Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכנסי עבודה ב- 30 , 40 ש"ח?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לרכוש ברשת מכנסי עבודה 100% כותנה, הכוללים כיסים גם "על הברכיים" (כמו למשל דגמי דגמ"ח אינדיאני של חב' וורקר). חיפשתי באיביי ושם המחירים אמנם מתחילים ב- 15 ש"ח, אבל מאמירים מהר מאד לסביבות ה- 100 ש"ח כאשר מדובר במידות נורמליות ולא של גמדים.

למישהו יש פתרונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך דרישה למידות לא סטנדרטיות, אז במקומות כמו האנגר, ביגוד וכאלה אפשר למצוא ב50-60 ש"ח. לא מבטיח שיהיה 100 אחוז כותנה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל אלה אני מכיר.

השאלה שלי היא האם באיביי/עליאקספרס ודומיהם, אוכל למצוא במחירים הללו? אני לא הצלחתי למצוא. לגבי מידות - אני יודע להיזהר.

לדעתי מכנס ארוך המיוצר בסין בכמויות של 6 טריליארד ביום, לא צריך לעלות יותר מ- 40 ש"ח. אני צודק או או שאני סתם הוזה ומברבר שטויות...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף תמצא בסין ב 30 שח, תזמין כמה ואז תראה שהגזרה חרא.

תקנה בארץ באחד ההנגרים של הביגוד מסין.

יש מצב למצא גם 3 ב 100

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

ישראלים תמיד מניחים שהיבואנים המקומיים דופקים אותם, ובתשעה מתוך עשרה מקרים הם גם צודקים, אבל זה המקרה העשירי.

בכל נסיעותיי (כולל לאסיה ולארה"ב) עוד לא פגשתי מדינה עם יחס כזה של מחיר לאיכות בתחום מכנסי הדגמ"ח/עבודה. זה משהו שישראל בהחלט יכולה להתגאות בו.

נכון, אפשר מדי פעם למצוא משהו זול יותר, אבל האיכות ותוחלת החיים של הבגד תהיה בהתאם. אני מקפיד להצטייד בשניים-שלושה זוגות מכנסיים כאלה בכל ביקור בארץ, ויודע שהם יחזיקו מעמד שנתיים-שלוש בלי לאבד צורה או צבע. גם תחתוני בוקסר מאד משתלם לקנות בהאנגרים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות תחתונים שלוש בעשר זה כמו לשים את הביצים בשקית ניילון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לא בעיה כשהביצים שלך עשויות מפלדה. וברצינות - זה כבר מזמן לא שלוש בעשר, ואפילו לא אחד בעשר. עם זאת, אני טוען בתוקף שפיסת בד פשוטה עם גומיה לא צריכה לעלות מעל עשרים שקלים, ולא משנה כמה היא רכה, מלטפת או מאווררת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...