 אמפר. מעבר לכך הפיוז ברכב יישרף.

אם מה שאתה צריך זה לטעון את המחשב הנייד ברכב, אז אינך צריך שקע של 220V, אתה צריך לקנות מטען מחשב לרכב שיתאים למחשב שלך, משהו בסגנון הזה:

http://www.sollan.co.il/Sale.asp?pid=2602

עריכה אחרונה על ידי shha
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשקעי המצת יש זרם של 1-2 אמפר במתח של 12V

פיוז של שקע מצית ברוב המכוניות הוא 15 אמפר, בחלק מהמכומיות על שקע מצית כתוב 120W כך שאתה לא מדייק פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוז של שקע מצית ברוב המכוניות הוא 15 אמפר, בחלק מהמכומיות על שקע מצית כתוב 120W כך שאתה לא מדייק פה.

יכול להיות שאתה צודק לגבי הערך של הפיוז, אבל למיטב זיכרוני (מה שקראתי בכתבות בנושא) זרם היציאה משקע מצת הרכב הוא כ 1-2 אמפר. יתכן שלפיוז המחובר למצת ישנם עוד צרכנים ולכן ערכו גבוה יותר. אבל מקבל את ההערה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכבי העבודה שלנו מותקן ממיר מתח מ12v ל220v וכתוב עליו הספק של 4000w

מטעינים איתו מחשב נייד בלי בעיה. וגם סוללות למכשירים שלנו. כמה זה עולה אין לי מושג

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכבי העבודה שלנו מותקן ממיר מתח מ12v ל220v וכתוב עליו הספק של 4000w

מטעינים איתו מחשב נייד בלי בעיה. וגם סוללות למכשירים שלנו. כמה זה עולה אין לי מושג

מחשב נייד צורך כ 60W, לכן אין בעיה לחבר אותו ברכבי העבודה שלכם לממיר ל 220V. אבל אין סיכוי למשוך מהשקע מצית 4000W (מעל 300A מהמצבר). בוקי צודק בקשר לזרם היוצא מהשקע מצית. אכן בסביבות 10A ולא כפי שכתבתי בהתחלה. טעות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג בחשמל. אני רק אומר מה מותקן ברכב ומה כתוב על זה. אם זה נותן 4000w ? לא יודע .

רק אמרתי שיש לנו לפטופ ברכב. מטען סוללות. ופרוג'קטורים לד ואין שום בעיה .

בקשר לכל חישובי החשמל שעשיתם אני בטוח שאתם יודעים יותר ממני

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לרכוש מטען "ייעודי" למחשב שיתחבר לשקע המצית.

בדוק מה ההספק הנדרש ע"י המטען הרגיל הנוכחי, ומה סוג החיבור.

בצע חיפוש לפי Laptop car charger למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב המוחלט של המחשבים הניידים מהשנים האחרונות דורשים 18.5-19.5 וולט.

אני לא חושב שמישהו פה מציע לחבר את המחשב ישירות למצת.

יחד עם זאת, ישנם ספקים יעודיים לרכב, שלוקחים את המתח מהמצית ומעלים אותו למתח הרצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...