Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים חדשים במקום ה SOLO C7 (או האם יש תיקון לממברנה?)

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

שמתי לב שבבאס נמוך, הרמקול העליון הימני בסט מעט מקרקש, לא קריטי אבל מורגש במיוחד בסרטים כשיש באס נמוך ברקע אבל לא בשירים, דחיפה עדינה של הממברנה פנימה גורמת להרגשה מחוספסת עדינה ולרעש ספוגי מעט.

אם יש אופציה לתקן דבר כזה - מה טוב, אם לא - להחליף את הרמקולים?

קצת מצחיק שהרמקול הזה "מתפוצץ" או מקרקש לו, זה לא שהם עובדים בלחץ (מעולם לא עברו את ה 24/25 בווליום כשהשיא זה 60).

מתלבט האם לרכוש שוב את הדגם הנ"ל או ה C9, או ללכת על איכות קצת יותר גבוהה.

המחיר שלהם עדיין נע באיזור ה 700 ש"ח ל C7, ו 1200 בערך ל C9.

נ.ב אני מתכוון קצת "לשחק" קצת עם מוזיקה אלקטרונית - יתאימו לעניין?

רב תודות :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על הביקורת הזאת.

נשמע כמו תמורה גבוהה למחיר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תנסה לנתק? הרי יש לך שתיים בכל צד :-).

תקבל SOLO6 .

עריכה: מצאתי פורומים שהתעסקו בשיפצור הרמקולים, הינה תמונה של הקרוס אצלך:

https://ssl.diyaudio.pl/i/26495/p32w3z5z51i427t2mm3n_1425498039.jpg

https://ssl.diyaudio.pl/showthread.php/25366-Upgrade-kolumn-Microlab-Solo7C

לדעתי זו היזדמנות נהדרת לפרוייקט DIY עם הרמקולים, יש לך אחלה בסיס כולל תיבת עץ כבדה ומגבר סבבה עם שלט , רק תחפש וופר 6.5 להחלפה ושחק עם הקרוס :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על הביקורת הזאת.

נשמע כמו תמורה גבוהה למחיר.

לצערי אני לא רואה ש IDIGITAL מוכרים עוד את הרמוקלים הנ"ל, הלינקים לא מובילים למוצר..

HWGEEK - האמת שאין לי לא את הידיים ולא הידע / כלים להתעסק עם DIY וחשמל :p

אולי לחבר יש, אבל מצד שני אפשר להחליף וופר וזה לא נראה עבודה קשה מדי, השאלה אם יש בכלל טעם והאם כל וופר מתאים או שצריך משהו ספציפי?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:p

אולי לחבר יש, אבל מצד שני אפשר להחליף וופר וזה לא נראה עבודה קשה מדי, השאלה אם יש בכלל טעם והאם כל וופר מתאים או שצריך משהו ספציפי?

רק ספיציפי.

שלח מייל לחברה, אולי יימכרו לך.

החלק אמור להיות זול מאוד וההחלפה פשוטה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכיוון שלך הוא ליצור ולערוך מוזיקה אלקטרונית, הייתי מנצל את ההזדמנות ומשתדרג למוניטורים.

אין לי דגם מיוחד להמליץ לך עליו.

תגדיר לעצמך תקציב ותחפש ביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IS THIS MAGIC?

באתר כשנכנסתי לא היה לזה זכר, הזוי.

תודה!

רק תזכור לחזור ולספר איך הם, אם תרכוש.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...