Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם רכב שטח ראשון עד 50 אלף

hapenguin
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, חדש בפורום.

אני כרגע בצבא ובקרוב משתחרר.

תפקידי נהג ואני בעיקר נוהג על רכבי שטח ביניהם האמרים,סופות,טנדרים למיניהם(השנה טויטה זכו במכרז וקיבלנו הילוקס 2018 לבסיס שעושה עבודה טובה ביותר).

וכמובן התפקיד פיתח לי תחביב חדש ומאוד מהנה.

חרשתי די הרבה את הצפון ובקטנה את הדרום אבל כמובן תחת הצבא מה שלא נתן יותר מדי הזדמנויות להשתולל ולצאת לכיוון הבודלרים(כמובן שהכל תלוי בכמה הקצין שאיתך זורם).

אז רציתי עזרה בלחפש רכב שטח נחמד עד 50 אלף שח בתקווה שלא יהיה הרבה במוסך ויהיה אפשר לאתגר אותו.

מבחינת אנשים כל רכב עם 5 מקומות יספק את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 50 יש לא מעט רכבי שטח אמיתיים אפילו מאלו שאתה מכיר , סופות,טנדרים,הילקסים

ואפילו לא מעט SUV FULL SIZE , דיסקברי,טרופרים,טיוטות,פאגרוים

אבל לאור מצבך כנראה הכי הגיוני יהיה לרכוש ג'ימיני אם כי הוא 4 אנשים בקושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עומד לסיים סדיר ורוצה לקנות ג'יפ מיד? לא הייתי חושב על שום כלי במצבך למעט ג'ימני. כרטיס הכניסה הזול ביותר לשטח. כל כלי אחר יעלה לך הרבה יותר בשימוש השוטף, ופוטנציאל השיפור בלתי מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
ב 50 יש לא מעט רכבי שטח אמיתיים אפילו מאלו שאתה מכיר , סופות,טנדרים,הילקסים

ואפילו לא מעט SUV FULL SIZE , דיסקברי,טרופרים,טיוטות,פאגרוים

אבל לאור מצבך כנראה הכי הגיוני יהיה לרכוש ג'ימיני אם כי הוא 4 אנשים בקושי

אתה עומד לסיים סדיר ורוצה לקנות ג'יפ מיד? לא הייתי חושב על שום כלי במצבך למעט ג'ימני. כרטיס הכניסה הזול ביותר לשטח. כל כלי אחר יעלה לך הרבה יותר בשימוש השוטף' date=' ופוטנציאל השיפור בלתי מוגבל.[/quote']

לא ישירות אחרי השחרור, אבל מאמין שבפרק זמן של השנה שנתיים ארצה לקנות ג'יפ איכותי(לא מחפש עכשיו שנתון חדש יד 0 או משהו).

מבין שזה בעקרון לחפש ביד 2 וללכת לבדוק מה מצבם.

אבל אם תוכלו לתת המלצות לאיזה רכבים לכוון וממה להזהר בקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...